Ako varíte zemiaky na granadír?

simkam2912
23. dec 2020

Prosim vas zemiaky na granadier varite v supke ci najskor osupete? Ja som osupala a kolegyna pozerala na mna jak na debila,ze preco to nevarim v supke,nie je to jedno?

mirage
23. dec 2020

@simkam2912 je to v podstate uplne jedno, aj ked zemiak uvareny v supke ma inu chut. Ja varim v supke.

ivankamirka
23. dec 2020

@simkam2912 bez šupky a výborne sú.

hennyinnsbruck
23. dec 2020

Bez šupky 😊

lulu2014
23. dec 2020

@simkam2912 ja tiez varim osupane zemiaky🙂
Ale kazdy ako mu chuti🙂
Niekto robi aj francuzske zemiaky z uvarenych v supke ale ja velakrat robim aj z “cerstvych”. Nam chutia aj tak aj tak🙂

nenne27
23. dec 2020

Ja v supke ale to je tvoja vec, urob si tak ako to mas rada ty, co sa ma kto co cudovat😉

mondolina
23. dec 2020

V šupke 🙏

simkam2912
autor
23. dec 2020

@nenne27 no neviem divala sa na mna ako keby to bolo nieco uplne divne...ved kazdy inak vari

oli18
23. dec 2020

Normalne bez supy, nakrajane. Ked sa rozmiesaju s cestovinou, pekne sa spoja.

pininka1
23. dec 2020

Bez supky a to iste aj francuzke zemiaky. A nieje to podla mna jedno, ta chut aj konzistencia zemiaka je uplne ina ked sa varia v supke. A zbytocne o robotu viac.

anos18
23. dec 2020

@simkam2912 ja dám opražiť cibuľu,pridám červenú papriku a ošúpané surové zemiaky nakrájané na kocky,podlejem vodou,ale nie veľa a keď sa uvaria,primiešam k zemiakom už uvarené cestoviny

simca06022011
23. dec 2020

Vobec nie takto ako opisujes... oprazim slaninu, prihodim cibulu, potom papriku a na kocky nakrajane surove zemiaky, podlejem vodou aby to bolo zakryte, uvarim. Ostane to taka vlhka zmes, do toho potom dam uvarene cestoviny. Dosolim.

simca06022011
23. dec 2020

vlastne tak ako pisala @anos18

adamadent
23. dec 2020

Raz varil granadir mm a ja som došla dom a pozerám na neho že prečo vari zemiaky v supe a on ze vari podľa kuchárskej knihy a tam bol taky recept. Ja vždy varím osupane...

h2
23. dec 2020

@simkam2912 Ja varím vždy ošúpané, pokrájané na kocky. Ešte predtým si opražím na masti cibuľu, pridám do toho čierne korenie, mletú červenú papriku a vegetu. Keď sú zemiaky uvarené, scedím ich a hneď zmiešam s touto zmesou, oni do seba krásne natiahnu tú chuť. Potom pridám cestoviny. Slaninu, ani nič iné mäsové tam nedávam.
Ináč: na zemiakový šalát varím zemiaky tak isto: ošúpané a pokrájané.

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nika_m
23. dec 2020

Kazdy vari inak a to sa tyka kazdeho jedla :D ja varim osupane, lebo ich varim v tej okorenenej opaprikovanej cibuli..ale babka tiez na mna pozerala jak na puka, ze ona zvlast si uvari aj zemiaky aj cestoviny a az potom prida cibulu poprazenu na masle a oleji :D var ako tebe vyhovuje a chuti :D

kika831
23. dec 2020

@simkam2912 bez supky- podla mna menej roboty 😉

jana_eyre_2
23. dec 2020

Úplne jedno ako varíš zemiaky, to čo už ľudia riešia 😒 ja varím vždy ošúpané, na kocky nakrájané, totižto úplne nenávidím supanie uvarených zemiakov, je to premna rovnako nechutné ako krájanie surového mäsa.. jediný deň v roku to vydržím len na Vianoce keď varím zemiaky na šalát - lebo tak to robila moja mama, tak skôr to robím z nejakej nostalgie alebo čo...