Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

jenie123
5. feb 2010

Ahojte baby, tak ja som dnes robila karbanatky s paradajkovou omackou a knedlou a kedze je toho dost, mame aj na zajtra 🙂

kibuk
6. feb 2010

tak dnes idem varit kapustu na sladko,faširky a zemiačky a polievočka no neviem aka asi zemiakova hmporozmyslam 🙂

womenne
6. feb 2010

mesove gulky v paradajkovej omačke s knedlou a hovedzia polievka 😵 😵

vinka
6. feb 2010

No ja sa teším na zajtrajší obed lebo budeme mať rezen a zemiakový šalát s cibulou.Joj ja ho lúbim 😀

matova
6. feb 2010

karfiolová polievka so zemiakmi a mrkvou, šampionová omáčka+ knedlík

ozi
autor
6. feb 2010

dnes nevarím, nemám na čom 😀 , dávame novú kuchynskú dosku, drez, batériu a umývačku,

už som objednala pizzu z pizzérie a mne cestovinový šalát 😵

zuzana76
6. feb 2010

slepaci vyvar a zemiakove placky

martinaema
6. feb 2010

cesnačku a granadír a kapustový šalát

tanaba
6. feb 2010

slepacia bola aj u nas a ostalo aj na zajtra + cina s ryzou a pre muza boli pecene zemiaky

a na zajtra zvazujen fasirky alebo sekanu.

ozi
autor
6. feb 2010

tááák, dnes som sa vyhla vareniu, upratali sme až o pol ôsmej, ale keďže ešte nemôžme púšťať vodu do umyvadla, tak som zahájila štrajk 😀

ale na zajtra už mám nachystané zapekané kuracie prsia, Samko, mm a ja k tomu zeleninku a Maťo hranolky, on totiž nepatrí do nášho klubu 😝 zeleninkových

a na večeru idem upiecť toto http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=6712 a chlebík http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=17776

lydia22
7. feb 2010

Kuracia polievka,hovadzinka na stave s ryzou a ak sa mi bude chciet aj nieco sladke len neviem co.

martinaema
7. feb 2010

slepačia polievka, roláda z ml.mäsa, pyré, mrkvový šalát

neurologia
7. feb 2010

manza dnes robi paprikasove zemiaky-chysta sa ne uz 2 tyzdne... 😀
ozi na tu sekanu z brokolice sa chystam cez tyzden aj ja.......a vcera vecr som akurat riesila dilemu aky chlebik ci sedliacky alebo pomaslovy/cmarovy...vyhral sedliacky 😉 lebo sa mi nechcelo varit zemiak.... 😉

zuzana76
7. feb 2010

slepacia polievka zo vcera, kuracie prsia na olivovej omacke s ryzou

egyptanka
7. feb 2010

nic ... ide sa na obed k mame 😎 😀

kibuk
7. feb 2010

hm ja tiež dnes nevarim 🙂 mm s detičkami maju od včera a mne dedo doniesol segedinsky s knedlou mnaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀 😀

lindda
7. feb 2010

Ani my dnes nic mame vajickovy salat a pecene kura so vcerajsej oslavy malemu akurat spravim ryzu 🙂 a j torticka ostala mnam 🙂

lyongirl
7. feb 2010

tak my máme slepačiu slížikovú polievku, ale pochybujem, že ju bude niekto jesť, pretože bude pečený losos so zemiačikmi a omáčkou z Cottage syru + kôpor a ešte plnené zapečené zemiačiky, sa teším jak malé decko na to 😀
a o 16tej ideme našim na oslavu, tak sa ešte "nažereme" tam, tak dnes to bude veru bomba, ešteže nemusím držať diétky 😀

mukky
7. feb 2010

ja dnes budem robiť neskorší obed...pečené kurča chrumkavučké ,k tomu americké ochutené zemiaky a uhorkový šalát

henikav1
7. feb 2010

my sme mali rostenku so sampionmi a zemiakove pyre
ozaj a este polievku sosovicovu, co mi zostala zo vcera 😀 tak sme novu nevarili 😀

milocka29
7. feb 2010

my sme mali po dlhom, dlhom case kacaciu polievku, pecenu plnenu kacicu, dusenu cervenu kapustu a knedlik. Kacicu sme dostali od svokry. Ako dezert babovka a nanukova torta. Riadna bomba obed.

womenne
7. feb 2010

nam dnes vari reštika 😀 😀

milocka29
7. feb 2010

womenne posli ju navarit aj k nam

ozi
autor
8. feb 2010

Tak ja som včera dostala véééľkúúúú pochvalu aj za obedík, aj za večerku 😉

lyongirl, a ako robíš omáčku z cottage syru? 😕 By ma zaujímalo, ja cottage môžem 😵 .

neurologia, sekaná bola fajná, ešte mi kúsok ostal na obed 🙂

a mrkvová polievka, tiež od včera, tiež bola super

evitkamalicka
8. feb 2010

dnes kelovy privarok

tanaba
8. feb 2010

ta omacka zaujima aj mna.

Ja robievam halusky s cottage syrom deckam a len sa po nich zaprasi 🙂

my dnes mame cuketovu polievku a fasirky so zemiakovou kasou a musim nieco upiect, slubila som dcere, ze ked dojde zo skolky bude nieco upecene.Asi len piskotu+dzem+ovocie+zelatina urobim, to je rychlovka

lyongirl
8. feb 2010

cottage syr sa zmieša s bielym jogurtom, nakrája sa do toho červená cibuľka, na malinké kocky čerstvá uhorka a pridá sa pokrájaný kôpor a osolí podľa chuti, mi to moc nesolíme. Je to fajn k vareným zemiakom a lososovi na akýkoľvek spôsob, pôvodný recept je s údeným lososom, ale aby to mohol aj syn, tak lososa radšej kúpim filety a buď upečiem, alebo udusím na masle. S údeným lososom to je možno viac fajn, lebo je údený a dodá tomu všetkému super chuť, ale máme to radi aj ináč a je to švédske jedlo...tu je to s údeným lososom, robíme si to každý rok na Silvestra
http://www.facebook.com/profile.php?ref=profile...

tanaba, mňa by zaujímalo ako na halušky s cootage 😉 . Halušky jak sa robia bryndzové, alebo nejaké iné a cottage do toho ako...

janac1974
8. feb 2010

Dnes mame kelovu polevku a langose.

lyongirl
8. feb 2010

http://www.facebook.com/profile.php?v=photos&re...
neviem prečo nedalo konkr. fotku 😕 , možno dá teraz...

lyongirl
8. feb 2010

neviem, čo s tým je, ale mne nejde cez link, čo som sem dala dostať sa na tú fotku...