Handmade výrobky

12. okt 2022

Ahoj . Chcem sa opytat, chcela by som zacat s handmade vyrobkami ale neviem akym smerom sa pobrat a preto otazka na vas, ak sa handmade vyrabaniu venujete ake veci sa najlepsie predavaju, čo nebude naškodu začať a o mesiac s tym seknut lebo sak to nikto nechce.Do akej sfery sa pustit.. (sviecky, detske privesky a podobne ).
Dakujem

dskjhfdlkdjhl
12. okt 2022

Najlepsie bude, ak zacnes robit to, v com si dobra a kde si schopna priniest originalitu.

anjelicek26
12. okt 2022

A si kreativna, talentovana, aby si skutocne vyrabala nieco jedinecneho? V dnesnej dobe je fakt vsetkeho milion a kopu sprostosti vo vsetkych variantoch... co handmade kupujem ja

- site veci na mieru a originalne kusky
- jedlo akehokolvek druhu - domaci med, domaci dzem, domacu vegetu, doma stoceny olej, doma robene slize, doma peceny chlieb, doma pecene zakusky, medovniky...

Nejake vence, sviecky, chytace prachu idu uplne mimo mna... hlavne s perspektivou zvysujucich sa nakladov na energie, stravu, produkty... bude tendencia mat volne peniaze na investovanie do somarin este nizsia, ako je teraz...

maca1984
12. okt 2022

Zbytočné ti bude vedieť to, čo sa najviac predáva Mare. Keď dvaja budú robiť to isté, nikdy to nebude to isté.
Prines niečo "svoje", originálne, s tvojim rukopisom.
Za seba ti napíšem , že si hand made vždy vyberám netuctové, niečím iné, a hoci si priplatím, mám aspoň niečo originálne, niečo- čo nemá na dverách, poličke xy ďalších ľudí.

zuzana212722
12. okt 2022

A čo z toho vieš robiť? Lebo to nieje ze čo robiť hand made a zarobiť dobre..ale čo viem robiť s láskou a úctou k tomu.. do čoho viem vložiť seba a keď sa na to ľudia pozrú a kúpia budú cítiť z toho ze je to spravené za prvé kvalitne a za druhé ťažko sa niečo také vysvetľuje ale povedzme ze dobrú energiu? Každý to vníma inak.. pozri ja si veľmi rada objednám od takých ľudí čo vyrábajú hand made veci od a po z hocičo čo má nadchne a poviem si to je pekné..ale málo z toho bolo také..co je horšie kvalita nula bodov ak som chcela niečo ušité paralo sa to alebo to nesadlo a to nebolo oblečenie ale doplnok ku kočíku..náramky že osobné houby nekvalitná práca krútil sa divne keďže pani setrila na medzikusoch ktoré tomu vedia zabrániť..a roztrhol sa a aj druhý ktorému som dala šancu .. tak čo vieš robiť to rob ak na to máš podarí sa to.

sashabb
12. okt 2022

Máš veľké očakávania ak si myslíš, že hneď v prvý mesiac všetko predáš. Musela by si mať niečo extra, niečo originálne čo tu ešte nieje, čo ľudia skôr potrebujú a nieje to len na okrasu. Pozri si také sashe tam je toho neúrekom. Teraz je trh presýtený všetkého. Treba robiť to čo ťa baví, aby si to teda po tom mesiaci nič nepredania nevzdala 😇

martinkatinka
12. okt 2022

Poviem ti, dnes uz rucnu pracu zaplati malokto.
Chces radu, co vyrabat? A co vies?
Predsa ti neporadim, ked by som to sama vedela vyrabat a predavat, hadam si nebudem vyrabat sama konkurenciu 😉
Uzivit sa tym neda, lebo ked zaplatis odvody a zivnost, tak ten zarobok je slaby .. to skor iba privyrobit, pripadne ked chces sama robit rodine darceky.
Dam ti priklad. Moj muz robi rucne drevene obuvaky, stravi na tom aj 20 hodin, plus kvalitne drevo a vosky, smirgle .... A vsetkym sa zda cena 50€ vela 🙈

ewka9
12. okt 2022

Dovolím si povedať že som šikovná v handmade tvorbe pletení a háčkovaní, ale nemám veľmi chuť to rozbehnúť a začať predávať pretože je toho v dnešnej dobe veľa a hlavne je to nedocenená práca..keď niekomu povieš sumu za výrobok prevráti očami, neuvedomuje si, že len samotný materiál je drahý a pod cenu robiť nemá význam, to si radšej nechám ako svoje hobby 😉