Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

lydia22
29. aug 2012

@lencyca tak ja si mäsko na cibulke podusim zalejem vodou osolim okorenim,dam trosku paradajkoveho pretlaku,a ked uz vrie tak tam dam lečo,nie vela len tak pre chuť,popripade este mletu cervenu papriku a mozes dat aj stiplavu troska ale ja kvoli malemu nedavam,a ked je masko makke tak zahustim mukou.

gelinka75
29. aug 2012

bavite sa tu o masle, ja kupujem od isteho casu len rajo alebo liptov maslo, skusala som aj ine ale nie je to ono co sa chuti tyka, ja etikety na maslach necitam, je to zbytocne...aj tak obmedzujem prijem tukov celkovo, do vela veci pcham olivovy olej, aj do kolacov 🙂

gelinka75
29. aug 2012

dnes porova polievka a ryzovy nakyp 🙂

nanulik
29. aug 2012

@lencyca heh moj zase žiadnu mliekovu a zeleninové by od rána do večera jedol 😀

soniatko
29. aug 2012

tak dnes bude konecne ta polievka zo svabky s udenym masom, co mala byt povodne cez vikend... 🙂

sydney07
29. aug 2012

ja dnes nevarím,chopil sa toho mm,tak som zvedavá čo dobré vymyslí 😀

titkovamiriam
29. aug 2012

Dnes karfiolova polievka a zmena v povodnom plane budu makove slivkove gule 🙂 včera som cez net pomahala jednej kočke z ich varením zo zemiakoveho cesta,ale ja budem robit z odpalovaneho 🙂

titkovamiriam
29. aug 2012

no tema maslo je u nas jasna-ja pouzivam len mliecne poctive maslo ci liptovske alebo rajo,ja nepouzivam vobec tie ,,ropne,,margaríny brrr a olej hoci viem ze olivový je naj ja mam najradsej na tepelnu upravu slnecnicovy ,repkový mi smrdi a olivovy mam rada v salatoch.

pami2
29. aug 2012

@lencyca a kolko ti asi vyjde rohlikov z takejto davky?

gucz
29. aug 2012

U nás bude dnes k obedu mäsko na hrášku s knedlou od včera 🙂 . A nad polievkou ešte stále rozmýšľam... ale asi kurací vývar z chorbtov a drobov

nelinka0401
29. aug 2012

ja dnes varím desiatovú polievku a na večeru alebo raňajky až do zajtra zostane grécky šalát a k tomu čerstvé pečivo

rastulka
29. aug 2012

U nas dnes sviečkova s knedlou a kolačik zo včera 🙂 a šup-šup zavarat slivky a alma papričky 😉

lenka268
29. aug 2012

Ahojte ja dnes robim brokolicovu polievku mliecnu a kuracie maso s tatarkou posielam recept, vyzera to dobre a jednoducho. Este som to nerobila 😉

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2694

lara1981
29. aug 2012

U nás bude paradajková polievka, zapečený karfiol so zemiakmi, šunkou a vajíčkami a už sú upečené aj muffiny.

gucz
29. aug 2012

@lenka268 to vyskúšam aj ja niekedy, napíš potom či Vám to chutilo

lenka268
29. aug 2012

@gucz jo jo jasne, ked sa podari hodim aj foto uvidime ako to bude vypadat

kathy1
29. aug 2012

@zoe_a mozem Ta poprosit, ako si robila tu vyzivu? Davas aj zlaty klas? Dakujem

vivusika
29. aug 2012

@lenka268 ja som to tiež už robila, ale na nás to bolo príliš mastné a nejako zvlášť ma to neoslovilo 😉

wighy
29. aug 2012

aj ja som to uz robila, vona bola super ale mm to tiez nechutilo, tazke to bolo na zaludok

abriela
29. aug 2012

@lenka268 ja osm robila s kyslou smotanou a bolo to super

sebi123
29. aug 2012

@sesilia ja som si skombinovala viacero receptov, kedze sa mi nechcelo dlho stat pri rure 😉 masite paradajky som si nakrajala na stvrtinky az sestinky ( podla velkosti ), poukladala na plech vystlany papierom na pecenie... trosku posypala praskovym cukrom, trosku som ich osolila a supla do rury na 120 stupnov ( teplovzdusnu ) na 2 hodky 🙂 potom som ich rovno ukladala do flasticky, pridala som bazalku a cesnak a zaliala olivovym olejom 😉 terez odpocicaju v chladnicke 🙂 mozes si pridat korenie ake ty chces... ja som nechcela velmi experimentovat...ale paradajkam sa toho roku dari, tak tieto ochutname a ak budu fajne ( co verim, ze budu ) tak este ususime 😵 😵

veroninna1
29. aug 2012

ja som dnes varila kuracie prsia na stave s cestovinami a uvarila som este kelovy privarok.

titkovamiriam
29. aug 2012

fotečky-dovarený slivkový lekvar-hustý ako smola 🙂
zavarane jablcka
jablcka na sušenie
karfiolova s haluskami
a knedlovanie-gulovanie

excelent1
29. aug 2012

ja kočky len tak rýchlo..vajíčková polievka a palacinky 🙂

titkovamiriam
29. aug 2012

@sebi123 fantastico 😀

sebi123
29. aug 2012

@titkovamiriam este len bude, ked otvorime flasku 😀

titkovamiriam
29. aug 2012

@sebi123 ja idem s flaskou za chvilku kamoske 😀 😀 😀 si dáme do nosa,ked nasi chlapi nepiju 😀 😀 😀

tvoju flasku som pochopila

miska246
29. aug 2012

JA som dnes robila klasiku - gulas 🙂 🙂 🙂

lenka268
29. aug 2012

@vivusika uvidim este sme nekostovali, mozno bude lepsie riesenie ako pise @abriela s kyslou smotanou 😉