Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

joannas
16. sep 2012

@titkovamiriam aj marek mal cviklu?

kikaneu
16. sep 2012

jáááj, babule....tie chorvátske rožky sú skvelé.....normálne musím manžela vkuse upozorňovať, že keď ich zje dnes, zajtra ráno bude jesť salámu so zeleninou 😀
robila som len z polovičnej dávky 🙂

titkovamiriam
16. sep 2012

@joannas jasne on ma rad vsetku zeleninu a cviklu je aj len taku len uvarenu,mu nakrajam na kolecka a zje,a ked je uz s chrenom a v naleve tak to zje viac cvikle ako ryže 😉

joannas
16. sep 2012

@titkovamiriam pitam sa preto lebo dety maju radšej kompot 😀

joannas
16. sep 2012

@titkovamiriam wow maš dobre že ti zje aj cviklu naš neda doust ani pol ližičky cvikli ☹

titkovamiriam
16. sep 2012

@joannas skus mu ju nakrajak na kocky a do každej daj sparatko alebo ozdobnu tičinku a nech si dava do pusy 🙂

joannas
16. sep 2012

@titkovamiriam asi by ani to nepomochlo ☹ a čo ma marek najradšej? 🙂

titkovamiriam
16. sep 2012

@joannas z ovocia jahody a jablka,zo zeleniny uhorky a surový zemiak,polievku paradajkovu,jedlo zemiakovu kasu-ale nieje nič čo by nezjedol

joannas
16. sep 2012

@titkovamiriam maš dobre že ti tak dobre je,naš s ovocia ma rad banani a jablka..zo zelenini nič.polievku tiež paradajkovu a z jedla gulaš ☹

titkovamiriam
16. sep 2012

@joannas ja som si užila s milanom od 6-14 žil len na mlieku,suchej ryzi a kuracom mase-obcas niečo ine ale minimalne-on nejedol v skole,ani u nikoho ked sme boli nanavsteve-no nastastie uz zje vsetko

joannas
16. sep 2012

@titkovamiriam no tak to aj on tak isto nikde neje dokonca ani v školke ☹

stastenka42
16. sep 2012

my sme dnes mali kuraciu polievku s rezancami,a bravčové kare -plnená kapsa na prírodno plnená nivou a oravskou slaninkou,domáce hranolky,broskynový kompot alebo uhorka,jablkovo-tvarohové taštičky

natal12
16. sep 2012

nemate niektora receptik na presivanu deku taky kolacik raz ho tu niekto tusim daval 🙂 ???

rosannar
16. sep 2012

u nas dneska: kobercové mäso (zemiaky, cibulka a kur. stehná spolu pečené) a dezert puding vanilkovo-čokoládový s piškotami a brusnicami 😉

micka12
16. sep 2012

Ahojte takže my sme dnes mali morčaciu polievočku a kuriatko s ryžou a uhorkovým šalátikom 🙂 a dezert bol bábovka 🙂

danielaj
17. sep 2012

@kikaneu krásne ich máš, to som rada, že ďalšej chutia, 😉
@natal12 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=49430

danielaj
17. sep 2012

pekné ránko, dnes nevarím, dojedáme 😉

sebi123
17. sep 2012

@luciferova ja ich robim vo friteze actifry ... zemiaky ocistim, umyjem, osusim, pridam korenie ( gilovacie,americ. zemiaky, alebo ake mam 😉 ) hodim do fritezy...pridam lyzicku oleja a fritujem 25 min. 😉

zklimekova
17. sep 2012

dobré ránko, ja som od piatka poriadne nevarila ...v piatok som pre zmenu piekla 🙂..trojposchodovú tortu na 40tku pre švagrinku, v sobotu sme boli na oslave, tak sme sa napapali dosýta tam 🙂...v nedeľu som robila hovadziu polievku s rezancami, a vyprážaného pangasia, k zemiakom som sa nedopracovala....lebo nás zase vyvolali podojedať oslavné menu k švagrinke 😅 ...tak dnes iba zemiačky a inak budeme mať náš nedeľný obed...

mravvcek
17. sep 2012

@happy8051 a este prosim ta ako robis tie spenatove palacinky plnene sunkou a syrom?

mravvcek
17. sep 2012

@kikaneu receptik mas?Prosim 🙂 na tie rozky

gucz
17. sep 2012

včera som uvarila kurací vývar, ako druhý chod sme mali pečené kura s ryžou a dnes dojedáme 🙂

levandullka
17. sep 2012

Dievcata poradte mi prosim nejaky recept s kuracimi prsiami. Mam este dve v chladnicke a rada by som sa ich zbavila...

naty1987
17. sep 2012

ahoj baby mate nejaky recept z hovadzieho masa???

lululka555
17. sep 2012

dnes dojedáme zo včera z chatovačky / plnenú kačku,lokše,kapustu a polievku / 🙂

chloe001
17. sep 2012

Dnes mame zeleninkovu polievku so syrovo-sunkovymi knedlickami a morcacie medailonky na stave s ryzou.

daniz
17. sep 2012

@levandullka soté, na smotane, so zeleninou, na masle.....
@naty1987 na prírodno, hov. sviečková na smotane, špan. vtáčiky....
My sme mali v sobotu polievku ešte fazuľkovú, žemlovku marhuľovú
v nedeľu hov. sviečková na smotane + knedľa, a brokolicová krémová polievka , dnes podojedáme

vivusika
17. sep 2012

dojedáme zo včera /pečené kurča s plnkou,zemiaková kaša/, takže idem iba deťom uvariť čokoládový puding na olovrant 🙂

mravvcek
17. sep 2012

baby nemate receptik na spenatove palacinky plnene syrom a sunkou?

sisanka
17. sep 2012

dneska dojedame zo vcera...rezne so salatom a vyvar a este mame kuracie prsia v marinade na gril...takze ich asi budem musiet dnes vsetky ugrilovat kedze su v tej marinade od soboty...co poviete do kedy to v tej marinade (olej,grilovacie korenie a pod.) vydrzi???
a este pripajam fotky mojho vcerajsieho vyprazania - bolo to skoro 50reznov 😀