Kuchyňa na mieru Púchov

maruska_g
2. nov 2022

Zdravim, hľadám nejakú firmu, súkromníka, prípadne i Poliaka čo robí v okolí kuchyne na mieru, s ktorým ste boli spokojní alebo máte tipy od známych. Moc by mi to pomohlo. Ďakujem.

dorka_33
2. nov 2022

@maruska_g pripnem sa

alzbeta311
4. nov 2022

@maruska_g nova parket v púchove

fineta
4. nov 2022

Ano, nám síce robia teraz skrine do detských a spalne a pekná práca, kuchyňu by som si tiež vedela od nich predstaviť. Videla som od nich linky a super. @alzbeta311 Už ako to vychádza momentálne cenovo v porovnaní s Poliakmi neviem....

alzbeta311
4. nov 2022

@fineta aj ja mam od nich linku

nikushka2012
10. nov 2022

Môj sused nam robil kuchyňu chodbovú zostavu aj schodisko a urcite to neboli jeho posledné práce v našom dome odporúčam Roman Pecho Nimnica ak treba pošlem kontakt

silvia_pekna
21. nov 2022

pripnem sa sem, viete poradit nejaku dobru firmu, ktora robi kuchyne? rozmyslame nad novou, pretoze na tu nasu povodnu sa uz vazne neda pozerat🙂 potrebujeme zmenu, uz sme si s partnerom povedali, ze je cas. dajte nejake tipy.

bogierka
21. nov 2022

a chcete menit cele korpusy, alebo naprikad len dvierka. lebo kamoska tiez napriklad chcela zmenu a vymenila dvierka, pracovnu dosku a fakt, ako keby to bola nova kuchyna

silvia_pekna
23. nov 2022

@bogierka praveze ju potrebujeme dat celu prec, nakolko je uplne v povodnom stave, takze tu uz ine riesenie neprichadza do uvahy🙂 len je toho teraz tak vela, ze sa vlastne ani nevieme nejak rozhodnut, ze do akeho stylu vlastne ist :D

bogierka
24. nov 2022

jaaaj a tak treba si zadnut za ppocitat a pogooglit, co by sa vam tak nejak najviac pacilo co sa farby tyka, dekoru pracovnej dosky a tvaru. ked idete menit celu, tak sa mate sancu vysantit

oila
2. dec 2022

@silvia_pekna Tak zalezi, co sa ti paci, je toho vela, ale musis mat nejaky ten svoj styl vyhradeny, mne sa paci napriklad drevo, mame kopu dreva v nasom byte :D To je zase moj styl, tebe sa to pacit nemusi. Mramorova pracovna doska mozno? Nad farbou si uz aspon premyslala? Niekde zacat musis :D

darinagod
4. dec 2022

najlepsie je si sadnut za pocitac a popozerat sa co sa teraz v kuchyniach tak povediac nosi a co by sa ti pacilo. inak je fajn sa prejst aj po nejakych tych studiach, kde tie linky vidis nazivo

silvia_pekna
8. dec 2022

@darinagod ja uz som totiz z toho googlenia unavena :D chcela by som vsetko mozne aj nemozne, nerozhodna som. paci sa mi biela, zelena aj cierna kuchyna, ale zase na druhej strane, ked si predstavim, ako sa o to potom treba starat, to umyvanie, cistenie, nekonecne mnozstvo odtlackov na ciernej, na bielej zas vsetko vidno, zelena sa mi moze po case zunovat, poznam sa :D takze akoze totalny chaos a este vacsia dilema. ake mate skusenosti/postrehy vy?

tapala
8. dec 2022

a tak to je jedno, umyvat budes kazdu tak ci tak. niekedy ani nezalezi od toho akej je faarby, ale ake svetlo na kuchynu dopada. teraz su uz rozne bez odtlackove vezrie, ze nie kazde chytenie linky je automaticky aj vidno

oila
9. dec 2022

@tapala Presne tak, teraz ti uz nastastie vedia vyrobit taku, na ktorej to az tak vidno nebude, vsetko sa da, ked sa chce. A pokojne by som si dala taku, aka sa paci tebe, nedala by som na ostatnych v tomto rozhodne. Nech ta odhovara kto chce, ved to bude predsa tvoja kuchyna, nie ich🙂

ewiculik
9. dec 2022

Toto tiez nemam rada, ak mi niekto vravi a niekedy az kaze, co by sme si ako mali dat, ako to maju oni a apodobne reci. Doslova to neznasam. Uz ked sa nieco nanovo zariaduje, tak hlavne by to malo byt podla predstav tych, ktori to budu vyuzivat. Ostatnych do toho prakticky nic

rucka77
12. dec 2022

tak to treba len jednym uchom dnu a druhym von, vies ako. iank v akej vyske ste si davali robit linku?

