Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
soniatko
14. sep 2012
kedze nasa princezna asi tiez strajkuje a nechce sa jej stale von, tak vcera a dnes zem. pyre a rybie prsty... 😉 len uz mi dochadzaju napady na taketo rychle jedla... :-|
micka12
14. sep 2012
práve som dovarila cesnakovú polievku a šalátik s kuracim maskom .
gucz
14. sep 2012
u nás dnes cibuľovo zemiakový šalát s nízkotučnou majonézou a vyprážaný karfiol. MM vyprážané neje, tak k tomu bude mať udusené br. plecko na kocky

a robila som bazový likér, sladučká mňamka
danielaj
14. sep 2012
včerajšie sušenie rajčín, dnes som ich naložila do pohárikov s bylinkami, cesnakom, soľou, vegetou a jeden pohárik som zaliala olivovým olejom a druhý slnečnicovým, už čakajú pekne v chladničke, aby sa chute dobre prepojili 😉 nejako ma to sušenie chytilo, suším práve jablká a dnešné moje donutky, mňam, robila som ich prvýkrát a sú výborné 🙂
lenka268
14. sep 2012
Ahojte ja som dnes varila restovanu pecienku s ryzou a bryndzove halusky so slaninou a cibulkou. Spravila som toho viacej aj pre rodicov, nakolko dosla mamina s nemocnice nech nemusi vyvarat. Pekny den 😉
rodinnevikendy2
14. sep 2012
Ahojte, mne kamaratka poradila super polievku Demikat- bryndzova.
Uvarite vo vode cibulu s rascou. Do taniera date lyzicu bryndze, trochu masla a zalejete vyvarom cibulovym.
k tomu oprazeny chlieb.
Moje deti ani nedychali, ze aka dobrota... 🙂
tulka3
14. sep 2012
Baby hladam nutne recept na taky tvarohovy kolac, kde je tmave kakaove cesto a do toho akoby nahadzane hrudky tvarohu, taky dvojfarebny, stavnaty vie niekto, aky mam na mysli? Dakujem za rady 😉
tulka3
14. sep 2012
a btw. dnes robim na veceru telacie rezne a zemiakovy salat bavorsky plus teda bud makovo citronovy kolac od @danielaj , alebo tento tvarohovy, ak sa dopracujem k receptu 😃
tulka3
14. sep 2012
@danielaj paradajky vyzeraju uuuuzasne a donutky ako z obchodu, neskutocne varis/pecies/zavaras dievca 😉
kaya60
14. sep 2012
@tulka3 mam ho vyskusany, je uzasny, stavnaty, ozaj vyborny
ivulik91
14. sep 2012
ahojte ja robim cestoviny so syrovou omackou,sunkou a kukurickou 🙂 @danielaj ja si prosim recept na tie donutky lebo vyzeraju uplne uzasne dakujeeeeem 🙂 🙂
tinka274
14. sep 2012
takže mi dnes bravcove stroganov na hubkach s ryžov , a prave som dorobila aj placky z rožkov 🙂 k tomu dam len zeleninku .. 🙂
a2303
14. sep 2012
Dnes pečené stehná so slaninou (pod kožu nastrkám oravsku slaninu, trocha ich okorením a pečiem odkryté v trúbe bez oleja) k tomu cibuľková ryža. Zajtra vôbec neviem... 😞 nemáte typ na niečo rýchle?
miruss
14. sep 2012
@danielaj: Tie donutky vyzerajú skvele. Šikovná si.
U nás dnes špenátová polievka a plnená paprika.
miruss
14. sep 2012
@a2303: Ak ľúbite, tak mi sme mali včera granadír.
a2303
14. sep 2012
@miruss Ďakujem! ten bol pred 2 dňami 😞 bol aj so slaninkou. ale ďakujem x-)
nika5214
14. sep 2012
paradajkova polievka,a kur.stehna
abriela
14. sep 2012
@tulka3 viem na co myslis, robime taky aj kokosovy ale som v praci a recept naspamat neviem
http://www.toprecepty.sk/recept/2518-tvarohovy-...
http://recepty.pozri.sk/recept-tvarohovy-kolac-... alebo aj tento,a le nahadzala by som to len tak na vrch
miruss
14. sep 2012
@a2303: Tak to som Ti veľmi nepomohla. Ešte ma napadli tvarohové rezance na sladko alebo na slano.
diusik
14. sep 2012
@a2303 nieco rychle? tak my sme mali chleba s kacacou mastou a hroznom 😃 mnamka brutaaalna 😃 Nezabudni chleba dobre osolit!
irsina83
14. sep 2012
mrkvova kremova polievocka a vyprazane rybie file a zemiakova kasa.
irsina83
14. sep 2012
@titkovamiriam mnaaam krasne fotecky x-) x-) x-)
a2303
14. sep 2012
@miruss Ďakujem 🙂
a2303
14. sep 2012
@diusik Ďakujeeem Moja 😃 Niekedy si myslím, že z tohto každodenného varenia už asi zblbnem.... ]-( a to chcem ešte večer zavárať pikant a zajtra čalamádu :-| asi ma sekne 😃 A to už mám asi 150 fliaš zaváranín v komore 😃
a2303
14. sep 2012
Ako robíte domáci parížsky šalát? môžem poprosiť recept? ďakujem!
diusik
14. sep 2012
@a2303 mne nastastie zavarili babky 😃 inak si sikulka,ja ani neviem ako sa zavara :-p
zuzu_la
14. sep 2012
ako sa robi vysmazany syr bez smazenia? nejaky vyskúšaný recept poprosím...ale nie taký, čo sa syr dáva do šálok. tolko malych salok nemam 🙂
a2303
14. sep 2012
@diusik Ja si napr. hrušky a broskyne šúpem, tak si to radšej robím sama x-) ale to nevadí, hlavne, že máš plnú komoru! čo je doma to sa ráta, no nie? 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli