Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
gumkacik
7. sep 2012
polievka zo zajacika a vysmazany zajac a zemiaky
luciasveckova
7. sep 2012
ZELENINOVE RIZOTO S KURACIM MESKOM A K TOMU KYSLA UHORKA
ivetka1981
7. sep 2012
ja som ešte nezačala ani variť 😞 jooj pomoooc,čo mám uvariť rýchle??
nelinka0401
7. sep 2012
dojedáme zo včera.hovädzie mäso na hrášku a k tomu zemiaky
mykky
7. sep 2012
Ja práve pečiem tekvicu a urobím aj šúľance zo včerajšej zem. kaše. Ešte neviem s čím budú. 🙂 No a večer príde mm zo služobky, tak mu upečiem jablkový závin z lístkového cesta. 🙂
barbora84
7. sep 2012
@danielaj uprimnu sustrast, mne zomrel dedko tento rok 13. aug, tak to mam cerstvo v pamati...
ja som sa pred chvilou pustila do tekvicoveho privarku, k tomu zemiacky a volske oko 🙂
zienky, mate nejaky tip co varit cez vikend??
lucadra
7. sep 2012
Ja som varila kapustnicu. Ani na Vianoce sme sa s nou tak nenapráskali ako dnes, teda hlavne malá 😃 Dováram paradajkovú omáčku s čerstvých paradajok(pretlak v živote nechcem vidieť) k tomu domáci knedlík a bravčové mäsko(pliecko) na cesnaku.
No a mám uvarené aj bravčové mäso(stehno) a šampinonova omáčka, tiež s knedlíkom.
Ešte nejakú bábovku a hruškový koláč. Kedže cez víkendy robím od nevidim do nevidim tak varím vždy piatok čo najviac toho, lebo muža a dieťa mám poriadnych papkáčov. 🙂 No a ešte by som chcela dnes jesť nejaké tie palacinky, tak uvidím či sa nájde čas.
Ale už mi je zle z toho varenia 😃 Radšej sa ideme von vyvetrať 🙂
kucminka
7. sep 2012
@zoe_a máš recept prosím na tú vežu z karé,vyzerá to úplne že super 😉 my máme výročie o mesiac 😉
mravvcek
7. sep 2012
taaak dnes vynikajuci obedik:pečene br.kare v rure,slivkovo-nivova omacka :-p ryža a hranolky domace 🙂
bolo to vynikajuce mnamky
fordikford
7. sep 2012
my mame od včera kremovu brokolicovu a este urobim sojove na smotane a kolienka a mame jablkovy kolač čo piekol židek v nebičko v papulke a je fakt vyborny 🙂
chovancova27
7. sep 2012
cuketová pol. so zázvorom, losos, zemiaky s vňatou a maslom, a práve pečiem straaašne nezdravé a mastné šišky, mnaaaam🙂
titkovamiriam
7. sep 2012
ahojte - tak moje nocne blaznenie-kremes bebe-uplne super rychly a super dobrý-kekse poliat kavou,puding,slahacka,kekse,cokolada
paradajkova stava a z ,,odpadu,,mix-max,,pod masko,pizzu,gulas

dnesne kapustne fliacky a hura na kečup
zklimekova
7. sep 2012
zeleninová polievka a zapekaný karfiol, cuketa od včera 🙂 a zajtra nevarím pozvala nás babka k sebe, bude lečo, a kakaové záviny, polievku som sa nedozvedela, tak sa necháme prekvapiť 🙂
ewkaewka
7. sep 2012
dnes vyprážaný syr a hubová polievka s mrveničkou, zajtra sa otecko dobrovolne podujal na strazenie malej na cely den, tak budu pirohy! hura! 😃 a francuzka polievka
ivulik91
7. sep 2012
a ja som to dala dneska na spagety 😃
anulienka166
7. sep 2012
u nas sa dnes dojeda granadir,urobila som cestoviny s tvarohom a chcem robit nejaky kolac alebo zakusok no nic ma nenapada 😞
katkas1
7. sep 2012
@titkovamiriam ako si robilapuding do toho kolaca?
157misicka
7. sep 2012
no ja a malicky mame kuracie prsicka na smotane a muzicek ma kuracie rezne , zemiacky na pare a salatik 😃
157misicka
7. sep 2012
@titkovamiriam super kremes aj ja uz som skusala je uzastny len ta cokolada sa mi velmi nepodarila nebola pekne stuhnuta na kekse ale skor sa tam vpila....mozes poradit kde bol problem???a aku si pouzila a aj mnozstvo ja som mala asi malinko 😃
zuzu_la
7. sep 2012
u nás brokolicová polievka, rizito z tarhone a jablkový koláč, navarené aj na zajtra, kedže dnes večer mám stretko s kamoškami 🙂
titkovamiriam
7. sep 2012
@katkas1
@157misicka
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=34499 tu je vsetko v postupe

puding je zlaty klas podla navodu len sa prida maslo ja na 2l mlieka-4s.pudingu a stacilo 250g masla 🙂 chcela som velaaa pudingu
no a poleva-priznam sa bez mucenia bola kupovana cba-poleva,a ja kekse aj z vrchu polievam kavou aby nepili čokoladu 🙂
abriela
7. sep 2012
@katkas1 @157misicka
Super plnka na kremes a veterniky: 1l mlieka 3 zlate klasy, 4 zltka, cukor podla potreby - uvarime klasicky husty puding. Hned po dovareni, pridame sneh z 4 bielkou. Pudingova hmota naberie na objeme, je taka nadychana. Este teplu plnku natrieme na cesto (robim si ho), resp. keksy. Slahacku nedavam.
Kto ochutna tento kremes, pyta si recept
soniatko
7. sep 2012
tak ja dnes na veceru idem este robit pizzu...spomenula som muzovi, ze ju chcem robit zajtra a on hned, ze ci by som ju nemohla este dnes...asi sa boji, ze by ma do zajtra chytil porod a pizzu by som neurobila... 😃 😃 😃 takze bude sunkova a klobaskova... 😉
abriela
7. sep 2012
obed - hovadzi vyvar s haluskami, pecene buchty so slivkovym lekvarom
vecera - vyprazany karfion, zemiaky z mikrovlnky, zelenonovy salat
zoe_a
7. sep 2012
@kucminka recept pochadza z mojej hlavicky, je tosku zdlhavejsi /nie narocny/ ale pocas vikendu vam ho napisem, aby ste si pripadne tiez mohli pripravit tuto pochutku 🙂
zoe_a
7. sep 2012
@kucminka Bravcové karé nakrájame na plátky, vyklepeme a okoreníme grilovacím korením, napr. ja používam zmes Kotányi steak. Na oleji prudko opecieme z obidvoch strán. Anglickú slaninku nakrájame taktiež na hrubšie plátky, narežeme a opražíme. Vo výpeku speníme cibulku, pridáme sampinóny, chvílu podusíme a zalejeme hubovým bujónom. Do menšieho pekáčika naukladáme masko, nan slaninku a zalejeme cibulovo hríbikovou omáčkou. Zakryjeme alobalom a pecieme cca 40 min. Ked máme masko hotové, na troske oleja opečieme camembert /prekrojený na polovicu/. Vrstvíme maso - angl.slanina - syr - maso. Podávame z ryžou, opekanými zemiakmi a pod.
katkas1
7. sep 2012
@titkovamiriam dakujem
katkas1
7. sep 2012
@abriela dakujem, vyskusam
tosomja
7. sep 2012
Kuracie na šťave s kápiou a nemala som kolienka, tak som uvarila mušle
nakup
7. sep 2012
Ešte stále dojedáme zeleninovú polievku, pečené kuracie stehná, niekto ryža niekto piré zemiaky, kyslá uhorka, a zajtra langoše s cesnakom kečupom a syrom :-N

Začni písať odpoveď...

Odošli