Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
nakup
4. sep 2012
Ahojte čo ste ešte hore a ktoré budete zajtra čítať mám nutkanie kúpiť tofu syr ale nemam šajnu ako ho pripraviť dajaky recept nemáte? 🙂
katulka74
4. sep 2012
@danielaj Dakujem a ko si zarobim ten kvasok?
nakup
4. sep 2012
@sebi123 Čo si to za čierne "boba" spravila? také čokoládové? 😉
mysiatkoo
4. sep 2012
@katulka74 vlazne mlieko, drozdie a lyzicka cukru
mysiatkoo
4. sep 2012
@nakup hmmmmmm, troxu neuctivy koment voci @sebi123, nemyslis? Snad si to len ja tak vykladam........
miruss
4. sep 2012
@nakup: Ja mám rada tento:
danielaj
5. sep 2012
@rastulka ano, ano, ten 😃 a mňam, že rezy vtáčie mlieko? by som ich niekedy spravila 😉
@natalii6 veď na teplomery 😃
danielaj
5. sep 2012
@katulka74 vlažné mlieko, do toho kvasnice, troška cukru a necha´t to, ono ti to samo narastie, ale pri tom recepte nemusíš robiť ani kvások, stačí, že to všetko spolu zmiešaš 😉
eva7780
5. sep 2012
@rastulka ten kolácik vyzera velmi dobre 😉v sobotu upeciem, u mna plati to iste,ze ked je dobry kolacik najradsej by som ho zjedla sama 😃 😃 hlavne medovy kremeš,to sa musim velmi silno ovladať 😉
u nás dnes hovadzie masko,paradajková omáčka a zemiaková kaša,bude aj na zajtra
danielaj
5. sep 2012
predvčerajšie zaváranie hrušiek a včerajší kečup 😉 na chvíľu bude so zaváraním pokoj :-N
sebi123
5. sep 2012
@nakup neviem, co myslis pod slovom "boba" ... =-) ale my mame radi kvalitne kakao preto su take tmave...vo vnutri plnene horkou cokoladou 😉
lubka89
5. sep 2012
baby poraďte nejakú dobrú polievku z kapusty kyslej.
rastulka
5. sep 2012
@eva7780 Medovy kremeš,mnááám...strašne davno sme ho nemali :-p Ja sa chystam teraz na medove rezy :-p :-p :-p
rastulka
5. sep 2012
U nas dnes rascova polievka a http://recepty.vareni.cz/zapecena-plnena-cuketa/ 😉
alure
5. sep 2012
ja mam od vcera kuraciu pollievku a ide sa zamiesit na cesto na buchty na pare 😉
katkas1
5. sep 2012
sosovica a zemlovka
sebi123
5. sep 2012
@lubka89 ja som robila naposledy tuto http://varecha.pravda.sk/recepty/kapustova-poli... 😉 a chutila 🙂
kibuk
5. sep 2012
ahojte dnes mame obalovanu sekanu a zemiacky s uhorkou 🙂
nelinka0401
5. sep 2012
zo včera neostalo skoro nič,tak dnes cuketová polievka a k tomu spravím čerstvé žemličky.
drobik1
5. sep 2012
ahojte my dnes gulas s chlebom... 🙂 vcera hranolky a kuracie nugety... 🙂
jenie123
5. sep 2012
Kapusta s pecenym maskom a knedla.. a pudingovo smotanovy kolacik.. 🙂
danielaj
5. sep 2012
ja už mám navarené, dnes máme ultrarýchly obed, za 1,5 hodiny hotovo :-p varila som rascovú polievku z rozšľahaným vajíčkom a haluštičkami, dusenú kuraciu pečienku s cukinou a arašidami, staršia dcéra pečienku veĺmi neobľubuje, tak jej som urobila dusené kuracie prsia na rezance s jablkami a kukuričkou + ryža k tomu a otvoríme si nejaký dobrý kompótik a k tej pečienke cukinový šalát s cibuľou, čo som zavárala 😉
ukana
5. sep 2012
@danielaj ja ta teda obdivujem, ja ešte len uvažujem ,čo bude na obed a ty už kolkokrát celé menu trojchodové máš spravené......vela sa u teba inšpirujem, mám rada také kuchárky, čo varia rady a neboja sa aj nových vecí 😉 😉 😉 😉
denisa87
5. sep 2012
Madarsky gulas s knedlou,a este mozno spravím http://varecha.pravda.sk/recepty/halusky-somloi...
molin
5. sep 2012
zemiakový prívarok a fašírka a pre malého štupľa zeleninková polievka s krupicou 🙂
ibajeho
5. sep 2012
@mia117 mozem sa spytat ako robis tu mrkvovo hraskovu polievocku? Dakujem
mia117
5. sep 2012
@ibajeho Ahoj, nastruhas si mrkvu asi 2 a das ju trosicku zaprazit na masle, potom pridas vodu a zemiaky nakrajane na kocky, ked su zemiacky makke tak tesne pred dovarenim si tam pridas konzervu hrasku a dochutis podla chuti 🙂 a zahustis 🙂
dnika2
5. sep 2012
ja idem robit grilovane tofu zo zeleninkou 🙂
vodnarky
5. sep 2012
my mame dnes kuracie sote s kukurickou a sunkou a ktomu ryzu.. 🙂
titkovamiriam
5. sep 2012
miesto zemiakoveho prívarku cukinovy gulaš 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli