Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
78lenka
25. aug 2012
moravske masko,kapusta,knedla
mimi21mimi
25. aug 2012
Polievku dnes robit nebudem a druhe jedlo spravim mrkvovo-zelerove fasirky s ovs. vlockami a k tomu zemiakovu kasu a kapustovy salat 🙂
irsina83
25. aug 2012
Uz sme v plnom prude priprav na tatinovu oslavu, salsa zarobena, marinady na na masko zarobene, tatino upecie korpus na tortu a nachysta si cokoladove hobliny.... Menu na zajtra : vyvar, grilovany losos a zemiacky a po obede drzkova ,grilovana kozacinka, kuracie qesadilas, quacamolle a pico de gallo...a blackforest torta - tu pecie tatino 🙂 je to taky mix vsetkeho ale uz sa tesime 🙂
zuzka1.
25. aug 2012
@irsina83 das mi prosim ta recepty na salsu a quacamolle?
snu
25. aug 2012
ahojte, poradte mi,, idem prvy krat robit paprikovu pomazanku, taku mletu sterilizovanu. mam tam ze polku nakladaca do toho.. doma mam ZEKO co je asi ako Deko stymi gulickami a bohvieco tam je este a mam pripravok na sterilizovanie... co tam mam dat? ? ? ? ja sa v tom nevyznam aj minule v obchode som tam maturovala,ved ich je uz tooolko vela.. nazvoum druhou,, och moj boh 😃 aj ze polku???? teraz su tie balenia rozne gramaze a toto mam taky stary recept od babky 😉
nadhera
25. aug 2012
Starsi /5r/ si sam pripravil ranajky
kucminka
25. aug 2012
@mysiatkoo tie šatôčky si len rozváľala cesto,naplnila a postláčala?
ukana
25. aug 2012
@snu ak je to pripravok na nakladanie uhoriek to Zeko, tak to použi kludne...gramaž tam býva približne rovnaká, daj pol sáčku ..ja to zvyknem pomliet na mixeri, aby tam neboli tie zrniečká, prípadne na mlynčeku to pomeľ 🙂 🙂
nelinka0401
25. aug 2012
@nadhera šikovný chlapec 🙂 aj moja si každé ráno pripraví cereálie s mliekom a ja im to len poohrievam 🙂
nadhera
25. aug 2012
@nelinka0401 najnovsie len rano pripravim na stol vsetko, co prinesie chladnicka a pani, pripravte si ranajky 😃 ale toto ma teraz dostalo, naaranzovane - dva druhy syra,kvapky kecupu...raz mi jeho kocka podakuje 😃 😃 😃 nasi jedia gulicky s mliekom len vecer , tiez si nachystaju /starsi zapne mikrovlnku :-| netesi ma ,ale nevycka,kym pridem / a mamka ma o starost menej , zlate decka mame 😃 😃 😃 😃
chloe001
25. aug 2012
Dnes cestoviny s bolonskou omajdou 🙂
rainbow1
25. aug 2012
dnes fazuľová polievka, čína z kuracieho maska + ryža + zeleninka 🙂
akika722
25. aug 2012
po dllllllhej dobe nevarenia 😃 dovolenkovania 😃 dnes špagety so sojou a syrom x-) starši sa prave napchva-doslova 😃
zajtra-zemiaky a vypražany meát :-S toť prianie pana manžela :-S a zeleninova polievočka pre deti 😉 +nejaky puging alebo bublanina...uvidim čo si rozkažu
elise
25. aug 2012
dnes stroganov s haluškami
tortelinka
25. aug 2012
dnes spagety carbonara a salat, zajtra jahnacie kotlety a zemiaky
gianni
25. aug 2012
včera bola grilovačka na chalupe a dnes sa pečie kačka
glukacova
25. aug 2012
hŕstková polievka a bryndzové halušky, na poobedie som upiekla pizzové slimáčiky ideme na kúpalisko
lululka555
25. aug 2012
moje dnesne domace tortilly ( takto sa mi napuchli ) robila som z dvojitej davky a mali sme ich s pecienkou na cibulke s troskou horcice a kucupu a so zeleninou 😉 😎 🙂
danielaj
25. aug 2012
ahojte, dnes domáca gulášová polievka, vyprážaný patizón, zemiaky na cibuľke, kvašáky, kečup, tatarka 😉 a idem vymyslieť, čo sladké upečiem 🙂
tinuskaha
25. aug 2012
dnes dojedame co chladnicka dala a sme uz zbaleni a ideme k mame na dedinu a zajtra bud kupko alebo jarmok 🙂pekny vikend vsetkym
miruss
25. aug 2012
U nás dnes polievka zo žltej tekvice a zelená fazuľka s tofu, sézamovými semiačkami a varenými zemiakmi. K tomu uhorkový šalát. Zajtra bude pečený zajac a ryža.
rena34
25. aug 2012
dnes špagety a zajtra zemiakový šalát a rezne
eri28
25. aug 2012
makove cestoviny, 😉
vodnarky
25. aug 2012
Dnes sme si spravili taky sladky den.. 😃 nase oblubene dukatove buchticky.. x-)
snu
25. aug 2012
@ukana som to preosiala 😃 mam to riedke zatial,ale chutovo je dobra 😉 dik
mamkabeika
25. aug 2012
My sme dnes mali francúzske zemiaky 🙂
nakup
25. aug 2012
Baby čo zajtra varíte? Denno denná otázka, ale čo z mäsa?
poradte diky
mravvcek
25. aug 2012
@vodnarky mnaaaaaaaaaam
mravvcek
25. aug 2012
@irsina83 das receptik na bolonske spagetky? 🙂
irsina83
25. aug 2012
@mravvcek pisala som ho par stran do zadu...skus kuk 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli