Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

nakup
10. sep 2012

@danka35 A keď by si chcela viec kuracinký opečenej tak dáš zemiaky a na vrch mäsko prikryješ trožku zaleješ vodou a pred koncom odkryješ aby sa mäsko zapieklo 🙂

kucminka
10. sep 2012

@joannas http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13254
skús pozrieť tento receptík,ja ho robím tak isto a patrí medzi naše naj koláčiky 😉

joannas
10. sep 2012

@kucminka dakujem dakujem 🙂 presne taki som mislela 🙂 zajtra ho urobim 🙂

kibuk
10. sep 2012

ahojte
dnes sme dojedali od nedele a zajtra mame vypražany karfiol,hranolky a tatarka 😉 😉

abriela
10. sep 2012

@kucminka @joannas U nas je to sviatocny kolac len do cesta sa davaju aj orech, kt. ja nemusim - nazov je zo zbierky receptom zo zivota 🙂

joannas
10. sep 2012

@abriela ja orechi nemam,aj na trhu som pozerala ale nemali ☹

abriela
10. sep 2012

@joannas ja orechy nemam rada, tak napr. aj do tohoto super kolacika o kt. piseme som davala kokosovu mucku. Pre mna je vsetko kokosove perfektne.

joannas
10. sep 2012

mi mame orechi radi ale vela nepečiem s orechami lebo su dosť drahe ☹ urobim len podla receptu nebudem davat kokos,ale asi upečiem vo štvrok hlasia dost zimu tak mi aspon plnka sa nebude topiť 😀

vera1132
11. sep 2012

Baby, viete mi poradiť čo teraz stoji pol kg alebo kg mletej červenej papriky? ako z dvora nakupovaného? alebo na trhu?
jedna babka mi ponuka pol kg za 6€ a neviem či to je ok. cena 🙂 diky

a dnes idem prvý krát robiť plnenú papriku.

danielaj
11. sep 2012

@natalii6 asi píšem neskoro, kečup máš už isto uvarený, som tu nebola od včera obeda 😒 ja sterilizujem na 85-90 st. 10-15 minút a nechám vychladnú´t v zaváracom hrnci, potom už nepretáčam 😉
@abriela motýliky sú nádherné 😉 no vyskúšaj moje muffinky,len neviem, či budeš aj ty potom ospevovať 😀 😝
@joannas páči sa http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8723

abriela
11. sep 2012

@danielaj Dani, pozrela som recept, je to cesto kt. robim na bublaninu, kt. pouzivam skoro na kazdy kolac a pomaly aj na tortu. Takze aj bez chvaly inych by som robila presne taketo cesto. Aj ked ja osobne babovky, muffiny nemam v oblube - je to pre mna len cesto - nepovazujem to za kolac. Za pochvalu dakujem.

katkas1
11. sep 2012

@vera1132 okolo 10 euro za kilo

vera1132
11. sep 2012

@katkas1 dakujem 🙂

skoricaxx
11. sep 2012

dnes si dame vajičkovo zemiakovu omačku s opraženým párkom

lienka2
11. sep 2012

ahojte, tak dnes zeleninova polievka (mrkva, hrasok, zemiak, karfiol), aby som spotrebovala masko z kurcata z nedele tak som ho osmahla na cibulke, pridala hrasok a uvarene cestovinky, nieco dietne ale mne chuti 🙂

nika5214
11. sep 2012

ahojte dnes take rychle varim šošovicova polievka a granadir uhorka 🙂

tin007
11. sep 2012

Dnes netusim, co budem varit, mozno nic; mam zo vcera asi 1 a pol porcie fazulovej omacky a asi 1 a pol porcie zemiakovych sulancov ;) Asi to urobim tak, ze kto prvy pride, ten si vezme, co najde.

rosannar
11. sep 2012

dneska švédke rezne a ryža 😉

ibajeho
11. sep 2012

@tinuskaha ahoj mozem sa spytat, si pisala ze cukinu si nastruhas a davas do mrazaku...ma to nejake opodstatnenie ze bude nastruhana? vies ze kebyze chcem dat celu tak je to zly napad? a este ze ci ju teda len nastruhas a supnes do mrazaku alebo ju predtym este nejak tepelne ci inak upravis? dakujem

rastulka
11. sep 2012

U nas dnes kuracia polievka s mrveničkou,pizza rezne a ryža 😝 🙂

caly8
11. sep 2012

u nás hrachová polievka a cestovinka s paradaj.omáčkou, olivky, kuracinka .. 😝

tinuskaha
11. sep 2012

@ibajeho no potom ked ju budem chciet varit tak uz ju budem mat nastruhanu 😉 mozes aj v celku len neviem ci potom po rozmrazeni sa bude dobre sturhat ci v nej nebude vela vody 😒 ...ja ju struham ked davam do mrazaku ale mono ti poradia skusenejsie gazdinky 😉

lejluska
11. sep 2012

fazuľová polievka a palacinkyyyyy 🙂 ...no tešila by som sa viacej keby mi dnes tak blbo nebolo 😖

abriela
11. sep 2012

@rosannar svedke rezne - to je co?

lenand
11. sep 2012

dnes paradajkova polievka a halušky zo sladkou kapustou

patka6
11. sep 2012

@lencyca dakujem krasne za receptik 🙂

akika722
11. sep 2012

hrachová polievka /zo suchého hrachu/ a halušky s tvarohom-oblubene jedno mojích deti 😵 to by sa v haluškách dokázali aj kúpať 😅

danielaj
11. sep 2012

dnes konenčne dojeme nedeĺnú slepačiu polievku, dorobila som iba slížiky a vypražila som patizón a karfiol+ varené zemiaky s vňaťkou, cukinová tatarka a rajčinovo-cibuľový šalát 😉

happy8051
11. sep 2012

menu na aktualny tyzden:
P: karfiolova kremova polievka, rezance s tvarohom a smotanou
U: vajcova s hraskom, segedinsky gulas bez smotany, knedle
S: cibulacka, vyprazany karfiol, varene zemiaky, salat
Š: bryndzova polievka, spenatove palacinky so sunkou a syrom, salat
P: zeleninova s mrvenickou, kura na mede a horcici, ryza, salat
S: borsc, pecivo
N: vyvar, bravcova rolada so zeleninou, pecene zemiaky, ryza, salat