Stredná športová škola

ankutaward250
16. jan 2022

Dobrý , chcel by som sa opýtať na túto danú školu . Čítam o nej , že je vlastne športové gymnázium ale s ďalšími odbormi . Mal by som o ňu aj zaujem , ale potrebujem poradiť . Celkovo na šport som talent , ale nemám konkrétny . Najviac by som chcel pokračovať vo futbale , ale neviem či s profesionálnymi ambíciami . Chcel by som sa v ňom zlepšiť skrátka a odbor športový manažment znie dobre. Len berú na túto školu aj začiatočníkov v danom športe alebo len skúsených a štúdium je druhoradé . Poprípade uplatnenie len zo štúdiom bez športu. Ďakujem .

magnum2008
22. mar 2024

@dm1 chcel by manazment, gymnazium u nas nehrozi 😑. Mozno vam to tak povedal ved ked hra prvu ligu pozna ho tak nebaziruje na to tolko. A k tomu zoznamu co je na sfz je z roku 2020 cize aj tak neviem realne info, ci to ma niekto nejako upovedomi ze davame ho tam alebo takto zo 4.ligy to je nemozne....neviem fakt.

magnum2008
22. mar 2024

@lucka273 vtedy mi to povedal takym stylom ze vlastne nam staci to potvrdenie ze musi byt registrovany a potvrdenie z vyssej oblasti ako len z klubu. Tak mozno asi aj preto aby tam nesteacali cas s takymi co ani nehraju futbal. Lebo aj taky su. Aj synov spoluziak z Becky si silou mocou isiel davat sportovu v BA ako futbalista a ani nikde nehra ani registrovani neni. Aj vychovna poradkyna donho hucala ze toto nemoze ze tam su podmienky. Ze to nevadi mama vybavi a povedala ze to pojde. Takze vselijaky sa asi hlasia. Ale zase ako citam aj tu tak vsetko prva druha liga tak asi sa aj zbytocne tam hrabeme 🤨

magnum2008
22. mar 2024

@lucka273
@dm1
Juj baby vyriesene, mne padol taky kamen zo srdca. Teraz som s nimi volala a hned vedel, povedal ze za nas to je vyriesene ako za futbal ze tam ide o ostatne sporty. Ale ze sa nemam bat ze vsetko je naporiadku 😁 mne sa tuto noc aj snivalo o tom jak nas poslali prec 😂😂

lucka273
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dm1
22. mar 2024

@magnum2008 ale nech sa nehnevaju tak to nemaju pisat tym co idu na futbal :p

dm1
22. mar 2024

presne sancu by mal dostat kazdy hrac ved nech vyberu potom podla talentoviek pokial hra niekde futbal aktivne je jedno v akej lige. Kto nehra vobec a zmysli si tak tam je to dost odveci si myslim :p

luciq1
22. mar 2024

Baby ja sucitim svami aké nervy prežívate, nás to čaká o rok,,syn má vybraté v TN futbal v ZA hádzaná,,hráva oba športy aktívne...myslím si ze väčšiu šancu ma za hádzanú keďže hádzanárov není až tak veľa ,lenze keďže hadzana neni na každej športovej škole rozhodol sa takto...tak vám držím palce ,,nech vám to všetko dobre dopadne...

dm1
22. mar 2024

@luciq1 diky veru uz nech vieme vysledky dufam ze im to nebude dlho trvat kym to vyhodnotia lebo to budu nervy. Aspon vyhodu mame ze dalsia skola co si dal by mala byt bez prijmaciek lebo monitor zatial neoficialne dal obe nad 80% tak aspon vieme ze niekde by sa dostat mal. Ale ked on tuzi hlavne po tej sportovej :p

magnum2008
22. mar 2024

@dm1
@lucka273
Inak poobede mi dosla aj odpoved zo sfz. Mam potvrdenie o zaradeni na zoznam talentovanych sportovcov 🤣🤣🤣 nadhera 😂
Tak uz len chalanom drzat palce aby to dali.

magnum2008
22. mar 2024

@luciq1 dakujem, ono neni zle ked uz takto rok dopredu vie. U nas bolo jasno v talentovkach. Len netalentove mu su ukradnute.
Aspon si mozete pozistovat kde co a ako a hlavne dod navstivit. Ja lutujem ze sme nesli na dod do trencina, to sme vtedy nevedeli ze sa tam moze zahlasit a ked som pozistovala vsetko tak uz bolo po.

