Dávate kečup po otvorení do chladničky?
Minule tu bola celkom dobrá diskusia v podobnom duchu, tak mňa napr. zaujíma, či dávate kečup po otvorení do chladničky? 🙂
Čisto iba diskusia na odľahčenie 🙂 Kto sa nechce zapojiť, nech preskočí 🙂
Ja jednoznačne áno 🙂
Áno, ale môj je domáci bez éčok a konzervantov
@anonym_autor kečup , horčicu , sójovú omáčku , takmer všetko.
@majus2323 Ja sójovú nechávam vonku, vidíš. Horčicu tiež dávam do chladničky, keď ju otvoríme.
Áno dávam
Áno dávam všetko kečup, horčicu, omáčky atd a mám aj chladničku na nápoje tam máme ešte neotvorené kompóty, paštétu, lekvár potraviny kt nemusia do chladničky ale aby boli chladné tak ich tam dám a keď kúpim zeleninu a ovocie tie tam tiež dám keďže máme teplo v byte a v kuchyni by sa rýchlo pokazili
Mám pribuzných ktorí nedávajú do chladničky ani kečup, aj horčicu. Nič sa im ešte nepokazilo, či mi pripadá až podozrivé a robia to tak desaťročia :D ja dávam všetko takéto.
Nie, nedávam. Všetky takéto veci mám aj po otvorení v špajzi
Nedavam do chladničky ani po otvorení.
Áno všetko, miesto tam je tak prečo nie.
Dávam, aj neotvorený. Nemáme radi teplý kečup.
Áno, kečup po otvorení skladujem v chladničke,aj horčicu
dávam do chladničky všetko možné, aj kečup, ale párkrát som zabudla a nič sa mu nestalo - hovorím samozrejme o klasickom kečupe z obchodu s obsahom konzervantov, pri kečupe zo Starého otca som opatrnejšia
Davam do chladničky dokonca aj banány 🤣
Áno dávam, ani neviem kde vonku by som to skladovala, nemáme žiadnu komoru, myslím, že aj toto robí rozdiel...
Aj kecup aj maslo za mna patria do chladnicky 😃 otvorene aj neotvorene.
Ano aj neotvoreny kecup
@anonym_autor samozrejme ano
veď je to tam dokonca napísané na obale väčšinou že skladujte v chladničke po otvorení no my ho tam dávame hneď ako prídeme z obchodu a vykladáme tovar.Ja ani nepoznám domácnosť že by niekto tarasku,kečupy,dresingy atď mával vonku.Toto som nepočula ako som 37 rokov na svete 😁 ale tak jasné každý má asi iné návyky.Mňa tu minule prekvapilo to maslo, že niekto ho má mimo chladničky.No teraz som vyčitala z Al že po otvoreni kečup v špajze môže byť 1 mesiac takže asi to ide aj takto no my sme zatial neskúšali. Pri izbovej teplote v špajze sa odporúča spotrebovať ho do 1 mesiaca. Ak ho miniete za pár dní, chladničku nepotrebuje.
Aj kecup aj maslo za mna patria do chladnicky 😃 otvorene aj neotvorene.
@anonym_d9aff9 kde kupujes chladeny kecup?

@anonym_autor kečup , horčicu , sójovú omáčku , takmer všetko.