icon

Dávate kečup po otvorení do chladničky?

20. jún 2026

Minule tu bola celkom dobrá diskusia v podobnom duchu, tak mňa napr. zaujíma, či dávate kečup po otvorení do chladničky? 🙂
Čisto iba diskusia na odľahčenie 🙂 Kto sa nechce zapojiť, nech preskočí 🙂

Ja jednoznačne áno 🙂

avatar
majus2323
20. jún 2026

@anonym_autor kečup , horčicu , sójovú omáčku , takmer všetko.

anonym_76bec6
20. jún 2026

Áno, ale môj je domáci bez éčok a konzervantov

autor
20. jún 2026
@majus2323

@anonym_autor kečup , horčicu , sójovú omáčku , takmer všetko.

@majus2323 Ja sójovú nechávam vonku, vidíš. Horčicu tiež dávam do chladničky, keď ju otvoríme.

anonym_111d55
20. jún 2026

Áno dávam

avatar
jaja1979
20. jún 2026

@anonym_autor áno, dávam. Aj horčicu, aj dresingy, aj majonezu

avatar
leveta
20. jún 2026

My dávame do chladničky všetko. Aj čo netreba 😂

avatar
stellarstar
20. jún 2026

Áno dávam všetko kečup, horčicu, omáčky atd a mám aj chladničku na nápoje tam máme ešte neotvorené kompóty, paštétu, lekvár potraviny kt nemusia do chladničky ale aby boli chladné tak ich tam dám a keď kúpim zeleninu a ovocie tie tam tiež dám keďže máme teplo v byte a v kuchyni by sa rýchlo pokazili

avatar
januska12323
20. jún 2026

Samozrejme, nie je to písané aj na obale?

avatar
mauduska
20. jún 2026

Mám pribuzných ktorí nedávajú do chladničky ani kečup, aj horčicu. Nič sa im ešte nepokazilo, či mi pripadá až podozrivé a robia to tak desaťročia :D ja dávam všetko takéto.

anonym_43bada
20. jún 2026

Nie, nedávam. Všetky takéto veci mám aj po otvorení v špajzi

anonym_a8e0dc
20. jún 2026

Nedavam do chladničky ani po otvorení.

anonym_9ccbd1
20. jún 2026

Áno všetko, miesto tam je tak prečo nie.

avatar
beata_k
20. jún 2026

Do chladnicky. Aj to tam pise.

anonym_a90bff
20. jún 2026

Dávam, aj neotvorený. Nemáme radi teplý kečup.

anonym_e4c51d
20. jún 2026

Áno, kečup po otvorení skladujem v chladničke,aj horčicu

avatar
danica2711
20. jún 2026

dávam do chladničky všetko možné, aj kečup, ale párkrát som zabudla a nič sa mu nestalo - hovorím samozrejme o klasickom kečupe z obchodu s obsahom konzervantov, pri kečupe zo Starého otca som opatrnejšia

anonym_f2fe92
20. jún 2026

Davam do chladničky dokonca aj banány 🤣

anonym_7f7241
20. jún 2026

Áno dávam, ani neviem kde vonku by som to skladovala, nemáme žiadnu komoru, myslím, že aj toto robí rozdiel...

anonym_d9aff9
20. jún 2026

Aj kecup aj maslo za mna patria do chladnicky 😃 otvorene aj neotvorene.

avatar
siska53
20. jún 2026

@anonym_autor ano, davam. Aj horcicu 😅

anonym_a78f5f
20. jún 2026

Ano aj neotvoreny kecup

avatar
zara1357
20. jún 2026

@anonym_autor áno, aj horčicu a džem

anonym_bcd0a7
20. jún 2026

@anonym_autor samozrejme ano

avatar
liusa82
20. jún 2026

veď je to tam dokonca napísané na obale väčšinou že skladujte v chladničke po otvorení no my ho tam dávame hneď ako prídeme z obchodu a vykladáme tovar.Ja ani nepoznám domácnosť že by niekto tarasku,kečupy,dresingy atď mával vonku.Toto som nepočula ako som 37 rokov na svete 😁 ale tak jasné každý má asi iné návyky.Mňa tu minule prekvapilo to maslo, že niekto ho má mimo chladničky.No teraz som vyčitala z Al že po otvoreni kečup v špajze môže byť 1 mesiac takže asi to ide aj takto no my sme zatial neskúšali. Pri izbovej teplote v špajze sa odporúča spotrebovať ho do 1 mesiaca. Ak ho miniete za pár dní, chladničku nepotrebuje.

avatar
natalka13
20. jún 2026
@anonym_d9aff9

Aj kecup aj maslo za mna patria do chladnicky 😃 otvorene aj neotvorene.

@anonym_d9aff9 kde kupujes chladeny kecup?

avatar
eeffka
20. jún 2026

Kecup a horcicu nie, tatarsku v chladnicke

avatar
euka210
20. jún 2026

@anonym_autor ano, samozrejme. Ale horcicu nedavam...viem, ze niektori davaju.