dm1
23. mar 2024

@magnum2008 náš tam bol a bol nadšený. Dovtedy stále vravel že len manažment a po dod zrazu prišiel že chce gymnázium za čo som bola aj rada :p. Už im len držať palce nech im to vyjde! Takže sa tam isto v stredu vidíme 🙂

lucka273
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
magnum2008
23. mar 2024

@dm1
@lucka273 ni tiez nam povedali ze tam s nim nemozme, ale tak vezieme ho tam tak musime niekde sa pomotat. Inak sranda ze decka o sebe ani nevedia a mamy sa uz poznaju 😂
A co bolo na dod? Ake dojmy su? Areal internat ucebne ucitelia ziaci pristup atd?

lucka273
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciq1
25. mar 2024

@magnum2008 a je dobre navštíviť ten DOD ? Aj keď je rozhodnutý že tam chce študovať

dm1
25. mar 2024

@magnum2008 jemu sa tam pacilo na tom DOD ale tak intrak pozriet nebol lebo my to mame kusok od TN sme z Dubnice. Ukazovali im, rozpravali o moznostiach a tak. Tento rok ze im prislo brutalne vela prihlasok inak 335 :p. Ale tak vela je zdvojenych lebo sa hlasia aj na gympel aj na manazment. Tak uvidime v stredu 🙂

magnum2008
26. mar 2024

@luciq1
@dm1
My sme boli na inej skole na dod co ma ako prvu a teda velmi sa mu pacilo. Ukazovali ucebne predvadzali telesnu comu sa venuju atd.
Akurat som sa chcela spytat odkial ste ci by boli na intraku. Nas musi byt je to asi 110km a spoj skoro 4 hodiny cize ina moznost neni.
Ja som zvedava co my tam budeme zajtra robit 6 hodin 😑

dm1
26. mar 2024

@magnum2008 uff tak to máte riadne ďaleko ja to mám 20 min autom takže idem isto domov keď ho ráno zaveziem. A kde si ešte dával? Tam má kedy príjmacky?

lucka273
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
magnum2008
27. mar 2024

@dm1
@lucka273 prvu ma ochranu osob a majetku, my sme vlastne toto spachali tak na poslednu chvylu kedze nas stale a zbytocne brzdil ten zoznam talentovanych sportovcov.
Netusim kde bude rozchod to tam nepisali ani netusim o aky ostrov ide 😅

dm1
27. mar 2024

@magnum2008 ten ostrov je úplne v inej časti Trenčína v podstate na opačnej pri váhu :p ak viete kde je kúpalisko tak tam. A veru dobrý nápad tu padol môžete po obchodoch vybehnúť aj na hrad pekná prechádzka to je 🙂. Ja som tam nemala kde zaparkovať ráno a kým som našla miesto syn už bol vnútri. Ale veľa deciek ešte dlho čakali vonku pred skolou

lucka273
27. mar 2024

@dm1
@magnum2008 my sme tiež nemali kde zaparkovať ale syn povedal že veď choďte domov potom sa ozve keď budeme mať ísť po neho. Áno som s ním nešla sa pýtať kde ho vyzdvihnúť tak uvidím čo povie...a vy ste boli vnútri? Máte už nejaké informácie? Ozvali sa vám chalani?

dm1
27. mar 2024

@lucka273 dovnútra podľa mňa z rodičov nikoho nepustili a náš sa zatiaľ vôbec neozval 'p. My pôjdeme na ostrov až po 1 s mužom ten je ešte v práci takže okolo pol druhej tam budeme :p

lucka273
27. mar 2024

@dm1 a kedy cca by mali končiť? Veď ja vôbec neviem 🫣 a treba teda na ostrov ísť po nich? Nepôjdu spať pred školu?

magnum2008
27. mar 2024

@dm1
@lucka273 vydvihnut sa maju na ostrove.
Pochodili sme obchody kavicku dali posedeli aj v aute a ubehlo to celkom. Hrad v tomto vetre nieeee.

lucka273
27. mar 2024

@magnum2008 a náhodou nevieš koľko majú byť na Tom ostrove? Lebo syn akurát cca pol hodiny dozadu písal len že už sú na ostrove ale viac nepísal...

lucka273
27. mar 2024

@magnum2008 tak hlavne že sa vám to nezdalo večnosť a že vám to ušlo celkom rýchlo ☺️

dm1
27. mar 2024

@lucka273 neviem dokedy hrajú teraz futbal medzi sebou my už sme tu

lucka273
27. mar 2024

@dm1 tak ešte stále hrajú? No dobre, tak my sme doma ešte počkáme teda

dm1
27. mar 2024

@lucka273 nás teraz dohral ale jedna skupina stále ešte hra