Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
patka6
10. sep 2012
@lencyca mnam ta placka s maskom vyzera dobre, nedas receptik? 🙂
natalii6
10. sep 2012
caute dievcata poznate niektora kosovsku plnenu placku? ak ano poprosim si nanu recept 😉
zklimekova
10. sep 2012
ja som dnes tiež nevarila nič nové...cez víkend sme obedovali pri babke, aj nás na dnes nabalila tak sme sa dnes od rána prechádzkovali....musíme využiť kým sa dá 🙂
mariro
10. sep 2012
ja.dnes.peceneho.pstruha.so.zemiakmi
http://varecha.pravda.sk/recepty/peceny-pstruh-...
natalii6
10. sep 2012
@danielaj aj ja sa pridavam k spokojnim gazdinkam ohladom muffinov 😃 😉
lencyca
10. sep 2012
@danielaj mm mi povedal,ze hlavne tam nezabudni dat vela orechov 😃
lencyca
10. sep 2012
@patka6 ahoj,na cibulke si oprazim kuracie masko do biela,pridam mraz.zeleninu1/2balika-aku mate radi,sol,mck,granulovany cesnek,ml.rascu,horcicu asi 2PL,aj kecupu(ja to davam od oka) 😉 podlejem to trochou vody,dusim domakka,urobim si cesto na placky-vidu z toho 3 velke-600gr zemiakov postruhat nahrubo,1 pokrajanu cibulu,majoran,cesnek,sol,mck,3Pl hlad.muky,3PLpolohrubej,zmiesas,ak je to huste pridaj trochu vody,na rozpalenom oleji upecies placky,masko das na polovicu placky,druhou prikryjes,posypes sruhanym syrom 😃 mm sa toho vcera nemohol dojest 😉
titkovamiriam
10. sep 2012
Dnes dojedame 🙂 tak nevarim
zajtra kuraci vyvar palacinky 🙂
luga
10. sep 2012
paradajkova polievka z cerstvych paradajok s ovs. vlockami a syrom a cuketovo-zemiakove placky
katkas1
10. sep 2012
@anavila milujem tento kolac 😃
titkovamiriam
10. sep 2012
@lencyca mnam ta placka ,to by som mohla spravit vo stvrtok!!!!
katkas1
10. sep 2012
zenusky chcela by som nejake dobre cesticko na vysmazane masko, ale bez kecupu a horcice. Mate nieco mnamkove?
kikatko
10. sep 2012
hranolky, špagety a mleté masko
rastulka
10. sep 2012
Aj my dojedame od včera 🙂 😉
aduskatt
10. sep 2012
bravcovy perkelt, halusky🙂
abriela
10. sep 2012
gulasova polievka s masom, cestoviny a čikoš tokaň
abriela
10. sep 2012
@luy papriku mrazime a potom ju pouzivame na plnenu papriku - masove gulky s ryzou v paradajkovej omacke
nakup
10. sep 2012
@mariro mňam pečených pstruhov by som jedla stále 😉
lizatko1009
10. sep 2012
bravcova pecena krkovicka, kapusta, knedlik dnes mam narodeniny, tak ide sa oslavovat, rumik sa uz chladi 😃
natalii6
10. sep 2012
@danielaj ahoj prave varim ten pecup co si mi dala recept a nie je tam napisane ako dlho sa to sterilizuje a treba to potom pretocit?dik
abriela
10. sep 2012
Priprava na muffiny do skolky pre krsniatko. A kedze ospevuje recept od Danky, tak ho vyskusam aj ja.
nakup
10. sep 2012
dievčata aj vy sa bojíte hovädzieho mäsa že bude po dlhom varení tvrdé ako efci ? ja ku každému vareniu hovädziny pridávam kúsok kypriaceho prášku je mäkučké a ten kypriaci prášok ani necítiť 🙂 Vyskúšajte, taktiež ho používam do fazule ak ju nemám vopred namočenú a má taký účinok že vás po fazuli nenadúva. 😃
abriela
10. sep 2012
@nakup pridanie PDP do fazule, o tom som uz citala, ale vra nici dake dobre latky. Pridat k masku - vyskusam. Dakujem za typ x-)
luy
10. sep 2012
@abriela dakujem
irsina83
10. sep 2012
V nedelu sme mali vyborny kuraci vyvar a domaceho kurata a muz uvaril francuzke ragu s parmezamom a papardelle.
babush
10. sep 2012
dnes drozdova polievka, rybie file na prirodno so zemiacikmi a uhorkovym salatom. A sladka bodka...salkovy kolac s ribezlami a cernicami 😉
danka35
10. sep 2012
AHOJTE chcela by som urobyt v zapekacej myse kuracie stehná vykostené so zemiakmi ale neviem ako na to poradíte mi? Bolo by to nieco ako francúzske zemiaky ale so stehnami.
joannas
10. sep 2012
@danielaj ahoj,prosim ťa nevieš recept na obliž prst?
gelinka75
10. sep 2012
@danka35 ahoj mozes tak, ze das naspodu cibulu na kolieska nato naukladas okorenene, posolene masko a nato das zemiaky na kolieska, posolis, trocha pofrlkas olejom, das do truby zakryte miminalne tak 1 hodinu, potom odokryjes a dopecies, alebo este mozes dat navrh smotanu a s tym dopiect
danka35
10. sep 2012
@gelinka75 jej super dakujem a zajtra vyskúsam 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli