Ako vyberáte horúci plech z rúry?

21. dec 2023

Môj muž ma presviedča, že všetci takto vyberajú plech z rúry:

Dá horúci plech von z rúry a položí ho na sklo/dvere, ktoré ani nie sú úplne otvorené, lebo je to vstavaná rúra. Položí na tie dvere aj tanier.

A z takto zaťažených dverí si nakladá. Keď ho prosím, aby si plech normálne vybral na drevenú dosku, že zaťažuje dvere, tak hovorí, že to robia všetci a mám mu to vyvrátiť?

Som úplne mimo alebo tak niekto iný, iný muž , skutočne takto nakladá veci?

Ps: hanbím sa za neho tak, že nemám viacej slov

ja_bb
22. dec 2023

Neviem aku ruru máte,ale my sme mali aj mame takú,že dvierka sú jemne v sklone,nie 90°rovno. Max polozim nieco male,podlejem,dám dnu. Je len lenivy,ale mam takého svagra,čo mu nevyvrati nikto nič,takže by som sla cez argument,ze ci to môže dávať na doska,že je to pre teba dolezite.

ali12377
22. dec 2023

zrejme jeho mamicka tak robila, a manicka je jediny zensky vzor pre neho, skus sa ho opytat, ci to ma z domu

sccarlet
22. dec 2023

🤦‍♀️ach jej. Každý že to robí? V živote som to ani raz neurobila, ani nikto a mojej rodiny a ani nikto koho poznám. Mužovi odkáž nech nevymýšla...ja žasnem čo sú tí chlapi schopní vymyslieť

any_soj
22. dec 2023

"hanbím sa za neho tak, že nemám viacej slov." ...? kvôli takejto blbosti? 🙈 Raz na manželskom stretku riešili dva páry jednu vec... Jedna manželka sa sťažovala, ako jej lezie na nervy, že jej muž si jablko krája, vraj to je ako malé decko, a ona to nemôže vystáť. A druhý pár riešil, že jej zas vadí, že hryzie celé jablko, že je to nechutné... Za prvé nedá sa vyhovieť vždy a vo všetkom a za druhé - to v takýchto maličkostiach treba byť v strese? Vďaka Bohu za môjho slobodného manžela, ktorý sa za mňa nehanbí keď aj horšie veci urobím...

ouwecka
22. dec 2023

Čože? Normálne otvorím ruru,vyberiem plech na dosku a zavriem ruru,ved z nej unika teplo a pokial viem,v návode bolo vyslovene napísané,ze sa tam nema nic pokladat

majulino
22. dec 2023

@lelelienka ja mám 34 a pamätám si také 🤣

blackcat8885
23. dec 2023

Položím na sporák

uglybetty1234
23. dec 2023

Ja by som to neriesila. Je to divne, no co uz. Ale by som mu oznamila, ze ak to praskne, pokazi sa- tak plati novu ruru zo svojho.

dadka_bb
23. dec 2023

A nemate take vysuvacie kolajnice v rure? Uz ked si chce silou mocou v horucej pare nakladat tak sa predsa da vytiahnut ten rost s pekacom na kolajnici.a nie to davat na dvierka 🙈

marca12
23. dec 2023

Este som nevidela nikoho davat plech na dvierka. Dost nebezpecna cinnost. Ale tak su sviatky,nehasterte sa kvoli plechu. Hanba to nie je,len tvrdohlavost 🤪

marca12
23. dec 2023

@any_soj moja kamoska nadava na muza,lebo nosi pyzamo. Ze to len deti spavaju v pyzame.

ouwecka
23. dec 2023

@marca12 ? 🤣🤣🤣🤣🤣

moonlight1210
23. dec 2023

Ani omylom. Jednak mam vysuvaci rost. A ked uz vyberam von, tak je to bezpecnejsie pre cele okolie kuchyne a vsetky povrchy, ak je to na hrubej drevenej doske.

Jednak mam kuchynske spotrebice zladene, a keby to zlomilo panty na dvierkach, tak zhanat vzhladovo aspon podobnu trubu a este taku, aby rozmermi zapasovala, kedze je vstavana (sirka nebude problem, ale vyska moze byt. Staci blby centimeter a nezmesti sa do existujuceho otvoru.),…

No musela by som byt hlupa, aby som toto riskovala.

Daj mu privesok na krk. A do piatich sekund sa odnauci ostat skloneny v horucom vzduchu z rury. 😁
Iba raz ma popalil na krku, uz si davam pozor. A rozhoruci sa teda pekelne rychlo.

dankabetka
23. dec 2023

😂 dakujem za zlepsenie nalady....
Prepac, ale toto som este ani nepocula a nie to este videla....🤣
Otvorim ruru, rukavicou vyberiem plech a hned ho polozim sa linku, kde mam dosku ( ja mam taku velku obludu...na ktorej sa kraja vsetko a je tam stale)
Jednoznacne prajem krasne vianoce 🙃

any_soj
23. dec 2023

@marca12 :D och... Chudák chlap...

kathhii
25. dec 2023

Mám teleskopický rošt, takže vysuniem ten. Keď potrebujem niečo dlhšie robiť, tak si to vyložíme na linku. Na kuchynskú kamennú dosku. (Nepoškodí sa, nepotrebujem nič podkladat)

kathhii
25. dec 2023

Je to blbosť čo robí, raz to sklo buď rozbije, alebo pokazí dvierka v pántoch... Krby že toto robí žena, ale chlap... Keby že to takto taz urobím tak môjho muža trafí šľak...

natalka13
14. jan 2024

Tak zeny, moj muz uz polhodku hlada servis Siemens, kde by nam objednali vnutorne sklo na ruru. Sikovne nan polozil pekac so zemiakmi🙈 a prasklo.