Ružový kočík pre chlapca?

monikafialka
9. okt 2018

Ahojte mamicky,

myslim si ze kocik by mal byt doplnkom k matkinmu stylu a obleceniu a ja milujem prave ruzovu a to asi najviac zo vsetkych:D mam v nej plno siat, topanok, kabeliek atd. a proste tato farba mi robi radost a je mojou sucastou co kazdy kto ma pozna velmi dobre vie;)Takze to citim tak ze ak by sa nam aj narodil chlapec tak ci tak by som urcite chcela ruzovy kocik - taky svetloruzovy v kombinacii s bielou alebo bezovou retro-idealne Inglesina Clasicca Pesca alebo Camelia-to su moje lasky na 1. pohlad:o)bude to podla Vas velmi tazko pochopitelne pre okolie a mam sa pripravit na vlnu nepochopenia alebo si ist svoje a tesit sa ze sme kupili nieco co sa mi velmi paci (a babu bude pohodlne v akejkolvek farbe si myslim;o)? Dakujem za Vas nazor.

stehli
9. okt 2018

@monikafialka bábu je jedno v čom sa vezie, hlavne že mu je pohodlne. Farbu nerieš, kľudne môže mat aj ružový keď sa tebe páči... no a čo budú vravieť, je to tvoja vec 😉

beky1813
9. okt 2018

No budes za divnu. Na to sa priprav a priprav si odpovede na zvedave otazky. Hlavne ak zijes na dedine, alebo v malom meste.
A taku blbost, ze kocik ma byt doplnkom matky, som este necitala

rora
9. okt 2018

dietatu je to jedno... pokial je hlboky kocik to bude aj tebe jedno... ale ked uz bude chlapec vacsi v sportiaku - predpokladam ze ruzove oblecenie mu v dievcenskom oddeleni kupovat nebudes, tak to mozno bude vyzerat divno. ale ak si s tym okej... tak ta ziadny nazor nemusi zaujimat.... mne osobne by to bolo blbe keby sa raz moj syn na svojich detskych fotkach vidi v ruzovom kociku... treba trosku mysliet aj popredu a nielen na seba.... nic v zlom

domca002
9. okt 2018

@monikafialka podla mna to nepasuje pre chlapca začneš kočíkom a nakoniec ho prerobis na dievčatko

conspi
9. okt 2018

@monikafialka dieťaťu je to jedno ale Ty sa určite príprav na nepochopenie 🙂

beckynka07
9. okt 2018

A keby si kupila neutralnu farbu? Bielu, sedu, ciernu, mozno bezovu?

eliska13
9. okt 2018

@monikafialka červený kľudne, ale do ružového by som nešla.Inac k ruzovemu obleceniu bude ladiť sivý🙂taký milý príspevok ešte taký naivný máloktorá mama ladí kočík k outfitu

uglybetty1234
9. okt 2018

Kamoska si pre maleho kupila cyklamenovy sportovy kociar, tiez jej viac pasuje k outfitom ;) za mna ok, ak sa uz ludia pozastavuju aj nad takou prkotinou ako
Je ruzovy kociar pre chalana, tak to sme asi ostali v stredoveku. Peace

janulik2008
9. okt 2018

kup cerveny ... dietatu je to jedno ja so sestrou sme mali modry s bodkami lebo sa mame pacil ... no podla mna je toto blbe ze napr. ak das dievcatku chalanske oblecenie este ako tak ale ked das ruzove chalanovi uz je to ine 😶 ...

katulienkax
9. okt 2018

No keby si žila pred rokom 1940 tak by si mohla kľudne chlapca do ružovej obliektat. Predtym sa dievčatá dávali do modrej a chlapci do ružovej. Feministicke hnutie. 20 storočia to vymenilo naopak 🙂

lubik87
9. okt 2018

@monikafialka kamoška má.syna a vozí sa v purpurovej 🙂

mir5a
9. okt 2018

Aj ja mám kamarátku ktorá synovi kúpila fialový kočík ... Nejak som sa nad tým nepozastavila , ich dieťa ich vec

moonlight1210
9. okt 2018

@monikafialka v najhorsom povies, ze ste mysleli, ze to malo byt dievca.

Ale svetloseda dobre ladi s ruzovou. Tak kup cisto sedy, nos ruzove veci a mas to. 😁

orieska325
9. okt 2018

@beky1813 nielen kocik ale aj dieta je casto modnym doplnkom mamiciek..

monika11m
9. okt 2018

Ja vozim syna vo fialovom. Len ma modry podsedak.

iwesska
9. okt 2018

Nie je ani tak divne to,ze by sa chlapec vozil v ruzovom kociku,ked tam bude mat nejake chlapcenske doplnky,ako to,ze kocik je ponaty ako doplnok k matkinmu stylu obliekania🙈 Kocik je urceny hlavne pre babo,mamicky by uz mali mat ine hracky 😁

kikanik
9. okt 2018

Stavim sa, ze ten chlapec bude nosit ruzove tricka a nie len ze bude v ruzovom kociku. Och matka. Zamysli sa nad sebou. Je x peknych farieb, ktore ladia k ruzovej, tak nerob zo svojho syna modny doplnok. JE TO CHLAPEC. Ma sa hrat s autickami, nosit krasne vesele chlapcenske veci a nie vozit sa v ruzovej a gelovat si vlasy od pol roka. Co chces mat z toho syna barbinu?

