Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

sweetlemon
16. sep 2012

idem robit vyprazane kuracie prsia, ryzu s kukuricou a zavaranou cviklou. vecer sme si urobili sladkost...burizony obalene v mars tycinkach 😀

kikaneu
16. sep 2012

my sme dnes mali toto: http://www.varime.sk/recepty/kuracie-prsia-na-p... ale z morčacieho mäska 🙂 k tomu ryža a polievka bola bravčový vývar s rezancami 🙂

kikatko
16. sep 2012

ja som dnes mala free time- varila polovička : pečený zajac, ryža a červené zemiaky

denisa87
16. sep 2012

@nelinka0401 hihi,nie,nie sme 10-ti,sme len 4 dospele osoby a malí,byvame u svokrovococh,hore na poschodi,tak svokra dnes nevarila,boli nazahrade,tek reku ja navarím,(to som ale este nevedela do coho sa pustam)este si s toho zoberu na obed do roboty a v utorok uz mozem zas varit 😉

denisa87
16. sep 2012

@lencyca Dakujem 🙂

lian35
16. sep 2012

ja som dnes varila slepačiu polievočku s mrveničkou,vyprážané kuracie nohy,hranolky,tatarská a ku kávičke obrátený jablčník s kyslou smotanou 😉

irsina83
16. sep 2012

@luciferova ja tomu hovorim struhanka, to som si zarobila tuhe cesto z vajicka a hrubej muky a nastruhala na hrubom struhaku na uterku a nechala trosku uschnut a vyvarila vo vode a potom sme si dali taku domacu do polievky- alebo sa to este vola mrvenicka...

irsina83
16. sep 2012

@nakup ospravedlnujem sa, zle som sa vyjadrila, robila som mrvenicku 😉

lienka2
16. sep 2012

dnes zeleninova polievka, ryzovy nakyp s pudingom 🙂 bude aj na zajtra 🙂

nakup
16. sep 2012

dnes klasika rezancova polievka a pečené kurča, karé, červená kapusta a domáca knedľa niekto tu dal recept na knedľu ale takú dobrú sa mi nikdy nepodarilo urobiť ako podľa toho receptu

irsina83
16. sep 2012

@nakup to som rada 😉 ja som davala recept 😉 na foto vyzera fakt uzasne 😉

mimi21mimi
16. sep 2012

@irsina83 na oleji som osmahla koreniny (kurkuma, koriander, rasca + lanove semienka). pridala som jarnu cibulku - moze byt aj obycajna, pokrajane rajciny, struhanu mrkvu. ked to zmaklo, dala som trosku vody a mixla som to ponornym mixerom. nemusi byt dohladka vobec. to zmesi som dala uvarenu sosovicu a trochu vody. zahustila som zatrepkou z mlieka (hocijake aj rastlinne) a muky. dosolila som cesnakovou solou.... inak strukovinu obmienam. obcas pridam ine koreniny.

nakup
16. sep 2012

@irsina83 tak ti pekne dakujem odteraz robím iba s tým receptom take "oka" v knedli som nedocielila ani pri jednom recepte a nie je knedľa taká ubitá ale nadýchana ďakujem!!! 🙂

abriela
16. sep 2012

Dnes drahy ked videl co som ukuchtila, bezal pre fotak a fotil 🙂 . Grilovane bravcove platky s grilovanou zeleninou a zapecene zemiaky.

abriela
16. sep 2012

@sweetlemon mnam, to vyzera uzasne. Ako si to robila?

irsina83
16. sep 2012

@abriela mnaaam hned by som prisla na veceru 😉
@nakup prosim ta nemas ten recept na knedlu po ruke?? jedna kocka ju chce 😉 napises prosim ta. dakujem

sweetlemon
16. sep 2012

@abriela mas IP 🙂

vodnarky
16. sep 2012

tak nakoniec si to s tym dezertom rozmysleli a nas tato nam dnes spravil jahodovo-cokoladovu bublaninu.. 🙂

nakup
16. sep 2012

@irsina83 http://varecha.pravda.sk/recepty/moje-nadychane... tento recept je presne taký a fakt budu oči 😀

sebi123
16. sep 2012

dnesny obedik 🙂 kapor a opekane zemiaky... panna cotta...bananovy zakusok... a na veceru nieco lahke 😀

tosomja
16. sep 2012

@mimi21mimi prosím, dáš mi recept na tú šošovicu? ďakujem

titkovamiriam
16. sep 2012

dnesný obedík 🙂

lencyca
16. sep 2012

@denisa87 aj my tak byvame uz 13 rokov 😀

abriela
16. sep 2012

@nakup nikdy som nevarila knedlu vo vode, aj ked som o tom pocula. Vzdy len naparujem - 20 minut. Vyzera tak ako tvoja. To si normalne hodila do vody knedlu a varila tych 15 minut? Vyskusala by som aj tento sposob, len som nenasla zatial odvahu, lebo som sa obavala, ze sa knedla rozmoci 🙂

efci
16. sep 2012

@irsina83 a mozes dat ten recept este raz??? na tu knedlu 🙂

mimi21mimi
16. sep 2012

@tosomja tuto kusok vyssie 17:07 som ho pisala 🙂

danielaj
16. sep 2012

@natalii6 jasné, je to ako na muffiny http://pecici-formy.heureka.cz/red-culinaria-fo... takéto niečo mám 😉 a kúpila som kedysi dávno v Lidli, hádam aj 6 rokov to už je 😉

luciferova
16. sep 2012

@sebi123 ako robis tie opekane zemiaky?

danielaj
16. sep 2012

ahojte, idem vás dočítať, nebola som tu celý deň 😒 dnes slepačia polievka, kuracie a bravčové pizza rezne, zemiaky na cibuľke a tarhoňa, kompót z čerstvých jabĺk 😉 a boli sme dnes na jarmoku, a veru odteraz budeme chodiť v nedeľu poobede, kľud, pohodička, žiadny nával ľudí, prešli sme sa, odkolotočovali, kúpila som si syry a turecký med a išli sme domov, nič iné z jarmoku nepotrebujem 😀

joannas
16. sep 2012

@nakup dala som ešte jednu malu majionezu a je to teraz ako ma byť 🙂