icon

Cena 3 kg torty s mascarpone a malinami

7. apr 2025

Ahojte
V akej cenovej relacii sa pohybuje 3kg torta.Mascarpone, maliny, bez poťahovej hmoty, sviečka, nejake ovocie na vrch, ozdoba, ...tak približne Trenčiansky kraj.
Ďakujem

Strana
z2
avatar
markusrasford
7. apr 2025

40 e

avatar
araavdva
7. apr 2025

60€

avatar
muchotrafka298
7. apr 2025

Ako u koho, lebo profi cukraren, kde maju priestory, platia ludi a pod. tak tam je cena o dost vyssia ako u cukrarky, co pecie doma v kuchyni "na cierno". Zisti si v skupine tvojho mesta/dediny, ze za kolko kto pecie a tiez mozes pozriet na internete cukrarne,ktore najdes v okoli.

avatar
ukgirls
7. apr 2025

okolo 60 az 70 pocitaj

avatar
valiant
7. apr 2025

Len suroviny su 30 eur. To dostanes bielu tortu. Pripocitaj robotu, zdobenie, krabicu, podlozku.
Kludne 70 eur.

avatar
maninka1974
7. apr 2025

1 kg torty 25e som počula ze pečú

avatar
andrea_82
7. apr 2025

@muchotrafka298 Ja mam prave opacnu skusenost - cukrarka, ktora pecie doma, si pytala 80€ a v cukrarni som objednala za necelych 50€.

avatar
andrejka2424
8. apr 2025

Ja si neobjednávam bežne, pečiem si radšej sama -na vzhľad hrôza, ale chuť a kvalita je pre mňa viac .Pár krát od takých, čo doma pečú som synovi objednala, chuťovo výborné, raz som v Jednote z katalogu - a otras. Umelina , suchá , cena bola síce nízka, ale čo z toho.

avatar
maninka1974
8. apr 2025

@andrejka2424 ani ja už neobjednavam dva krát som objednala vždy sklamanie....radšej sama možno nie je dokonalá ale je chutná

avatar
kiki68
8. apr 2025

Niekde okolo 60-70 eur urcite, ved 30 eur su suroviny, to este truba nezrala elektrinu a nejaka praca okolo toho. Obal na tortu tiez nie je zadarmo, ani ta podlozka. Aj keby to robim len pre seba tak pod 30-40 eur sa nedostanem s tymi nakladmi.

avatar
kiki68
8. apr 2025

@andrejka2424 ale to je o tom, ked tam das aj doma poriadne kvalitne suroviny, tak to nebude lacne. Ja som robila teraz pre nas babinec veterniky a laskonky, ako keby to kupim niekde a mam tu uroven kvality, tak to tiez nebude ako z nejakej jednoty. Ja by som nikdy nenapiekla niekomu nieco, co by som sama s radostou nezjedla. Z principu proste …

avatar
zuzubb007
8. apr 2025

Okolo 60-80 je tak reálna cena

avatar
andrejka2424
8. apr 2025

@kiki68 Viac ako 20 -25 eur ma torta nestála.Možno mimo sezóny,keď je drahé ovocie.

avatar
kiki68
8. apr 2025

@andrejka2424 No potom neviem z coho niekto zaplatil tu elektrinu. Jedine ked ide o velku prevadzku, ale mne zozerie 10 eur uz len tych min 60 min pecenia ( nakolko musis predohriat trubu), ovocie v sezone je lacnejsie, mascarpone a vajicka lacnejsie nebudu, tam cena stale stupa. Ako ja som preto prestala piect na zakazky vo velkom, ked mi muz ukazal presne rozpocty vratane energii a vysmial ma, ze moja praca stoji 7 eur na hodinu, co tu v AT je pomaly nelegalne, ze ci som pricetna zadrbat si kuchynu a pol dna tymto

avatar
andrejka2424
Autor odpoveď zmazal
avatar
andrejka2424
8. apr 2025

@kiki68 To som tým nechcela povedať, rada si upečiem sama a tiež by som to zadarmo pre druhých nerobila.

avatar
kiki68
8. apr 2025

@andrejka2424 prerataj uplne vsetko, aj ze zapnes umyvacku a uvidis sama tu sumu. Mna bavi ako mi potom vypisuju, ze ako spravia to a ono

avatar
lucia147852
8. apr 2025

70-90€ ako kde. Ja si peciem torty sama.ale keď som naposledy objednala, bolo cca tiezo ceny. Som z tn kraja

avatar
nelka93
8. apr 2025

Okolo 70 eur. Ja som piekla podobnú tortu a len suroviny ma stali cca 30 eur, a to bolo aj viac ako 2 roky dozadu

avatar
okm221
8. apr 2025

Minimálne 60e

avatar
okm221
8. apr 2025

@andrejka2424 to myslíte 20-25 na kilo nie? Lebo za takú cenu nekúpite už ani obyčajný cheesecake nieto ešte tortu

avatar
andrejka2424
8. apr 2025

@okm221 Nie, toľko ma vyjdu suroviny približne, keď si je doma pečiem. Veď som to viac krát napísala, že si pečiem sama. Nie je tam zarátaný špinavý riad, energia a práca.

avatar
princezna_bosorka
8. apr 2025

niekto v rozmedzi 40-100 eur 😜😘😭 otazka za milion

avatar
okm221
8. apr 2025

@andrejka2424 úf, aj ja si sama pečiem ale dosť závisí co sa použije.. Väčšinou robím torty cca pre 20-25 ľudí ale myslím si ze s cenou pod 30e nejdem.. Len ozdoby ma vyjdu tak 10e a to objednávam z temu

avatar
catherinah
8. apr 2025

70€. Presne ako píšeš, ozdoby minimálne, keďže pani nedošla objednávka (predpokladám Aliexpres).

avatar
andrejka2424
8. apr 2025

@okm221 Ja pečiem malé torty, nemal by veľkú kto zjesť. Väčšinou ju my traja za 2 dni zjeme.

avatar
okm221
8. apr 2025

@andrejka2424 tak v tom prípade ano to je malinka

avatar
ann_stankovic
8. apr 2025

Prepáčte, nie je to síce odpoveď na otázku, avšak zmieňovalo sa tu v súvislosti s nákladmi aj to že čo to zožerie aj rúra, tak len aby sme ako gazdinky neostali vystrašené že nám tá rúra zožerie aj deti🙃, pokiaľ hovoríme o bežnom pečení doma, hodinové pečenie aj spolu s predhriatím určite nestojí viac ako 50 centov🙂

avatar
spongebob1
8. apr 2025

@kiki68 Spotreba priemernej rury na 1hodinu je 2,5kwh. 📌📌📌1kwh stoji 0,1E. Ak priratame cenu za elektromer, co je cca 8E/mesacne, tak to pecenie nevyjde viacej ako 0,50E. Prosim, nezavadzajte zakaznikov.

avatar
kiki68
9. apr 2025

@spongebob1 tak na SK mate lacnejsiu elektrinu ako my v AT, hlavne podlieha regulacii, u nas zial nie

Strana
z2