Spoločenské oblečenie pre syna na stužkovú

fineta
9. máj 2022

Kde ísť kupovať oblečenie synovi na stužkovú? Poradíte?
Niečo mladistvé, možno aj kárované, farebné (košeľa urcite biela)... 🤔🙏

simsalabim
9. máj 2022

@fineta my sme pred par rokmi kupovali v Ozete. Velmi ochotne predavacky, obliekli ho od hlavy po paty vratane topanok a kravaty.

fineta
autor
9. máj 2022

@simsalabim ďakujem 😊

elenka74
9. máj 2022

@fineta Ja tiež odporúčam Ozetu

katkahrpt
9. máj 2022

@fineta veľmi pekné nohavice kárované mávajú aj v H&M alebo Zare za prijateľné ceny

fineta
autor
9. máj 2022

@katkahrpt áno? Super, ďakujem. 😊

misavar
9. máj 2022

predajňa Adam (v Ba sú v Centrále, inde treba zistiť)

fineta
autor
10. máj 2022

@misavar dakujem, poznam... Napadlo mi aj to.. Pojdeme pozrieť...

misavar
10. máj 2022

@fineta My sme tam kupovali asi pred rokom a pol. Ja som bola velmi spokojna, aj syn🙂 v porovnani s ostatnymi neboli drahi a pani sa nam velmi venovala, kometne ho obliekla, ma odtial oblek, opasok, koselu, manzetove gombiky aj motylika. Drzim palce, nech dobre vyberiete.

fineta
autor
10. máj 2022

@misavar parada, takto nejako si to predstavujeme.... Este mi napadla sieť Michael.. Viem, ze oni sú tiez schopní urobiť komplet outfit..
.. a ďakujeme ♥️

misavar
11. jún 2022

@fineta Ako ste pochodili s oblekom? Podarilo sa daco pekne vyskladat pre maturanta?

fineta
autor
11. jún 2022

@misavar zatiaľ sme ešte osobne nikde neboli. Nechávame to na prázdniny. 😁

misavar
13. jún 2022

Aha, ja ze to surne, ze nejaka nahradna stuzkova teraz. Tak este mate cas...a ak budete cez prazdniny cestovat, popozerajte aj v mensich mestach, my sme tak kupili chalanovi topanky k obleku

fineta
autor
13. jún 2022

@misavar až prvý októbrový víkend má byť stužková.. Zatial robím len prieskum kde by sme mohli zohnať čo máme v predstave...

fineta
autor
25. sep 2022

@misavar už máme 🙏🤩