Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
katkas1
23. sep 2012
@mamkabeika hodis recept?
nelinka0401
23. sep 2012
@levandullka super sa podarili 🙂
dnes kurací vývar ,kuracie stehná s rzžou a hráškom a ako príloha rajčinový šalát.tolko ich máme ,že neviem ,čo už s nimi robiť.a ako dezert skúsim maffinky podla @danielaj 🙂
levandullka
23. sep 2012
@nelinka0401 Ďakujem 🙂
helencek
23. sep 2012
Ahojte,u nás boli dnes maslové zemiaky,krkovička na spôsob cigánskej s grilovanými hríbikmi a pre deti nakladané kuracie prsia s brokolicou.
zklimekova
23. sep 2012
dnes hovadzí vývar s rezancami, ryža, kuracie soté so zelenou fazuľkou 🙂
afrika
23. sep 2012
urobila som si kuraciu polievočku a rizotko 🙂
eva7780
23. sep 2012
polievka od vcera a segedinsky gulas,bude aj na zajtra 🙂
levandullka
23. sep 2012
Náš dnešný obed - šalát (lolo, ľadový, rukola), cherry paradajky, kúsky light eidamu, losos, hrianka z tmavého chleba
anavila
23. sep 2012
pridávama fotky mojho varenia za posledný týždeň....dlho som tu nebola, tak pridávam všetko naraz 😃 Na prvom obrázku je dnešný obed, môj výmysel, zapekané karé so slaninkou, porom,, kukuricou a syrom, na druhom obrázku môj pokus o domáce rožky , na treťom sú gazdovské stehná (minulá nedeľa), ďalej kuracie mäasko na zeleninke so zemiakmi a domácim kečupom, potom fazuľová polievka na kyslo, na predposlednom je moja suchá večera-údená makrela so zeleninkou, a nakoniec je dnešný vývar s pečeňovými haluškami, dobrú chuť 😃
nakup
23. sep 2012
včerajšie raňajky hemendex bola kapustová a moje prvé veterníky no nabudúce dúfam že budú lepie vyzerať chutia lepšie než kúpené čerstvé krémy a nie tie umeliny
bubo1104
23. sep 2012
kuracia polievka + domáce rezance . Kurča pečené v rúre na marináde + plnka + ryža + kompót . Zo včera sa dojedá slivkový koláč
vodnarky
23. sep 2012
tak my dnes troska netradicne...😉 hraskova polievocka a kuracie karbanatky+ varene zemiacky a cviklovy salatik... 🙂
danielaj
23. sep 2012
@nakup ale ve´d ich máš pekné, a ahlavne, že chutia, my sme boli v stredu na nákupoch a zastavili sme sa v cukrárni, decká si dali pizzu, a ja som sa ulakomila na môj obľúbený veterník a svieženku, a mm si dal krémeš, no poviem ti, ťažko mi to liezlo dolu krkom, ten krém nemal žiadnu chuť, ani sladký, ani nijaký, 😢 mm tiež nejak divne sa prplal v tom, kde sú tie časy, ke´d sme ešte za komunistov chodili s našimi v nedeĺu do cukrárne a to vám boli úžasné veterníky a krémeše, teraz samá umelina :-| :-S
joannas
23. sep 2012
@nakup však su pekne 🙂
danielaj
23. sep 2012
u nás dnes vývar z bravčovej kosti, dusené kuracie prsia s horčicovo-smotanovou omáčkou, na žiadosť staršej dcéry zase pizza rezne, robila som aj z kuracích pŕs aj z bravčového karé, tá by ich jedla tuším každú nedeĺu, robila som ryžu, cestovinu a vyprážané zemiakové špirálky, k tomu čerstvý kompót z jabĺk a hrozna, aj rajčinový šalát, a suším slivky, to je úžasná vôňa a o chvíľu príde mm z rybačky, chytil krásne 2 šťuky a 120 cm sumca, takže na budúci týždeń určite bude rybka, už to nemám kde dávať, jeden mrazák vyhradený pre ryby, asi mu zakážem chodiť loviť :-p
joannas
23. sep 2012
@bubo1104 ako robiš tu marinadu?
linddi
23. sep 2012
Dnes samá hovädzina 😃
Hov. polievočka a hov. roštenka s ryžou a jablková štrúdľa 😉
nelinka0401
23. sep 2012
tak pridávam fotky s dnešných maffiniek podla @danielaj.zo zvyšného cesta som sptravila mega mafifnku 😃
nakup
23. sep 2012
@danielaj presne tak co sa doma urobí viem čo jem čerstvé tie veterníky v cukrárni na zakusnutie, len kusni a chuť ťa prejde ja tam cítim starinu stužovače 😞
danielaj
23. sep 2012
@nelinka0401 tak čo, chutili? a tá mega muffina je super 😉
@nakup presne, aj ja tam cítim takú starinu, umelinu, či čo to je :-S
joannas
23. sep 2012
@nakup A KDE kupuješ zakusky v kk alebo pp?
lululka555
23. sep 2012
u nas dnes pecene plnene kura a ryza + kompot 🙂
glowix
23. sep 2012
kuracie masko, cesnakovo spenatova omačka...cestovinky
nakup
23. sep 2012
@joannas v Kk keď nám objedná kolegyňa čo tám chodí na kontrolu tak sú jak doma urobené ale inak su ake su
nelinka0401
23. sep 2012
@danielaj chutia výborne 🙂 už sa mi nechcelo babrať s košíčkami tak som to vyliala do formy.naplnila som to jahodovým a marhulovým džemom a vrch posypala ,čokoládou a čučoriedkami
l.lara
23. sep 2012
u nas: pecena kacica, lokse, cervena kapusta a cokoladovy kolac s marhulami 🙂
joannas
23. sep 2012
@nakup ale mne sa zda ze v kk maju dobre ale v pp maju otrasne ]-( najhoršie v tesco 😞
bubo1104
23. sep 2012
@joannas dnes som robila marinádu len klasiku , že 5 lyžíc oleja , 1 lyžica červenej papriky , 1 lyžica podravky , štipku mletého čiernaho korenia , 1 lyžica medu . To mám tak na 1 kurča
maruska22
23. sep 2012
baby nerobievate niekto šípkovú omáčku k mäsu? zháňam osvedčený recept...

Začni písať odpoveď...

Odošli