Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

janka256
28. aug 2012

@titkovamiriam slivky do mrazaku davas cele ci polene chcela by som namrazit na slivkove gule 🙂

titkovamiriam
28. aug 2012

@janka256 tieto isli cele,no davam aj polovicky a medzi ne kocku cukru 🙂 ,ale to za par dni dnes mam polenia dost este som si vypolila na zavarane ale bez cukru a bez vody len zasterilizujem polovice-to je vynikajuce na kolac su ako cerstve 😉

lululka555
28. aug 2012

nas obedik cuketove fasirky,zemiakova kasa a salat z rajcin a cibulky 🙂

irsina83
28. aug 2012

@lululka555 mnnnaaammm dala by som si... ako si robila tie fasirky???

lululka555
28. aug 2012
abriela
28. aug 2012

@natalii6 Smetol bol z obchodnych sieti stiahnuty a je nahradeny plamarinom. Ale znovu sa vyraba. U nas som ho nasla v obchodnej sieti BALA, FRESH. Smetol ma 80% tuku a jeho nahrada palmarin len 75%. Obycajne maslo ma 82% tuku.
@nakup

danielaj
28. aug 2012

@titkovamiriam aj ja tak robím slivky bez cukru a vody, vo vlastnej šťave iba a sú výborné a tento rok som urobila aj pár pohárov višní tak a chutia nám viac ako tie klasické 😉 a inak, ty dnes makáš teda, no ale veď si vydovolenkovaná 😀
@abriela vidíš a ja , že smetol už neexistuje 😕

danielaj
28. aug 2012

ja práve pečiem taký hrnčekový jogurtový koláčik, s ovocím, dám slivky aj broskyne, čo pozostávalo a hlavne mi zostali v chladničke asi 4 Zvolenské jogurty, čo sú pár dní po záruke, tak ich chcem spotrebova´ť, už som tak robila v ceste v pohode, jesť by sme ich už nejedli, aby sme nelietali po WC, a zajtra chceme ísť na celodenný výletík, tak asi budeme obedovať niekde vonku 😉

abriela
28. aug 2012

@danielaj vies ako ma sokovalo, ked som ho asi pred 3-4 mesiacmi v obchode zbadala. Zvycajne sledujem na roznych tukoch obsah tuku a ked som prisla na to, ze palmarin, je len lacnejsia nahrada aj ked v obchode stal viac ako smetol, hned som kupila 5 kuskov a supla do mrazaku. Na obsah tuku som sa bola, preto pozriet do mraznicky.
Takze pribudne dalsi skvela pochutka, aj ked pre nas len v podobe obrazku.

zoe_a
28. aug 2012

jablkovo hrušková výživa s broskynami + kysnutý koláč slivkovo broskynový, mnamka 🙂

eri28
28. aug 2012

kuracie nugetky, zemiakova kasa, mrkvickovo cibulovy salat

rastulka
28. aug 2012

Naše dnešne cuketove faširky so zemiakmi a tvarohovy guličkovy kolačik 🙂

macka23
28. aug 2012

Dnes granatir so spekackou a volskym okom, zeleninovy salat a kedze oco zasa dal za kybel sliviek tak aj kolacik 🙂
http://atigram.blogspot.sk/2012/01/slivkovy-kol...
a je vyyyborny 🙂

nanulik
28. aug 2012

u nás šuľance s makom a bryndzová polievka, a zajtra špagety carbonara, potom obalované file a zemiačky

natalii6
28. aug 2012

@titkovamiriam prosim ta ta paradajkova pomazanka sa ako dlho vari? lebo ju varim uz asi 2 hodiny a stale je riedka 😠

natalii6
28. aug 2012

@nakup dakujem 😉 ja ked som citala ten recept a ze smetol aj som si myslela ze to bude nejaky margarin ale nikdy som si nevsimla ze by take nieco predavali tak preto som sa ta nato pytala 😀

natalii6
28. aug 2012

@rastulka je ten kolacik narocny na robotu?

natalii6
28. aug 2012

@abriela dakujem za info len prave do takychto obchodov ja nechodim a ani neviem kde su 😀

titkovamiriam
28. aug 2012

@natalii6 fuha to zalezi od vody v paradajkach,ked jej mas moc tak ju zlej 😉
a moje slivkovanie-samozrejme este nedokončené
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=49636

natalii6
28. aug 2012

@titkovamiriam no budem musiet lebo takto to budem robit este aj zajtra 😀 ..dufam ze nie som ja na vine ohladom tych slivak ak ano sorry ☹

sesilia
28. aug 2012

@sebi123 ako si prosim robila tie susene paradajky?dakujem

lydia22
28. aug 2012

@rastulka daš recept na kolačik?

danielaj
28. aug 2012

@rastulka Mńamky, ten guličkový koláčik ako chutí? ja mám recept už dlho, ale ešte som ho nerobila, vyzerá výborne 😉

lydia22
28. aug 2012

@rastulka dakujem.

nakup
28. aug 2012

@abriela no moja a načo toľkým umelým tukom sa dnes napchávať aj maslo uvedené 82 % nemusí mať tam 82% tuku a keď tak margarínu viem o čom rozprávam! 😵

rastulka
28. aug 2012

@danielaj Je vyborny tvarohovy,ak mate radi tvaroh tak určite vyskušaj 🙂

maculik
28. aug 2012

ahojte,
@nakup tak nakoniec som urobila zapecene cestoviny, myslim, ze sa mi vydarili, ale kolozvarsku si ma navnadila, idem robit pozajtra, dakujem 😵

natalii6
28. aug 2012

@titkovamiriam posledna vec naco sa este spytam po sterilizacii sa maju flasky prevratit? a naco vsetko sa da pouzit okrem pomazanky?

titkovamiriam
28. aug 2012

@natalii6 ja prevraciam a samozrejme na maso,cestoviny,salaty.....