Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

neurologia
2. feb 2010

na obed boli brokolicove placky a zemiaciky s masielkom...a upiekla som makovu babovku.... 😉

kibuk
3. feb 2010

ahojte dnes varim Rezne s lečom a zemiakovou kašou 🙂

mukky
3. feb 2010

ahojte kuchárečky 😎
ja dnes varím pre malého zeleninovu polievočku este presne neviem aku,a pre mm na veceru rezance s popraženou krupicou na sladko,dal mi včera objednavku 😀 ,má to velmi rád a aj mne to chutí riadne,čo ja sladké jedla velmi nemusím,teda po porode uz aj ano 😀 /niektoré/pred porodom takmer žiadne..hmm,tie hormony si robia čo chcu.. 🙄 😀

cessy
3. feb 2010

ahojte kolienka s kuracim maskom na leci 🙂

lyongirl
3. feb 2010

dnes pizza z pizzerie 😀
zajtra sviečková od svokry, ak pošle a ešte mám v pláne lososa so zemiačikmi a omáčkou s cottage syrom
polievka neviéééém

matova
3. feb 2010

dnes sme mali zemiakovú polievku s pórom

henikav1
3. feb 2010

my sme dojedli to grilovane kuriatko, ale pre zmenu s ryzou a s kukuricou 😀

kibuk
4. feb 2010

ja dnes len tak jednoduchy obedik rezance s tvarohom 🙂 🙂 🙂 hlavne pre detičky

tanaba
4. feb 2010

my mame dnes krupkovu polievku + rizoto. Rychlovka, kedze od 10h do 12h sme bez elektriky

majaxy- cestoviny, tuniakove fasirky +zelenina alebo zemiaky, gnoci, halusky, cuketova polievka s opecenym chlebikom, prip. kur. masko+zemiaky+zelenina-sup do tlakoveho a za chvilu je hotovo ......toho je

cessy ja mam rada cestoviny+kukurica+brokolica+kys.smotana+syr na vrch

evitkamalicka
4. feb 2010

halusky s tvarohom, mnam

vladkaz1
4. feb 2010

vcera som si sosovicnu ,sladko slanu taku hustu, dnes posuchy so smotanku 🙂

adamko05
4. feb 2010

... ja mám už hotové rizoto a dopekám pizzovníky 😝 ... polievky šošovicovej máme ešte troška zo včera, večer musím dáku na zajtra urobit, vidím to iba na cesnačku... 😝

mima1
4. feb 2010

my dnes fazulova omacka a langose. len fazula sa mi vari uz neviem kolko je stale tvrda aj ked bola od vcera namocena ☹

milocka29
4. feb 2010

u nas vcera rosolova polievka s cestovinou a strapacky s kyslou kapustou a tvarohom, dnes polievka este od vcera a kastrolova rostenka.

matova
4. feb 2010

obed: ryza s cervenou sosovicou + tofu na zelenine 🙂

aveline
4. feb 2010

kremova cesnacka, zapecena ryza so spenatom a syrom

henikav1
4. feb 2010

my sme si upiekli syrovu pizzu

tanaba
5. feb 2010

my dnes mame polievku zo vcera a urobim len cestoviny so spenatovo-syrovov omackou

neurologia
5. feb 2010

ja mam este zo vcera cestoviny a syrovu omacku s kuracou suncickou...ale na vecer ked pride zivitel robim toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=828 a zemiaciky k tomu... 😉

mukky
5. feb 2010

ja dnes budem variť len kávičku a manžel bude robiť bryndzové halušky sa veééľmi teším,mňam 😀

tanaba
5. feb 2010

tak sme mali na obed "kvak" - syn nazval gnocchi v spenatovej omacke. Odteraz to budu "zabky" 😉

evitkamalicka
5. feb 2010

ja som dnes nevarila, zajtra bude zemlovka a v nedelu quiche, kedze masa uz mame dost

kibuk
5. feb 2010

tak mi dnes šošovicovy privarok a vajičko len zatial privarok ešte nie je hotovy ale piekla som domace rožky zo slaninkou a syrom juj vyborneeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀

pancake
5. feb 2010

aveline aka je kremova cesnacka?????

ja mam od vcera bryndz. halusky a sme bez polievky. to je moj najvacsi problem,lebo chcem varit take aby mohol aj maly. no a uz mi dosla fantazia. 😔 😔 😔
takze vsetky polievky sem!! 😉 😉 😉

kibuk
5. feb 2010

pancake- zeleninkova,hraškova,karfiolova,zemiačkova,vajičkova s rascov....

martinaema
5. feb 2010

mm uvaril fantastický segedín a ešte aj cesto na knedľu dal robiť do DP. Ja som prišla z práce, naparila knedle a mám fajront 😉

vinka
5. feb 2010

Mi máme dnes vývar kurací a smotanovo-šampinonovú omáčku na cestoviny. 😉

vinka
5. feb 2010

Pancake co tak mrkvovú? 😕

milocka29
5. feb 2010

este mame aj od vcera kastrolovu rostenku, ale robim aj dusenu rybu Haiky na zelenine a zemiakova kasa. Zajtra asi spagety s mäskom, kecupom a syrom.