Kuchyňa na mieru Púchov

maruska_g
2. nov 2022

Zdravim, hľadám nejakú firmu, súkromníka, prípadne i Poliaka čo robí v okolí kuchyne na mieru, s ktorým ste boli spokojní alebo máte tipy od známych. Moc by mi to pomohlo. Ďakujem.

moncurienula
17. jan 2023

@silvia_pekna no tak to ste si dobre vybrali . tato kuchyna sa bude lahko kombinovat s ostatnym priestorom. ani sa ti necudujem, ze sa na nu tesis. to sa bude varit s radostou

silvia_pekna
20. jan 2023

@fineta nakoniec sme sa rozhodli oslovit Trenab, boli sme aj na takej ten prvej pociatocnej konzultacii, kde sme riesili co a ako sa bude dat spravit a tak🙂 dakujem, aj mne sa velmi paci, uz sa tam vidim ako si tam budem krasne gazdovat a varit🙂 tak verim, ze vsetko vyjde podla nasich predstav a budeme musiet od nich upustit co najmenej 🙂

kveova
20. jan 2023

mbdesign interier … su sice z Oravy ale robia casto aj mimo…

fineta
20. jan 2023

@silvia_pekna nám robili kúpeľňu... Teda dizax... To su v podstate asi tí istí.. Krásne to budete mat. Užite v zdraví 😊

vierka_z
21. jan 2023

@silvia_pekna aha takze ste sa uz dohodli, no tak to je super, tak uz len cakat. sestra tiez akurat riesi kuchynu a paci sa jej ich ponuka, len nepozna nikoho, komu by uz spravili kuychynu

natassa2
30. jan 2023

@silvia_pekna Tak drzim palce, nech to vsetko mas podla tvojich predstav, ako ste si naplanovali🙂 Nie je nad to vytesovat sa z novej kuchyne, to je uplne najlepsi pocit :D Snad sa dockam aj ja konecne, len to rozhodovanie je narocne. A oni kde sidlia, prosim ta? Akoze tak skoro novu kuchynu v plane nemame, ale tak pomalicky sa rozhliadame, co a ako, co momentalne fici a tak🙂

nadejna7
30. jan 2023

ked ste sa dohodli teda, ze si date u nich vyrobit linku, kolko trvalo, pokial vam ju prisli zamerat? cakali ste dlho?

silvia_pekna
31. jan 2023

@nadejna7 este u nas neboli, aj ked chceli prist dva dni na to, ako sme boli u nich osobne, co je podla mna pecka, keby mi to vyhovovalo, tak by to bolo idealne, pride mi to ozaj rychlo🙂 len partner je momentalne na cestach, tak som to odlozila a dala som to na polovicu februara. chcem, aby bol pritom samozrejme, kedze sa tak tym technickym veciam prilis nerozumiem, tak nech je v centre diania :D

nadejna7
31. jan 2023

jaaaj takk. no ved jasne, bude predsa len lepsie, ked pri zameriavani bude aj on. predsa len cokolvek vas moze este napadnut alebo bude treba prisposobit

silvia_pekna
3. feb 2023

@nadejna7 tak to je podla mna najmenej to riesit aj potom neskor dodatocne🙂 ale kazdopadne nemame este prebrate s muzom take tie detaily ako je napriklad zastena. aj ked to nie je uplne taky detail, lebo to je podla mna dolezite, ale v tomto sa teda nezhodneme absolutne. mne sa paci taka ta mozaika, to je podla mna dost aktualne a moderne teraz🙂 ale partner sa ma snazi odhovorit a argumentuje to tym, ze sa mi to proste po case zunuje. ja si to nemyslim, ale asi s tym nenarobim nic, kedze mi to nechce povolit :D tiez urobil zopar kompromisov kvoli mne, takze by bolo odo mna asi dost pokrytecke, keby som chcela nieco aj napriek tomu, ze on s tym nie je uplne stotozneny, chapes🙂

