Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

soniatko
31. aug 2012

@kucminka chutovo ako tarhona ale tvar ma ako ryza, len nie je biela...

natalii6
31. aug 2012

@kucminka ahoj to je nieco ako tarhona len je to podlhovaste ako ryza 😀

natalii6
31. aug 2012

@kucminka ako vidim uz ma predbehla @soniatko 😀

snu
31. aug 2012

@danielaj a robis ju tak ze 2kg rajcin a 300g cesneku? 50g sol? mala som ju strasne vodovu,tak som ju trosku prehnala cez sitko

natalii6
31. aug 2012

my sme mali kolienka a take masko (neviem ako sa vola mam ho od kamsky tak som nazov dala po nej) a bolo fantastikus makucke a pridala som tam stiplavu pastu juj ako fajne to stipalo 😀 bude aj na zajtra a chystam spravit kysnuty slivkovy kolacik tak vas tymto poprosim o recept na neho lebo sa mi ho nechce hladat..dakujem velmi pekne

1ingrida1
31. aug 2012

vyprazana rybicka a zemiakova kasa. vcera sa mi maly prvykrat najedol po strasne dlhej dobe a viem ze toto lubi 🙂

sisanka
31. aug 2012

uz aby vychladli 😀 vyzeraju lepsie ako rozky co som robievala 🙂

bea1971
31. aug 2012

no dnes sem mali zase mnamku,tekvicovy privarok, zemiacky,varene vajicko,alebo opecena spekacka,mnam 😝

kucminka
31. aug 2012

@soniatko a je to vlastne cestovina,alebo ryža teda?ešte som sa fakt s tým nestretla a to už mám dosť rokov 🙂 🙂 🙂

soniatko
31. aug 2012

@kucminka cestovina...vyskusaj, je fakt dobra a ja ju pripravujem rovnako ako tarhonu... 😉

kucminka
31. aug 2012

@soniatko díky moc za vysvetlenie,určite vyskúšam,lebo môj manžel tarhoňu zbožňuje

soniatko
31. aug 2012

@kucminka za malicko...aj my mame radi tarhonu i slov. ryzu... 🙂

nakup
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
abriela
31. aug 2012

@nakup co mate nejaku poruchu, ci len celosystemovu odstavku???

papuka
31. aug 2012

dievčence, nemáte poruke receptík od danielaj na perník z DP ? vopred dakujem

nakup
31. aug 2012

@abriela poruchu a ani cisternu s vodou som od včera nevidela, a keď susedia volali na vodárne že čo sa robí, že nikto neinformoval ( mohli prejsť po sídlisku aspoň mestský policajti a hlásiť ... nachytajte si vodu ) a vodárne odpovedali mali ste sledovať internet tam by ste to našli to sú služby, človek aby len platil...za tie "super" služby

abriela
31. aug 2012

@nakup boze, kde to zijeme 😖 . Mojich rodicov napr. to ze je nieco na internete vytaca, ved ho nema predsa kazda domacnost a aj keby mala, tak nesledujes taketo stranky.

lencyca
31. aug 2012

@danielaj Dani,chalani su kasovi",muž ryzovy,ja zjem vsetko,tarhonu som veru len v robote jedla 😉 ani u nas doma to mamina nevarila,ale vyskusam,ci mi to budu jest 😀

karin0401
31. aug 2012

dnes som varila šošovicovu polievku nakyslo a rizoto z kuracieho meska....na vikend ešte neviem čo budem....

lencyca
31. aug 2012

konecne som sa sem dostala,dozavarala som broskyne,už ich nechcem ani vidiet, som sa ich prežrala 😉 dnes som robila fazulovú polievku s domacimi sližami,segedin máme ešte zo včera a bude ešte aj na zajtra,tolko som ho narobila 😀

kucminka
31. aug 2012

@papuka http://somktosom.blogspot.sk/2011/02/marhulovy-...
ja som robila tento a je vynikajúci,síce nieje z DP

danielaj
31. aug 2012

práve som dopiekla bylinkové rožky, sú výborné 😉

danielaj
31. aug 2012

@snu nie ja robím 1 kg rajčín, 300 g cesnaku, 50 g soli, mala si veľa rajčín, preto bola vodová 😒

danielaj
31. aug 2012

@sisanka krásne ich máš 😉

abriela
1. sep 2012

Fazulova polievka od vcera a vyprazany karfiol, zemiacky. Kedze drahy je na ploi pri vyoravani zemiakov, a ja doma, tak uvazujem, ze spravim aj kolacik, trebars kremes.

lucadra
1. sep 2012

Pliecko na hrášku a mrkve ja to budem mať so zemiakovým pyré a môj muž s cestovinami a polievku mám zeleninovu od včera, no a idem piecť jablkový koláč a bábovku.

ukana
1. sep 2012

Tak dnes som vymyslela pečienku so šampionmi, ryža...uhorkový šalát.... 🙂

snu
1. sep 2012

@danielaj no lebo co som nasla receot,tak tak tam mala ze 2kg rajcin,,, a to som chcela dat este viac vzhladom na to mnozstvo cesneku 😀

snu
1. sep 2012

dnes chlapi varia vonku gulasik,, taj ja len upratujem a frflem im do toho 😀 pekny vikend

eva7780
1. sep 2012

dnes halušky s bryndzou a syrom ,k tomu acidofilne mlieko a vykyslo mi cesto, tak budú pečené buchty