Skúsenosti s vysávačom Dyson. Oplatí sa kúpiť?
Ahojte, máte niekto skúsenosti s vysavačom Dyson? Ak áno, oplatí sa?
Dala si zle formulovanú otázku. Musis uvies kolko si ochotná vysolit za vysavac. Nemôžeš porovnávať trabant s mercedesom. Dyson ma rôzne modely a aj ceny od toho sa odrážajú a potom mozes špekulovať ci dyson alebo eta
Dala si zle formulovanú otázku. Musis uvies kolko si ochotná vysolit za vysavac. Nemôžeš porovnávať trabant s mercedesom. Dyson ma rôzne modely a aj ceny od toho sa odrážajú a potom mozes špekulovať ci dyson alebo eta
@frflos_nespokojny cena je jedno, len či sa oplatí práve dyson
Lacnejši model používa same plasty. Samozrejme ze cena nie je jedno, pretože za tisicku mas aj Samsung
Mám cca rok a som spokojná.
a ake modely od dyson mate? Hladam nieco do bytu, na gauc, ziadne domace zvierata
@anonym_autor som veľmi spokojná mám v11 advanced ale určite nekupuj cez ich oficiálnu stránku ale radšej cez slovensky eshop lebo originál web ma neskutočne naprd podporu zákazníka

Ja mám Dyson už 15 rokov, vsetko funguje ako ma. Nic poskodene, vsetko funguje vyborne