Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

eva7780
1. sep 2012

@snu ja som to isté robila včera a ubrala som pol dávky cesnaku ,na m 😝 ňa to bolo dosť silné aj tak

soniatko
1. sep 2012

zemlovka s tvarohom, jablkami a zavaranymi marhulami , broskynami a veeeela hrozienok... 😉

danielaj
1. sep 2012

dnes varím gulášovú polievku, zo včera zostali kolienka, cukinový prívarok a trocha kuracieho soté, tak k tomu dorobím len nejaké mäsko a poobede koláčik, keďže včera som nerobila koláčik iba tie bylinkové rožky a tie už sú skoro zjedené a sladké treba 😀

bodka13
1. sep 2012

u nás sa dojedá zasmažená polievka s mrveničkou a chlapi si rozkázali lokše ....divná kombinácia,no ale chuti nerozkážeš 😀 😀

elise
1. sep 2012

dnes máme slepači vývar a sliepku z polievky upečeme s ryžou🙂

titkovamiriam
1. sep 2012

zeleninova polievka,plnene morcacie prsia zemiaky 🙂

snu
1. sep 2012

na zajtra som si nasolila kachnu.. a budu lokse,knedla a dusena kapusticka..

snu
1. sep 2012

neaky dobry rychli kolacik??? poradte

ibajeho
1. sep 2012

Zienky nejaky osvedceny recept na krevetky by sa nenasiel? Vzdy na dovolenkach ich hltam tak som si kupila u nas mrazene, viem ze to nebude az take chutne ale dajte daky recept. Ani neviem ako to robia v zahranici, ze co tam davaju len viem ze to pripravuju s cestovinami , ale budem vdacna za kazdy recept.

vivusika
1. sep 2012

@snu perník? 🙂

snu
1. sep 2012

uz sa pece :D ze : 2 kelimky bieleho jogurtu, 2 kelimky pol.muky, 1 kelimoh kr.cukru, prasok do peciva, vajo, vymiesat na cesto, ulozit ovocie,dala som jahody a jablcko,posypat cukrom, a uz sa pece,, uvidim co to bude za zarak 🙂

snu
1. sep 2012

opravujem si tam hrubku ,,rychly,,

bubo1104
1. sep 2012

polievka s bielej fazuľky a s páročkou . Druhá ryža + kuracie prsia dusené na paprike a hrášku . Večer upečiem slivkový koláč s posípkou

vivusika
1. sep 2012

paradajková polievka so syrom od včera a druhé bude pizza 😉

kalifa28
1. sep 2012

my slepačia polievka, druhé: vykostené kuracie stehná grilované a pečené zemiaky s rascou. Ešte by bodol aj nejaký koláčik, ale zabijem sa ked neviem piect??? 😝 😝

snu
1. sep 2012

kolac upeceny, no nic moc to neni ☹

papuka
1. sep 2012

@abriela ahoj, tie struhané jablčka robíš ako? výživa pre bábatko urobím bez pudingového prášku a bez cukru ty ju robiš ako?

abriela
1. sep 2012

@papuka jablcka len nastuham a natlacim od 7 dcl poharov. Trosku vytlacim stavu. Ziadny cukor. Sterilizujem vsak dlhsie cca 15 minut. Do vyzivy davam trosku cukru, ale len malinko.

sisanka
1. sep 2012

tak po dlhom uvazovani dnes idem urobit pecienku na cibulke, ryza a salat...a chystam sa upiect muffiny 🙂

sloto
1. sep 2012

ahojte 🙂
no nakolko uz nevladzem vobec stat pri hrncoch, dnes som sa fakticky prekonala 🙂
kyslá polievka zo strúčkovej fazulky
čevapčiči so zemiakovou kašou 🙂
nepečená torta 🙂

lunana
1. sep 2012

U nás sa dnes len pečie Trhací buchta 🙂 nejak som vo štvrtok veľa navarila, tak musíme dojesť a na zajtra plánujem sviečkovú 😝 s domácou knedľou...len manžel sa ma nezabudol opýtať, či bude taká dobrá ako od mojej mamy, tak sa musím posnažiť 😀

mimi21mimi
1. sep 2012

Dnes dojedame dva druhy polievok, ktore nam zostali. Idem piect celozrnne rozky pre velky uspech znova.

nany100
1. sep 2012

šošovicová so zemiakmi nakyslo a francúzke zemiaky 😉

rainbow1
1. sep 2012

guláš z bravčového plecka so zemiakmi - plný hrniec na dva dni + malej zemiakovú kašku s mäskom 🙂

kikatko
1. sep 2012

pre obrovský uspech včerajších špagiet pomodoro- neušlo sa mi sa zase robia aj dnes- predbežne som si jednu porciu schovala pokial som servírovala na stôl , a ešte nedelná slepačia polievke od prababky

titkovamiriam
1. sep 2012

ranajky
obed
a rohličky na vikend-velke aj upecene,male peciem

nelinka0401
1. sep 2012

práve dpkončená torta pre môjho drobca k 2.rôčkom 🙂 🙂

nelinka0401
1. sep 2012

dnes grilovačka,stehná sú už 2 dni v marináde k tomu pečiem čerstvé žemle,torta, slané pečivo,čerstvý zeleninový šalát.dúfam,že počasie vydrží a všetko vonku skonzumujeme 😀 😀 😀

sisanka
1. sep 2012

dnesne muffiny - cokoladove a skoricove s hrozienkami 🙂

miruss
1. sep 2012

U nás dnes: paradajková polievka a pečené pstruhy, zemiaková kaša. zajtra bude segedínsky a domáca knedľa.