Aké jedlá zvyknete variť na 2 dni?

16. sep 2023

Ahojte. Ake jedla zvyknete varit na 2-3 dni? Pre 4 člennú rodinu? Nastúpim do práce a nechce sa mi varit každý deň 😬😃 ďakujem

bluemoon24
16. sep 2023

Tady se pripnu. Ja vzdycky navarim kopec jidla na 2 dny a moji chlapi to sni do vecera 😅😅

xsimonkax
16. sep 2023

Polievky: gulas, šošovica, hŕstka, fazuľa,... jedla: segedin, knedlo vepřo, rezne, obrátené rezne, maďarský, svieckova. Na viac dno varím vždy "ťažšie" jedla.

mamusa123456789
16. sep 2023

@bluemoon24 ja varím každý deň na 2 dní 😁

januska12323
16. sep 2023

Asi všetko okrem halušiek.

luccija
16. sep 2023

Akékoľvek mäso na šťave, polievky..bolognske spagety, koložvársku, rizoto, perkelt mne najviac chutí v ten deň uvarené🤪ale niekto aj pečené kura zje druhý deň, mne nechutia ani francúzske druhý deň, granadír..

mimi3008
16. sep 2023

Takmer vsetko okrem spagiet, cestovin, to varim vzdy cerstve

belllinka
16. sep 2023

Take, co sa da normalne zohriat, cize maso na stave, perkelt, gulas, privarky… Nemam rada a na viac dni nerobim rezne, spagety a pod.

peter0123
16. sep 2023

Plnenú papriku, plnené kapustové listy, plnené kelové listy, koložvársku kapustu,prívarky s fašírkou, kyslé polievky, guláš, kapustnicu, zemiakový šalát a rezne

tosomja
21. sep 2023

Ja varím každý deň ale len pre deti, lebo nechcú dva dni to isté, tak či tak by som to vyhodila. Ale keď je manžel doma, tak guláš, plnenú kapustu, fazulovu s údeným, rizoto, všetko s omáčkou sa dá jesť dva dni.

simca06022011
21. sep 2023

polievky, druhe vsketo co sa da zohriat, alebo proste urobim aj take co nie, napr ak mam bolonsku omacku a tak, potom uz ked prideme domov cestoviny sa uvaria.. rovnako ryza sa uvari. TO su veci co nemam rada druhy den.

hylary
21. sep 2023

A načo chces varit? Však sa stravujete v robote/škole/školke predpokladám... a večer len suchá večera... nerozumiem tomuto zbytocnemu preťažovaniu sa