Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

zklimekova
23. aug 2012

@sebi123... ja som na tom podobne..starý recept šiel bokom, teraz len tieto 🙂

mamkabeika
23. aug 2012

Ahojte 🙂
Nemám veľa času sem prispievať, tak aspoň v krátkosti napíšem.

Včera sme mali cuketový prívarok s jelítkami a zemiakmi a dnes kelovú špecialitku s mäskom a zemiačkami 🙂

danielaj
24. aug 2012

@zoe_a mňám, krásny koláčik, 😉 mne minulý týždeń doniesla vytlačený recept na tento koláčik mama asom sa nemohla vynadívať 😉

danielaj
24. aug 2012

dnes dojeme kapustovú polievku zo včera a urobím palacinky s domácou marhuľovou nutelou a marhuľovým džemíkom 😉 a poobede upečiem žemle alebo pletenky 😉 dnes sa mi veľmi nechce, včera som do noci zavárala lečo a cukinový šalát, tak mám dosť 😝 ale teší ma, že je úroda, aspoň sčasti zužitkovaná 😝

natalii6
24. aug 2012

@danielaj ahoj prosim ta este sa ta chcem spytat ohladom toho leca na zavaranie ked by som to robila priblizne z kg paprik kolko ide do toho rajcin a cibule? dik

danielaj
24. aug 2012

@natalii6 jaj moja, to ti nepoviem, ja všetko od oka dávam, nevážim, ale daj toľko, koľko máte radi, ak máte radi viac rajčinové, tak daj viac rajčín, ak paprikové, tak paprík, cibuľu tiež podľa chuti, asi som ti veľmi neporadila, že? 😅

natalii6
24. aug 2012

@danielaj to je ok 😉 ved hadam si dako poradim 😀 ja leco nelubim ale chcem si zavarit aby som mala ked budem robit gulas 😉

eva7780
24. aug 2012

dnes vypr.hermelin a cuketovo syrove fasirky,zemiakova kasa a rajcinovo cibulovy salat

smejkoh
24. aug 2012

cicerova polievka, opekane cesnakove zemiaky

lencyca
24. aug 2012

@zoe_a krasny kolacik 😉

natalii6
24. aug 2012

@danielaj este sa ta chcem spata ked si robila tie rozky z chorvatska z polovicnej davky kolo ti asi takl vyslo?

bodka13
24. aug 2012

@natalii6 ak si vydelím ten počet v recepte...tak z polovičnej by to malo byť 13,max 14...ale zase asi záleží aké veľké ich robíš 😉

sisanka
24. aug 2012

@kucminka ano ano tak to robim aj ja, ale niekedy je to cesto take divne 😀 😀 😀

natalii6
24. aug 2012

@bodka13 diky sa mi nechcelo pocitat ze kolko tam je tych bochnickov 😀

bodka13
24. aug 2012

@natalii6 ty potvorka 😀 tebe sa nechcelo čítať recept 😉 😀 😀 😀

lydia22
24. aug 2012

Paradajkova polievka,fasirka v rure,zemiakova kasa,uhorky alebo kompot.

lululka555
24. aug 2012

dnes vyprazany karfiol,zemiaky ,tatarska a zelenina 🙂

rosannar
24. aug 2012

pečená klobáska, zavárané kuriatka-hríbiky, chlebíík 😉

danielaj
24. aug 2012

@natalii6 16 kusov z polovičnej dávky 😉

tinuskaha
24. aug 2012

dievcata ako dlho treba varit tu slivkovu nutelu??

kikatko
24. aug 2012

u nás bude ryba a zemiaky. inak,neviete ktorá značky rýb je dobrá- teda nech nekupujem len zamrazenu vodu a troška ryby?

nelinka0401
24. aug 2012

dnes vnevarím.dojedáme zo včera cuketovo-zemiakové placky s restovanou pečienkou a syrom a mamina varila guláš,tak nám priniesla plný hrniec 🙂 poobede ak sa mi bude chcieť v tomto teple tak spravím vajíčkovú pomazánku

petrisorka
24. aug 2012

ja planujem na zajtra sosovicovu polievku a druhe kuracie kusky v kari omacke so zelninkou (brokolica, mrkvicka, kukurica) + ryza

sisanka
24. aug 2012

takze dnes sme si objednali pizzu a vecer nas caka uz grilovacka v Tatrach a nasledujuce dni tatranske menu 😉 majte sa tu pekne kucharocky 😵 😵 😵

nelinka0401
24. aug 2012

baby,máte overený recept na brokolicovú krémovú polievku??už som ju robila a nezapísala som si ju.zabudla som ,čo všetko tam ide 😅

anka772
24. aug 2012

@petrisorka Ahoj, prosím ťa, napísala by si mi recept ako robíš tú kuracinku so zeleninou? ĎAKUJEM!! 🙂

tatiana1983
24. aug 2012

AHOJTE PROSIM PORADTE MI DOBRY KORPUS NA TORTU DAKUJEM 🙂

petrisorka
24. aug 2012

@anka772 kuracie masko si nakrajam na mensie kusky,osolim, s troskou oleja osmahnem na panvici, po chvilke pridam na kusky nakrajanu anglicku slaninku, pridam trosku solamylu (skrob) asi 1 malu lyzicku, 1 lyzicku kari korenia, pridam kukuricu z plechovky, predvarenu zeleninku nakrajanu na drobno (brokolicu, mrkvu) a zalejem to cele smotanou na varenie. Na panvici este podusim a je hotovo. Zvlast si spravim ryzu (v remoske - tam sa mi nikdy nepripali). Dookola taniera dam ryzu a do stredu masko s omackou. Prajem dobru chut 🙂

natalii6
24. aug 2012

@bodka13 ano priznavam sa len som si ho tak letmo pozrela 😀 to som cela ja 😀

adka_pajerska
24. aug 2012

Teraz akurat vyprazam harulu -zemiakove placky 😉