Stužková - je nutné mať oblek?

minka80
13. sep 2018

Ahojte chcem sa spytat na oblek pre chlapca. Stale musia byt na stuzkovu klasicke obleky? Alebo moze byt nejake moderne sako s koselou a nohavice nie s tesilu?
Dakujem

erickatt
13. sep 2018

@minka80 podľa tvojho uváženia. Ale ja synovi kupujem klasický oblek. Košela, kravata. Ono co som videla fotky ( a videla som ich dosť) tak to je asi 99,9%. Oblek

minka80
autor
13. sep 2018

@erickatt dakujem, nemam nikoho v okoli kto to ma za sebou. A musi byt aj kravata?

erickatt
13. sep 2018

@minka80 alebo motýlik

minka80
autor
13. sep 2018

@erickatt kosela musi byt biela?

erickatt
13. sep 2018

@minka80 tiež mam syna ktorý sa tvári ako týrane dieťa ked ho nakopem do obleku. Ale musí 😀

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
erickatt
13. sep 2018

@minka80 aaa ty si z hc. Geniálne. V Trnave je ADAM obchod. My sa chystáme tam. Ale včera sme sa akurát v robote rozpravali ,ze aj v HC nejaky obchod je

erickatt
13. sep 2018

@minka80 nie nie. Teraz sú krásne farebné

erickatt
13. sep 2018

@minka80 a teraz si predstav tvojho syna, pohľad drsnaka, macher a teraz bude v obleku, krásny, elegantný. Budeš ( jasné ,ze aj ja) bečat ako diva 😢😢😢😢😢

minka80
autor
13. sep 2018

@erickatt uz teraz si ho viem predstavit v obleku . Uz sa aj tesim na to.

minka80
autor
13. sep 2018

@erickatt syn cce ist s priatelkou do tt poslem ho do toho obchodu. Ja to pridem uz len skontrolovat a zaplatit

saslavka73
13. sep 2018

Pravdaže treba oblek, veď teraz sú krásne moderné. Chalani sú ako z cukru. Bude rád.

bodka13
13. sep 2018

U nás je boj o topánky - odmieta klasické 😂 keďže aj v predajni ho predavačka podporila pri voľbe tenisiek Converse či Vans s vysokými ponožkami vo farbe kravaty/motýlika

saslavka73
13. sep 2018

@bodka13 Verím. Ale mne sa to nepáči. Aspoň raz sa treba obliecť komplet tak ako to má byť. Princ Wiliam si tiež nedá vansky, napr. Proste raz to treba dodržať. Našťastie u nás tým problém nie je.

erickatt
13. sep 2018

@minka80 vyhoda je, ze ked mu nesadne veľkosť , pošlú do predajne z ich druhej... My sme boli v Skalici a pani, ze neni problém ... Ale chceme ísť pozrieť v októbri do Trnavy...

henriettak
13. sep 2018

ak majú normálne stužkovú so všetkou "slávou" tak sa hodí aby mal normálne oblek ale teraz už je toľko druhov. nemusí mať taký ten klasický taký voľný ale už robia proste aj také viac na telo, ktoré sa hodia hlavne takto pre mladších chlapcov 🙂

lubik87
13. sep 2018

@minka80 je fajn dat oblek a farba košele motilik či kravata alebo rozhalenka ..to je už na synovi čo si vyberie 🙂

11mirka22
13. sep 2018

@minka80 tak ako píšu dievčatá predo mnou, klasická stužková si vyžaduje určitý odev, my sme to minulý rok absolvovali, kúpili sme taký smrncovny oblek tmavomodry s jemnými pruzkami, slim strih, smotanovu košeľu a motýlika si zladil so šatami partnerky. Čisto chlapčenská trieda a teda všetci mali obleky, podaktorí s farebnými trakmi, to je teraz taká móda. Zlatí boli. A vynosil ho aj k maturitam, mali to predpísané.

gabci_gabca
13. sep 2018

Moderný oblek ale nie len nejaké sako a nohavice, to sa na takú udalosť podľa mňa nehodí 🙂 Nemusí ani stáť tak veľa, už sa dajú vo viacerých obchodoch kúpiť obleky

olino17
13. sep 2018

Baby, v TT odporucam este Michael predajnu oblekov. Super ceny, pristup a aj vyber

zlatkapaps
13. sep 2018

@minka80 je to len na matke chlapca a na samotnom chlapcovi co si chce obliect. myslim si, ze teraz za to uz strielat nebudu ked si chlapec da modernejsiu koselu a nohavice (samozrejme mali by byt elegantne)

kristina2708
13. sep 2018

Určite oblek, nejaký moderný a využije aj na maturitu 🙂

minka80
autor
13. sep 2018

Dakujem za nazory a rady. Pomohli ste.

zofiac
13. sep 2018

Videla som aj chlapca v oblekovych nohaviciach a svetri a vsetci naokolo v oblekoch. Oni teraz protestuju,ale potom uvidia, ze vsetci su tak nahodeny. Mozes kupit aj tmavomodry, doladit farebny motylik a trakt a je fesak. Oblek vyuzijeeste aj maturite

221girl
13. sep 2018

Podla mna vobec netreba. Je to sice fotka z plesu..ale priatel chodi teraz vsade takto. Pretoze su mu male gate z obleku a nechce sa nam stale vyhadzovat peniaze za novy a novy ...kamarat mal na stuzkovej cierne nohavice a cervene sako... V dnesnej dobe uz nie je ten kodex taky striktny

hettinka
13. sep 2018

@minka80 minulý rok som bola triedna, mala stužkovú a VŠETCI chlapci aj oteckovia a aj partneri mali obleky, ženy večerné šaty. Niet čo špekulovať, jednoznačne oblek. Košeľa ale nemusí byť biela a kravata/motýlik by mali ladiť s farbou šiat partnerky.

bodka13
13. sep 2018

@hettinka večerné šaty myslíš klasika tie dlhé ako sa nosia na plesy?

hettinka
13. sep 2018

@bodka13 áno, väčšina mala dlhé po zem. Len niektoré Maminy mali aj krátke. Ja som mala ako triedna tiež dlhé po zem. Dievčatá sa po oficiálnej časti niektoré prezliekli do pohodlnejšich šiat, niektoré v dlhých až do rana.

221girl
13. sep 2018

Ja som mala s obrovskou suknou 😇 prisla mi to jedina prilezitost kedy si ich mozem v zivote dat. Zboznujem tie saty dodnes.

bodka13
13. sep 2018

No som teda zvedavá ako budú mamičky oblečené , lebo ja som rozhodnutá pre jednoduché krátke šaty