icon

Skúsenosti s vysávačom Dyson. Oplatí sa kúpiť?

Dnes o 13:27

Ahojte, máte niekto skúsenosti s vysavačom Dyson? Ak áno, oplatí sa?

avatar
espritka29
Dnes o 14:04

Ja mám Dyson už 15 rokov, vsetko funguje ako ma. Nic poskodene, vsetko funguje vyborne

avatar
frflos_nespokojny
Dnes o 14:30

Dala si zle formulovanú otázku. Musis uvies kolko si ochotná vysolit za vysavac. Nemôžeš porovnávať trabant s mercedesom. Dyson ma rôzne modely a aj ceny od toho sa odrážajú a potom mozes špekulovať ci dyson alebo eta

autor
Dnes o 14:37
@frflos_nespokojny

Dala si zle formulovanú otázku. Musis uvies kolko si ochotná vysolit za vysavac. Nemôžeš porovnávať trabant s mercedesom. Dyson ma rôzne modely a aj ceny od toho sa odrážajú a potom mozes špekulovať ci dyson alebo eta

@frflos_nespokojny cena je jedno, len či sa oplatí práve dyson

avatar
frflos_nespokojny
Dnes o 14:41

Lacnejši model používa same plasty. Samozrejme ze cena nie je jedno, pretože za tisicku mas aj Samsung

anonym_a95d50
Dnes o 16:31

Mám cca rok a som spokojná.

avatar
kiaran127
Dnes o 16:48

a ake modely od dyson mate? Hladam nieco do bytu, na gauc, ziadne domace zvierata

avatar
mullerova46
Dnes o 16:51

@anonym_autor som veľmi spokojná mám v11 advanced ale určite nekupuj cez ich oficiálnu stránku ale radšej cez slovensky eshop lebo originál web ma neskutočne naprd podporu zákazníka