Garmin Lily: Skúsenosti po roku nosenia?
Dnes o 12:40
Už dlhšie pokukujem po Garmin Lily. Páči sa mi, že nevyzerajú ako typické športové hodinky a dajú sa nosiť aj bežne k oblečeniu. Zaujíma ma však, či vás neomrzeli po pár mesiacoch a či ich využívate aj po dlhšom čase. Sledujete na nich stále aktivitu, spánok či notifikácie?
Ak ich máte alebo ste mali, boli ste spokojné?

ja sice nemam skusenost konkretne s tymto modelom, ale s garmin hodinkami ako takymi ano a nemenila by som ♥ a tieto vyzeraju fakt pekne 🙂