Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
titkovamiriam
6. sep 2012
@natalii6 praskaju teraz skoro vsetky paradajky ale su perfisne masite,ja idem zo ,,škaredých ,,robit stavu a pekne odlozim na papanie cez vikend!Ono asi hnojenim to nebude,lebo u nas je zem na prd a nehnojili sme,budeme az teraz na jesen.
natalii6
6. sep 2012
@titkovamiriam tak ja som take obr paradajky este nevidela 😃 az tento rok a z tym hnojenim som to myslela len tak zo srandy ..ja mam rada zase tie klasicke male a hlavne tvrde 😉
titkovamiriam
6. sep 2012
@natalii6 to asi to slniecko:)
danielaj
6. sep 2012
ahojte babulky, moc moc vám ďakujem za prejavenú sústrasť, veĺmi si to vážim, ďakujem |-| |-| |-|
gelinka75
6. sep 2012
muz mi ofrflal spaldovu tarhonu s tofu tak som mu spravila dnes pizzu zo spaldovej muky 😃 jedol to ako keby tyzden nejedol 😃 😃
natalii6
6. sep 2012
@abriela takze ak sterilizujem nieco dlhsie bude to maksie? to som nevedela 😃
gucz
6. sep 2012
@natalii6 To vajce sa zaváraním uvarí, takže by to malo vydržať dlho, minimálne jednu zimu. No u nás to nemám odtestované, lebo do konca zimy sú už dávno zjedené
abriela
6. sep 2012
@natalii6 podla mna ano 😃 .
Mekke uhorky nemame radi, tak isto ani marhule a zavaraniny. Nastruhane jablcka sterilizujem dlhsie len preto, aby sa aj vnutro jablk v pohary prehrialo, tepelne upravilo, aby to potom nekyslo.
irsina83
6. sep 2012
a zajtra bude tekvicova kremova a rybie file na masle so zemiakovym pyre a spravim kuraciu cigansku do zemle so smazenou cibulkou kedze mame tradicny Trnavsky jarmok a ked pride tatik z prace tak sa ide jarmocit 😉
lencyca
7. sep 2012
@abriela urcite ich tam ma,ja som si to odtialto odpisovala,a konecne vyskusala,mm povedal ze chutia ako pernik,boli vyborne,take sladke jednohubky pre navstevu,alebo pre deti do skolky 😉
lencyca
7. sep 2012
dobre ranko 😉 dnes cukinove menu-cukinova polievka na kyslo,cukinove fasirky so sunkou a syrom[nasla som vcera novy recept,tak skusam]k tomu varene zemiaky a uhorkovy salat 🙂
rastulka
7. sep 2012
U nas dnes zemiakova polievka zo včera a http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=37328 🙂
chloe001
7. sep 2012
Pangasius v horcicovej omacke s pecenymi zemiackami - http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7729
zoe_a
7. sep 2012
Naša včerajšia slávnostnejšia večera k výročiu sobáša 🙂 Veža z bravčového karé, oravskej slaninky a camembertu so šampiňónovu omáčkou.
rosannar
7. sep 2012
dneska sa nevarííí 😃 ..ideme na víkend k svokrovcom, takže dneska len nejaká bagetka a tak a vyprázdnenie chladničky 😃
tinuskaha
7. sep 2012
dnes na vyber🙂 cestoviny s grankom alebo so syrom 🙂
tretulka
7. sep 2012
baby neviete mi poradit nejaky dobry recept z mleteho masa? nechcem fasirky...
lydia22
7. sep 2012
Bryndzova polievka a halušky s tvarohom.
zoe_a
7. sep 2012
@tretulka ked nie fasirky vyprazane, tak fasirky na prirodno hmm? alebo potom mlete masko ako chilli con carne, ale to nie je vhodne pre dietatko alebo kolozvarska kapusta.
chrumka
7. sep 2012
@tretulka spagety bolognese, cevabcici 🙂 plnena paprika, kolozvarska kapusta, rozna plnena zelenina s mletym masom - paradajky, cuketa, cibula, kalerab ... 🙂
natalii6
7. sep 2012
@tretulka ahoj mozes spravit bud rezne z mleteho masa alebo spagety z bolonskou omackou,cestoviny zapecene z mletym masom 😉
katkas1
7. sep 2012
u nas gulsova polievka a upiekla som bublaninu a bude aj na zajtra
vi3ka
7. sep 2012
Ja sa dnes chystám robiť prvýkrát strapačky s kys.kapustou. Som zvedavá či sa podaria. Len kto to bude kostovat keď ja také nejem😃 dnes príde svokra aj švagor z dovolenky,tak si chcem urobiť u nich očko:-)😉
soniatko
7. sep 2012
rychla zeleninova polievka s kvetinkovou cestovinou a palacinky s trojakou naplnou - tvaroh, visnovy dzem, bananovy puding... 😉
kalifa28
7. sep 2012
vysmážaný karfiol a varene zemiačky 🙂
nika5214
7. sep 2012
ryža a kur.sote na šampinonoch a pre moj pokladik dobru zeleninovu polievku 🙂
mimi21mimi
7. sep 2012
S malou si dáme zeleninový vývar a zemiakové pyré/ryžu zo včera so zeleninkou na pare. Muž si želá kačicu pečenú, tak poobede mu ju spravím. Lokše máme od svokry a zrejme aj kapustu k tomu dám.
ukana
7. sep 2012
francuzske zemiaky, kyslá uhorka 😉
luga
7. sep 2012
rybaci bryndzovy paprikas s haluskami a idem sa este vrhnut na hruskovy kolac
kibuk
7. sep 2012
zemiakova polievka a špagety s morcadellou 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli