Stredná športová škola

ankutaward250
16. jan 2022

Dobrý , chcel by som sa opýtať na túto danú školu . Čítam o nej , že je vlastne športové gymnázium ale s ďalšími odbormi . Mal by som o ňu aj zaujem , ale potrebujem poradiť . Celkovo na šport som talent , ale nemám konkrétny . Najviac by som chcel pokračovať vo futbale , ale neviem či s profesionálnymi ambíciami . Chcel by som sa v ňom zlepšiť skrátka a odbor športový manažment znie dobre. Len berú na túto školu aj začiatočníkov v danom športe alebo len skúsených a štúdium je druhoradé . Poprípade uplatnenie len zo štúdiom bez športu. Ďakujem .

inulienka11
20. mar 2024

@lucka273 v utorok,streda,štvrtok mávajú ranne tréningy navyše,ale strieda sa tam aj posilňovňa.Vtedy začína skolu o destiatej.

magnum2008
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
magnum2008
20. mar 2024

@lucka273 netrenuje nic extra, povedal ze sa nema co nove naucit 😂 vie co vie. Nejak bude. Toto su jeho slova 😂😂
Praveze aj on bude na internate kedze to ma 110km od domu. Za svoj klub uz hrat nemoze, jednak kvoli casu a aj tak asi sa neotvori v dalsej sezone jeho kategoria. Je to tu biedne. Rok odohral za u19 a uz neni sanca zeby naskriabali tolko chlapcov.
Preto sa aj on tesi ze by bol v riadnom muzstve kde to bude fungovat tak ako ma

magnum2008
21. mar 2024

@lucka273 inak pozvanie na prijmacky uz vam doslo? Ja stresujem stale ze nic nechodi, no ale uz o 6 dni su, tak by sa hadam aj patrilo..

inulienka11
21. mar 2024

Teraz mi prišlo na edupage,ze prvé kolo talentovych skušok v Tn je 25 až 27.3,synovi to prišlo lebo maju koli tomu upravené vyučovanie

lucka273
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dm1
21. mar 2024

@lucka273 ano prislo pred chvilou. Nam prisli dve lebo sa hlasi aj na gymnazium do trencina aj na manazment

dm1
21. mar 2024

@magnum2008 ja ked som tam minuly tyzden pisala tak mi odpisali ze ich budu poiselat az po 20.03 ked bude oficialne skoncene podavanie prihlasiek

magnum2008
21. mar 2024

@lucka273
@dm1
@inulienka11
Anoo uz prislo predchvylou 🙂 a zase tam je uvedene ze treba byt uvedeny v zozname talentovanych. Do telefonu mi povedal ze hlavne od lekara nech ma. A ze registrovany ci je. To je od 6r. Ale v zozname co som pozerala na sfz neni

lucka273
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
magnum2008
21. mar 2024

@lucka273 no skus mi ho teda poslat, ja som pisala aj predsedovi klubu, odpoved ,,neviem''
Ja som z tohto nanervy, neviem akym postupom sa da dostat na ten zoznam. Co som vycitala tak tam su len okresne kluby.

dm1
21. mar 2024

@lucka273 mozem poprosit aj ja o mailovu adresu?

lucka273
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
magnum2008
21. mar 2024

@lucka273 ja som do trencina volala hned zo zaciatku ako sa dali prihlasky posielat. Pytala som sa na toto kedze v tom zozname neni. Ze to nevadi oni si dodatocne toto poriesia pre mna je priorita sportovy lekar. A teraz to daju ako podmienku bez ktorej ani nemusi chodit? To sme mohli inu skolu riesit tym padom.
Hra 4.ligu za u19 na dedine tu nenisu moznosti lepsieho posunu. Jedine do okresneho mesta co je 50km. A popri zakladnej skole sme toto ani nechceli volit.
Ale nemoze byt podmienka prijatia to aby hral minimalne druhu ligu, ved to je nezmysel. Pretoze v tom zozname su hraci z druhej ligy, pripadne prvej teda

lucka273
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
magnum2008
21. mar 2024

@lucka273 toto som ani nikde nedohladala ze max.piata liga. Kde to najdem?
Ja neviem co urobit teraz zase tam mam volat? Teraz som rozpravala s predsedom klubu ze skusi sa zajtra na to popytat na zapadoslovenskom zvazi v Nitre co sa s tym da robit.
Najprv povie ze nemam toto riesit teraz poslu podmienky s vykricnikama 😮‍💨
Keby toto viem mohla som ho dotlacit do bratislavy na sukromnu, kde sa hlasi 30 deti/beru 25 😅 mohol to s prehladom zvladnut.
Len z osobnych dovodov nechce hrat za Bratislavu , preto sme vybrali komplikovanejsi vzdialenejsiu a narocnejsiu skolu.

lucka273
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
magnum2008
21. mar 2024

@lucka273 aby som bola presna do trencina beru na manazment 39 a prioritne sa hlasi 117 a ako druhu plus prioritnu to sa hlasi 164. Cize natresk. Ale zase je to spolu vsetky sporty.
A do ba to je presne 33 a hlasi sa 47 prioritne a druhy plus prioritny je 81

magnum2008
21. mar 2024

@lucka273 idem tam napisat len neviem ako to sformulovat 🤔

lucka273
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
magnum2008
21. mar 2024

@lucka273 mna jebne ked tam pojedeme 2 aj pol hodiny autom, co tam ma byt na siedmu a len nas tam otocia kvoli tomuto.

dm1
22. mar 2024

@magnum2008 ja som tam tiez nakoniec nepisala lebo muz tam volal a vraj oni si to vyziadali a maju to uz. Tak som z toho debil ze naco to tam teda pisu a este s vykricnikmi. Tiez verim ze nas neotocia rano lebo to by syna asi vykotilo a mna rovnako :p. Ked tak by sme to rychlo este cez ten den zhanali. Nastastie nas hra 1.ligu a ten trener co to tam ma na starosti ho pozna z vyberov tak snad to bude OK. Skus tam pre istotu tiez zavolat

dm1
22. mar 2024

@lucka273 tu mas kolko sa hlasi das si tam kraj, typ skoly. Ono ale treba mysliet na to ze niektori su tam aj 2x. Nas ma prioritne sportove gymnazium ale zaroven je prihlaseny aj na sportovy manazment

lucka273
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dm1
22. mar 2024

@lucka273 volal tam naposledy vcera. Ono to v podmienkach bolo uz pri prijhlaskach vtedy tam volal prvy krat a povedali mu ze netreba ze si to oni vyziadaju a nieco v zmysle ze pri 1 lige nieje problem horsie su tie kluby nizsie. A potom tam volal zas vcera ked som mu volala ze to tam s vykricnikmi pisu ze to tam byt musi :p

dm1
22. mar 2024

@lucka273 boze sak som ti ten link nedala https://www.svs.edu.sk/prehlady.aspx?page=1

dm1
22. mar 2024

@lucka273 Vas sa hlasi do Trencina aj do Ziliny?

magnum2008
22. mar 2024

@dm1 ja som volala za toto a ze oni si to uz vyziadaju ja nech mam hlavne sportovu prehliadku vybavenu. Na druhy den mi volal ze uz tam maju predbeznu prihlasku ze vsetko sedi len som neuviedla sport tak to si doplnal plus klub. Len teraz premyslam aj ci sme sa obaja pochopili spravne.

dm1
22. mar 2024

@magnum2008 ved toto aj ja som muzovi vcera vravela ze to tam maju fakt debilne napisane este s vykricnikmi a pritom potom realne ked tam volas ti uplne ine povedia a to on toho chlapa co to ma na starosti a volal mu aj pozna osobne aj sa ho to pytal hned ked to bolo v podmienkach. Fakt to nestastne sformulovali do tych pokynov. No uvidime ked tam pridu. Som zvedava kolko sa hlasi z toho mnozstva futbalistov. Tvoj ide na gymnazium ci manazment?

lucka273
Autor odpoveď zmazal
Zobraz