Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

mysiatkoo
22. sep 2012

dnes kolozvarska od maminky, co som asi sto rokov nejedla ... MNAM...

sesilia
22. sep 2012

baby,poradte nejaky dobry recept s kuracimi prsiami. dakujem

lencyca
22. sep 2012

dnes sosovicova zo vcera,vytiahla som si z mrazaka odlozene dukatove buchticky 😉 k tomu vanilkovy puding,mm mal plneny morcaci rezen-sunka,syr+ryza,kapust.salat 🙂

danielaj
22. sep 2012

@adikad kuk do môjho fotoblogu o varení, mám tam rýchle super muffinky https://www.modrykonik.sk/fotoblog/danielaj/alb... , ja dávam do plechu aj košíčky, lepšie sa to deťom s tým papá a nemusím drhnúť plech 😉

minnie30
22. sep 2012

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=484 k tomu tarhoňa alebo zemiakové pyré, polievka vajíčková 🙂

danielaj
22. sep 2012

@mysiatkoo mňam kolžvársku som veru dávno nerobila, si mi chuť narobila 😉

natalii6
22. sep 2012

@mysiatkoo mnam kolozvarska len ja nemam rada smotanu ja to lubim bez 😀

sophie1981
22. sep 2012

tekvicove gnochi a restovana kuracia pecen.....uvidime, ake to bude.... 😀

mysiatkoo
22. sep 2012

@movin @glukacova... cesto pouzite na slimaky - povodne cesto na pizzu od @danielaj : 1kg hladkej muky, 1 kysla smotana, 1dcl oleja, 1 drozdie(+cukor), sol, 3-5dcl mlieka (podla potreby)

mysiatkoo
22. sep 2012

a dnes este testovanie tipu odtialto (netusim, kto ste to tu davali, ale len tak dalej 😀 ) uzasne rezy vtacie mlieko podla tohto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=48119

titkovamiriam
22. sep 2012

tak dnešna vecera udene kuracie stehno a pyre-obed som vobec nestihala,tak sme sa mali na vylete suprovo a dalsie fotky su z menu v restike na Kamzíku-cezar salat a tvarohovy kolač s ovocím a zmrzlinou

kucminka
22. sep 2012

môžem poprosiť receptík,alebo skôr postup na plnenú papriku?Omáčku viem urobiť,len neviem ako sa robia tie guľky-viem že ryža a pomleté mäsko,ale neviem postup.Zajtra chcem robiť na obed,lebo dcére to chutilo.ďakujem.

abriela
22. sep 2012

@kucminka http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=28886
gulky sice nerobim presne podla receptu, len odhadom, ale tato omacka je super 😉

kucminka
22. sep 2012

@abriela ďakujem za receptík a to mäsko sa najskôr opraží alebo sa dáva také surové do guliek?

abriela
22. sep 2012

@kucminka ja davam surove.

levandullka
22. sep 2012

Dievcata drzte palce, prave sa pustame do nasho prveho domaceho sushi. Snad to nedopadne uplnym fiaskom 😅

nelinka0401
22. sep 2012

@levandullka Podarí sa neboj🙂 potom hod nejaké foto 😉

kucminka
22. sep 2012

@abriela a sa to vo vode uvarí?

abriela
22. sep 2012

@kucminka jasne- maso sa za cca 30 minut uvari. Neviem ci poznas, u nas sa tak robi aj plnena kapusta (plneny kapustny list).
Pomelie sa maso, da sa uvarena ryza, ochuti sa to a varim to tak 30 minut. Pomer maso je len tak od oka. Aby v gulkach nebola cista ryza ale aj maso. Alebo opacne, aby to nebolo len masove, aj take pol na pol.
Drzim palce nech sa vydaria.

levandullka
22. sep 2012

@nelinka0401 Ďakujem za dôveru 😉. Ak sa naozaj podarí, foto chýbať určite nebude 🙂

titkovamiriam
22. sep 2012

vtačie mlieko-pozor este je horúce 😉

rastulka
22. sep 2012

@papuka Ano poznam,ja som sa sem pristahovala za mm zo Samorina,teraz byvame vo Velkyh Kosihach 🙂 Vyskušajte a potom daj vediet ako chutilo 🙂 😉

rastulka
22. sep 2012

Ja som dnes nevarila,to počasie ma zabije 😒 hlasi sa moj vred 😢 takže sa dojedlo čo bolo v chladničke 😉

levandullka
22. sep 2012

Naše prvé domáce 🙂. Chuťovo naozaj totožné s tým, ktoré sme nedávno jedli v jednej reštaurácii v BA a to bolo naozaj jedno z najlepších. A čo je najdôležitejšie, nie je to moja práca, ale mojej polovičky 🙂

b.bardyova
22. sep 2012

@abriela zajtra budem robit aj ja :D

lienka2
22. sep 2012

my dnes fazulova polievka, spenat zemiaky a vajicko
zajtra polievka kuracia, kuracie sote a ryza

lienka2
22. sep 2012

baby nerobievate niekto doma banany v cokolade? @danielaj 🙂 ty nemas recept?

kucminka
22. sep 2012

@abriela no ešte som to nerobila,a tá ryža sa tam nerozvarí v tej vode,keď je už popredu uvarená?prepáč že sa pýtam ako debil,ale ozaj som to budem robiť prvý krát 😉

abriela
22. sep 2012

@kucminka nevar ju uplne do mekka, len tak do polomekka. V pohode, aj ja plno veci robim po prvykrat 🙂

titkovamiriam
22. sep 2012

@levandullka uou!!!na jednotku!!!!