nadejna7
4. feb 2023

heh presne ako my, tiez som chcela taku, co v tedy frcala, no poviem ti tak, ze som sa nakoniec nechala prehovorit a mame zastenu v tom dizajne ako aj pracovnu dosku. keby aj casom chcem zmenit dvierna na inu farbu, tak pracovna doska moze ostat

natassa2
7. feb 2023

@nadejna7 Tak to si neviem celkom predstavit, ked su obe veci v rovnakom dizajne, asi by som to takto nechcela, nezanika to tam potom privelmi? Mne osobne sa viac asi paci, ked je tam nejaky ten kontrast, ale tak sto ludi sto chuti, je jasne, ze co sa paci mne, nemusi sa inym a naopak🙂 Uz som sa veru stretla s kadejakymi kuchynami, takze uz ma asi nic neprekvapi :D

tapala
7. feb 2023

vies co tiez to tak mama a nepride mi, ze to nejak zanika, praveze takto viacej vyniknu samotne dvierka, ale ako vravis, kazdy ma svoju predstavu a preferuje nieco ine.... a vy ste na tom ako s kuchynou, pisala si ze snad sa dockas.... planujete teda novu?

natassa2
13. feb 2023

@tapala Ano, rada by som vo velmi blizkej buducnosti toto riesila, ci sa podari a zvysia financie, neviem :D Ale dufam, ze to bude realne. Rozmyslali sme aj nad Trenabom, uz viackrat tu bol vlastne spomenuty, predsalen by som nerada sla do niecoho, co nie je uplne overene.

tapala
13. feb 2023

tak to je jasne, predsa len kuchyna nie je lacna zalezitost a clovek tym padom ocakava, ze co to vydrzi a pri najlepsom ho aj prezije 🙂

silvia_pekna
14. feb 2023

@natassa2 a odkial ste? akoze nezalezi na tom uplne, lebo nemaju problem aj s vacsou dialkou.
@tapala tiez si myslim, ze taka kuchyna by mala vydrzat minimalne tych 10 rokov :D ci aj to malo hovorim? ta nasa je uz fakt kaput, ale tak to sa neda porovnavat, kedze to je fakt povodna kuchyna, stary byt.

win_gi
14. feb 2023

Keď sa na to teraz pozriem, čo stoja nové kuchyne, tak aj 20 rokov by som si priala aby vydržala, len zas po rokoch sa mi zas môže páčiť niečo iné heh. A pri tom sa zastavím, keď ste si dávali robiť kuchyňu, volili ste dierka a celkový tvar tak, aby raz ak sa vám zažiada obnova ste si dali dvierka len do inej farby?

natassa2
20. feb 2023

@win_gi No vsak prave preto chcem aj ja zvolit uz nieco take nadcasove, co sa mi len tak lahko neprestane pacit, aby to bolo nieco, co proste nevyjde z mody o 5 rokov :D
@silvia_pekna my sme z Partizanskeho, co nie je zase az tak daleko, ale tak mne to nevadi vobec taka vzdialenost, uz sme boli aj dalej kvoli nabytku, takze to sa este da.

win_gi
20. feb 2023

Niekedy sa oplatí si trocha pocestovať, teda neviem ako to oni majú potom s montážou, ak nie ste z ich mesta? A aj vieš tak dizajnovo, aká kuchyňa by sa ti bola páčila?

kovackaadka
20. feb 2023

Nario, my máme od nich všetko, podlahy, dvere, skrine aj kuchyňu. Predajňu majú na Dvoroch

natassa2
21. feb 2023

@win_gi Pozerala som si daco aj na ich stranke, a teda do 25km od Trencina je vsetko zdarma, neplatis nic navyse, ale nam to vobec nevadi, sme s tym v pohode. Uvazovala som zatial len nad bielou, o inej ani nepremyslam vlastne, mne sa paci taky ten provensalsky styl, nieco taketo by som rozhodne brala a Trenab take zrovna robia, tak ma to tak potesilo:

win_gi
21. feb 2023

@natassa2 ahaaa a táto je aj veľmi pekná. Páči sa mi hlavne skvelo využitý priestor. Toľko úložného priestoru, to by bolo niečo aj pre mňa