Pôrod v Hainburgu

denice
23. apr 2022

Ahojte, mate prosim niekto skusenost s porodom v Hainburgu?

kiki68
23. apr 2022

@denice je tu skupina na toto a vela diskusii

denice
autor
23. apr 2022

@kiki68 praveze ju neviem najst tu skupinu 🙈

minesasubu
23. apr 2022

Plánujem rodiť v ČR/AT v čase korona vírusu
Nazov skupiny , klikni na skupiny zadaj Hainburg a najde ti - uplne jednoduche

denice
autor
24. apr 2022

@minesasubu našla som, ale sú tam absolútne neaktuálne info z minulého roka 🙈

minesasubu
24. apr 2022

Mozno tam treba napisat a niekto sa ozve 🤔

katherine12
26. apr 2022

@denice ahoj 18.4 som tam porodila kludne sa pytaj

katulka94
24. máj 2022

@katherine12 ahoj aká je prosím cena za komplet pôrod a ubytovanie v nemocnici ? Ďakujem 🙂

katherine12
25. máj 2022

@katulka94 tak to neviem ja mam rakuske poistenie takze som neplatila nic

anawiel
15. jún 2022

@katulka94 ahoj ja som rodila vo februari. Cena za 2022 je 908/24h (cize ak prides dajme tomu o 21:00 a ostanes aj dalsi den, tak sa ti od polnoci pocita dalsich 908). Ja som rodila ambulantne takze neviem ako to tam je na oddeleni sestonedelia, ale ak mas otazku k porodu kludne sa pytaj.

donnamat
7. júl 2022

@anawiel Dobry den, mozem sa opytat ako je to so zakladnymi vysetreniami babatka pri ambulantnom porode? Museli ste si to potom vsetko obehat na SR? Dakujem pekne za odpoved.

sienna77
17. júl 2022

@donnamat toto by aj mna zaujimalo...dostali ste odpoved?planujete rodit v hainburgu?kedy mate termin?

sienna77
17. júl 2022

@anawiel kedy prvykrat si bola na kontrole v hainburgu?mozem tam ist rodit,ajnked som tam nechodila predtym na kontroly?od ktorwho tyzdna tam mozes rodit?nestalo sa,ze si natrafila na niekoho,kto nsvie po slovensky a nevedela si sa dohovorit?ake vsetky papiere bolo treba vyplnit a vybavit pred a po porode?kolkontibpreplatia na slovensku?vybavujes to ty alebo komunikuju s poistovnou?dakujem velmi pekne za odpovede

katherine12
26. júl 2022

@sienna77 Aspon jednu kontrolu tam absolvovat musis, prvu kontrolu objednavaju po 36 tt, rodit tam mozes od 38 tt pracuju tam aj rakusanky ktore slovensky nevedia ale snazia sa mat na sluzbe vzdy niekoho kto slovensky vie, lekar je slovensky len jeden papiere na zaciatku kompletna anamneza si s tebou prejdu ak mas zaujem o epidural dostanes papiere na konci posielaju spravy domov postou ostatne otazky ti zodpovedat neviem