Rodinné prídavky v Rakúsku - vyjadrenie

lillylea
3. mar 2021

Dobry den chcem sa spytat neriesil teraz niekto z vas Rodinne pridavky v At... Chcela by som vediet ze kolko sa caka na ich vyjadrenie papiere boli podane 21.1. 2021 za rok 2020... Ci by ste mi vedeli niekto poradit ale ci ich treba kontaktovat a pytat sa priamo... Dakujem

lillylea
autor
17. nov 2021

@jasa86 a este tu dievcata pisali ze ked ich budes kontaktovat a nahanat tak daju tvoju ziadost na posledne miesto treba cakat oni to vybavia... Ako oni tam maju cas dlhsie ako na slovensku...ako my sme ozaj cakali vyse pol roka a ze ide aj o to na ktory urad ste to posielali vo viedni ze maju toho dost my sme mali dolne rakusko

jasa86
18. nov 2021

@lillylea ďakujem za info . Tak teda počkám ešte

lillylea
autor
18. nov 2021

@jasa86 no treba pockat oni to vybavia a aj teraz ked je covid mozno nemaju tolko ludi ale vravim ono to isto dojde a ak by co si chybalo vtedy kontaktuju...
Ale ak bude vse ok tak prv pridu peniaze a potom papier od toho. Aspon v nosom pripade to vždy bolo tak

rolandn1987
5. feb 2022

Dobry den chcem sa pitať dal som rodine pridavky at 5 rokov naspet aby mi viplatili podla vas dostanem ?

cogollo
1. aug 2022

Dobry den chtela jsem se zeptat ze po roce kdyz rakusko opet chce dalsi papiry ke kontrole na pridavok jak dlouho jste cakali na vyrizeni? Posilala jsem v juni a zatim nic

kiki68
1. aug 2022

@cogollo bezny limit je 3-6 mesiacov co viem

cogollo
1. aug 2022

@kiki68 dekuji ted uz aspon vim ze to tak je vzdycky kazdy rok co budou chtit tu rocni kontrolu