silvia_pekna
15. dec 2022

no ja osobne som napriklad inak ako nerozmyslala, jednoznacne chcem linku az po strop, nakolko je to praktickejsie riesenie, nemusim tam utierat prach logicky :D a tak celkovo sa mi to aj viac paci, posobi to krajsie za mna🙂

rucka77
15. dec 2022

skor som sa pytala na to, ze teraz je v celku moderne take riesenie, ze ti linka zasahuje az po ono, takze kvazy nepotrebujes parapetu a mas to ako jeden

oila
16. dec 2022

@rucka77 Ako ze po okno? To si popravde ani predstavit neviem. Moderne je teraz fakt kadeco, takze ma to zas ani tak velmi neprekvapuje, len celkom neviem, co tym myslis. Mne sa paci, ze teraz si to vies proste navolit a vystavat ako ty chces. Kedysi to takto nefungovalo. bolo maximalne L-ko a dovi.

rucka77
16. dec 2022

nieee? no to ked ti linka sahaju priamo az pod okno - ak teda mas tak okno v kuchyni. nemam potom parapet ale zasahuje ti pod okno priamo pracovna doska. ved skus vygooglit a uvidis 🙂 hej teraz je taka variabilita, ze ak by si chcela, spravia ti aj oblukovu kuchynu :D

silvia_pekna
19. dec 2022

@rucka77 tak ja viem ako to myslis, ale toto pre mna riesenie nie je, nakolko nam okno do linky nezasahuje🙂 ale inak mozno fajn napad pre tych, ktori to tak maju.

oila
20. dec 2022

Jaj, takto ked si mi to po lopate vysvetlila, tak ano🙂 No zrejme mam slabu predstavivost :D
@silvia_pekna A uz si sa rozhodla? Ako pokracujete vo svojich planoch menom vysnivana kuchyna?🙂

moncurienula
20. dec 2022

tiez to tak mame a inak by som to uz ani nechcela. nam to hned v studiu odporucali, aby sme si to tak dali

natassa2
21. dec 2022

Ma niekto z vas ciernu kuchynsku linku? Mne sa to velmi paci, viacero ludi si to chvali, ale pride mi to, ze len ti, ktori s nou realnu skusenost nemaju, ma od toho odhovaraju :D Asi to bude tak. Viem, ze smuhy sa robia vsade, ale na tmavej je to vidiet asi dvojnasobne, nemam pravdu?

oila
4. jan 2023

@natassa2 Tiez mam ciernu, nemenila by som. Absolutne by som neriesila, ze tam budu flaky, pretoze tie proste budu vsade a stale. Ci mas bielu ci ciernu kuchynu, umyvat to proste budes. Isla by som do toho, co sa ti paci a neprihliadala absolutne na to, co ti kto hovori, ty si tam budes varit, ty budes pani svojej kuchyne🙂

dom_evi
8. jan 2023

Ved to je jasne, zaspini sa aka kolvek farba a vies, ved umyjes si ju tak ci tak. Je to v podstate jedno. Ja si umyvam dvierka priebezne, takze nepride mi to ani nejak zatazujuce, ved ked uz mas dobry cistiaci, tak je to raz dva tri hotovo

silvia_pekna
10. jan 2023

@oila presne tak, zdielam tvoj nazor, je uplne na kazdom, do akej farby predsa pojde🙂 my sme sa nakoniec rozhodli pre taku basic kombinaciu, ktora sa mi aj paci najviac, s partnerom sme sa na nej zhodli, tak som stastna, ze nemusim robit ziadne kompromisy a proste bude tak, ako chcem :D predstavu mam uplne jasnu, chceli by sme zvolit kombinaciu bielej a dreva. je to taka elegantna kombinacia, hrozne sa mi to paci. nasla som aj realizaciu:

moncurienula
10. jan 2023

to vyzera velmi pekne. taka kombinacia sa hodi do akehokolvek stylu, co sa tyka zariadenia celeho bytu. budete mat aj biele spotrebice, alebo pojdes do kontrastu s ciernou?

silvia_pekna
16. jan 2023

ved prave preto, hladala som nieco take lahko skombinovatelne aj s inymi materialmi potom, kedze mame takisto spojenu obyvacku s kuchynou, tak aby to prilis nekricalo cele, chapes. nech to dako vyzera proste🙂 joj, tesim sa na to.

fineta
16. jan 2023

@silvia_pekna krásna! Kto ju bude nakoniec realizovať?