Ste spokojní s kamerami Reolink?
Dnes o 16:06
Dobrý deň. Rozmýšľame nad kamerou na dom a pomerne často mi vychádza značka Reolink. Zaujíma ma, či ste spokojní s kvalitou obrazu, aplikáciou a spoľahlivosťou. Funguje všetko bez problémov? Odporučili by ste ju, alebo by ste dnes vybrali inú značku? Ďakujem.

Mame ich v praci,su ok.