mircalla
9. okt 2018

Bude mat potom aj ruzovu trojkolku ci bicykel, aby opat ladilo? Zrejme ked si bude ako vacsi pozerat fotky s ruzovym kocikom, bude sa asi trochu cudovat on sam.

jankalukasova
9. okt 2018

Dietatku to bude jedno ale ladit kocik k svojmu obleceniu mi pride trosku divne, kocik je predsa pre dieta... neviem mna by nebavilo na kazdu poznamku "ake pekne dievcatko" odpovedat, ze je to chlapcek, len mi lepsie ruzovy kocik ladi k satam , ved su krasne aj bleducko modre, pripadne ine neutralne farby.

taga
9. okt 2018

Ja neviem, ani tak nejde o tú farbu, ale keby bol kočík módny doplnok matky, tak by si ho kupovala a nosila len tak trebárs už od 5mesiaca tehotenstva-lebo veď módny doplnok? To nie je módny doplnok, to je kočík, ktorý má byť funkčný a určený pre dieťa, nie na doplnenie mamičky 🤔

A hej, budeš nepochopena, veď už teraz si 😉
Ružová pre chalana nie, ja by som to synovi nespravila. Btw tvoj manžel čo na to?

dskjhfdlkdjhl
9. okt 2018

@monikafialka vsetky kociky, ktore som mala, boli modre. Mam dve baby. Dokonca som sa od jednej mudrej dozvedela, ze som isto chcela syna, ked mam modry kocik🙉 Na kociku su dolezite uplne ine parametre ako farba, aj ked ja som tie modre vyberala preto, lebo sa mi pacili, ale najskor som riesila funkcnost. Takze, ked si kupis aj zlaty, tak kazdemu inemu (okrem Teba a manzela) je do toho velky prd.

rora
9. okt 2018

@mircalla napadlo ma a co otec dietata?? Myslim ze neexistuje chlap co by si syna chcel vidiet s cimkolvek ruzovym, toboz v ruzovom kociari. Teda aspon si myslim, prihliadnuc na chlapov v okoli a u nas doma. Ruzova by nepresla

najinka
9. okt 2018

Tvoja vec, ale ja by som ruzovy kocik nechcela ani pre dievca 😁

densi10
9. okt 2018

Ja by som do toho nešla a pritom mám tiež rada ružovú a čakáme dievčatko, ale aj tak ružový kočík mať nebudeme.

Ale aj tak nechápem, prečo sa na toto ľudia dívajú divne, ale keď je dievčatko v modrom, tak je to ok ... keď sa dievčatko hrá s autami, tak je to ok. Ale keby mal mať chlapec ružový kočík, alebo sa hrať s bábikami, tak to je divne.

Môj bratranec má kopec fotiek na mojej ružovej trojkolke a nikdy sa na tom nepozastavoval ako väčší, že ho na ňu mama pustila 😃 😃 😃

lienka9
9. okt 2018

@monikafialka farba kocika je vasa vec..mozno ako kompromis zvolit nieco farebnejsie s kombinaciou farieb do ruzova.. mozno takato bexa..ta by sa hodila aj aj a nikto by sa nepozastavoval :D

beckynka07
9. okt 2018

Boze zeny uvedomujete si ze je to len farba?😄 sa tu predvadzate niektore teda...porad z nej krkavciu matku robite

lulabelka
9. okt 2018

Náš syn mal ružovú motorku po sestre a veru mohol mať aj vsetko modré na sebe, aj tak bol vždy za dievčatko 😋 ale neprežívali sme to. Kočík mal čierny

mircalla
9. okt 2018

@rora máš pravdu

1kriosa1
9. okt 2018

No neviem, je to tvoja vec, ale ružova chlapcovi podľa mňa nepasuje 🙂 a uvažuješ nad trojkombi alebo len vaničkou? Lebo keby vanička, tak ešte ok, bábätko bude maličké, poriadne ho ani vidieť nebude, ale ak zvažuješ trojkombi, tak v športovej časti už chlapčeka bude vidieť. Ak sa ti páči ružova, nezvažovala si napriklad nejaku neutralnejšiu farbu kočíka a ružove doplnky? Deku, kabelku, mašlu, vložku..to su “banality” ktore môžeš hoci kedy ľahšie vymeniť ako cely kočik, ak by si si časom tu ružovu pre chlapca rozmyslela 🙂
A v neposlednom rade, babätku je farba kočíka jedlo, hlavne nech je kočík pohodlny 🙂

mircalla
9. okt 2018

@beckynka07 áno je to len farba, to nie my riešime .....