Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

veroninna1
20. sep 2012

@luciferova rado sa stalo 🙂

akika722
20. sep 2012

takže dnes napokon-palacinky a vajíčková polievka
zajtra-šunkové fliačky
sobota-rybky ,zemiaky a šalat
nedela-ak nebude pršať pojdeme na výlet tak obed vonku 😎

lenuss84
20. sep 2012

@irsina83 prosim,posli recept na brokolicovy krem.vdaka.mame rady brokolicu,varim z nej aj polievku,ale taku miesanu zeleninovu len.tak chcem zmenu.diky!

babulatko
20. sep 2012

@akika722 prosim ťa ako sa robí vajíčková polievka?

akika722
20. sep 2012
mysiatkoo
20. sep 2012

@danielaj diiik za tip na super cesto (pizza cesto s kyslou smotanou)...tu je dnesny vytvor z neho 🙂 ( akurat som davala pol na pol hladku a spaldovu muku)

levandullka
20. sep 2012

@gucz Mohla by si mi dať prosím recept na to cesto so špaldovou múkou? Ďakujem 🙂

danielaj
21. sep 2012

@gucz Mňam, takýto šalát robievam aj ja, prednedávnom som tu písala recept aj fotku, akurát, že tam nedávam uhorky a dávam pol majonízy alebo tatarky a pol kyslej smotany, tiež ho dokážeme jesť doslova na kilá, tie vajíčka a rajčiny sú také výborné 😉
@natalii6 fíha, perfektne sa ti podarila 😉 a drobcovi prajeme všetko najlepšie 😉

inffinity
21. sep 2012

Vcera jsme meli rajskou polivku a segedin s knedlikem. dnes dojime segedin a udelam kureci vyvar s nudlema 😉

danielaj
21. sep 2012

@abriela ja robievam aj tieto zo surového karfiolu, sú veľmi chutné, dokonca nám viac chutia ako z uvareného, vyskúšaj 😉 http://varecha.pravda.sk/recepty/karfiolove-pla... kedysi ich varil Roman Pomabjbo v nejakej relácii o varení a našla som ich aj na Vareche, sú to tie isté 😉

danielaj
21. sep 2012

@mysiatkoo jééj, super, teším sa, že vám chutilo, ja to cesto milujem, pizzu a škoricové slimáky robím len z neho 😉 je úžasné, mäkučké aj na 2-3 deń a výborne sa s ním pracuje 😉

danielaj
21. sep 2012

dnes varím extra rýchlu vajíčkovo-krupicovú polievku, žemľovku s jablkami a tvarohom, rajčinovo-vajíčkový šalát na olovrant a snáď mi zostane čas na ten jablčník, čo som chcela piecť včera, nestíhala som ho, 😒 zavárala som baranie rohy, sušila rajčiny, jablká a ešte ma dnes čakajú feferónky a alma papriky 😉 tak pekný dník

eva7780
21. sep 2012

@a2303 robila som podla tohto receptu http://varecha.pravda.sk/recepty/bravcove-kare-... ,maso zvyknem obmienať 😉

eva7780
21. sep 2012

dnes dojedame,tiez ma cakaju este baranie rohy 😝

misulka47
21. sep 2012

@kucminka robili sme cez viikend 🙂

janka2345
21. sep 2012

Šošovicová polievka a niečo z tarhone nemáte nejaké recepty čo všetko sa dá urobiť z tarhone 😉

mimi21mimi
21. sep 2012

Sójovú gulášovú polievku a zemiakové placky.

ibajeho
21. sep 2012

Zienky nejaky overeny recept na luskovy privarok so zemiakmi? Dakujem

rastulka
21. sep 2012

Ahojte 🙂
Ja som včera robila len rascovu polievku a dojedli sme tatinkovy srnči gulaš 😉 dnes zas dojeme včerajšiu polievku a k tomu bude granadir s uhorkovym šalatom 🙂

irsina83
21. sep 2012

@mysiatkoo no tak som si aj myslela, viec co.... a kupovala si v tescu?? bratranec hovoril,ze tam zvlast zamestnavaju ludi ktory prebaluju stare maso....otras, fuj...

irsina83
21. sep 2012

@lenuss84 cibulku oprazis na olivovom oleji, pridas na ruzicky rozkrajanu brokolicu a 3-4 stredne zemiaky na kocky, pridas zeleninovy bujon. vegetu, mlety muskatovu orech a nechas uvarit do makka, roztlacis a vymixujes ponornym mixerom do hladka, mala by ti vzniknut taka hustejsia kasa a uz len prilejes mlieko na taku hustotu aku mate radi, prevaris, roztlacis cesnak - jeden strucik, popripade dosolis ak je malo a polievocka je hotova 😉 mozes do nej oprazit chlebik na kococky 😉

ibajeho
21. sep 2012

@janka2345 jani zmen si profilovu foto lebo ti ju niekto nahlasi, robia to s radostou a masiruju si pri tom ego. Na foto mas byt ty a ma ti byt dobre vidiet do tvare 😉 a z tarhone urcite vyskusaj tarhonove rizoto. Je smakovne neskutocne 🙂

ibajeho
21. sep 2012

@irsina83 ono o tescu je aj zname to, ze vsetko zle nielen maso davaju do tych tesco expresov lebo to je otvorene dlho a hlavne ked uz tam vecer clovek ide tak je jasne ze nieco potrebuje kupit, cize to poprelepuju a tam sa toho zbavia. My mame take pri dome a veruze ked chlap vecer ide ze bagetu si kupit lebo mu take kupovane chutia, tak sa uz dost obabral ze druhy den presedel na zachode 😀 Su to svine jednoducho, nezalezi im na zakaznikovi, oni chcu len peniaze.

abriela
21. sep 2012

@danielaj dakujem Dani za recept na placky. Nejako to skombinujem a uvidime co z toho vznikne.

luciferova
21. sep 2012

A co dnes? Poradte nieco bezmasite, nie cestoviny ani rizoto 🙂 dik 🙂

ranya
21. sep 2012

dievcata, nejaky fajny obed z maska s omackou....?

papuka
21. sep 2012

@rastulka mohla by som tapoprosit orecept na tie pagáče, mám pocit e to su také ako robievala moja starká z komárna, ale recept sa nám neuchoval lebo nám ho nestihla dat ☹ volali sme to krumlipogáča-teda zemiakový pagáč,ale tuším že ona ho nevyprážala na oleji ale piekla v rure, zdá sa mi

lululka555
21. sep 2012

dnes vyprážaný syr,zemiaky ,tatarská a zelenina a večer ideme na huspeninu k mame,mňam teším sa,už sme dlho nemali,takú dobrú s cibuľkou a octom 🙂 😵 😵

irsina83
21. sep 2012

ja dnes nevarim, pride mamina a tam spravila fajnovu sladku fazulovu s rezancami a zemlovku a grenadiesky pochod, mnam 😵

nelinka0401
21. sep 2012

francúzske zemiaky a zeleninová polievka.dúfam,že zostane aj na zajtra. 🙂