Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

akika722
30. sep 2012

@erni paraaaaaaaaaaaaadna 😎

titkovamiriam
30. sep 2012

@irsina83 krasne rybky 🙂
@erni uzasna torticka

Vsetkym prajem krasnu nedelu a u nas vynimocne nevarí,lebo zostalo zo vcera ale zasa idem spracovat debnicku jablk 🙂 .spravim aj kolacik,kompot a narezem na susenie 🙂

vivusika
30. sep 2012

u nás dnes hrášková polievka s krupicovými haluškami, koložvárska kapusta 😉

nikita308
30. sep 2012

Zo včera nám zostal slepačí vývar a druhé pečiem krkovičku a k tomu bude knedľa, kapusta... 🙂

kikaneu
30. sep 2012

my dnes ideme na obed do reštaurácie...v utorok máme výročie (2 roky od svadby), tak sme sa rozhodli ísť už dnes, lebo večer po robote sa nám už nikam nechce 🙂 a drahý má dnes aj narodeniny, ja zajtra....tak to všetko spojíme a oslávime 🙂pekný deň vám prajem

cenculinka
30. sep 2012

my mame paradajkovu polievku, file na masle a zemiakovu kasu, mnam 🙂

helika81
30. sep 2012

fašírky a kaša zemiaková 🙂 a vývar(slížiková polievočka)

babulka123
30. sep 2012

@erni nam to chutilo a velmi .. ale ked ti mozem odporucit daj tam to masko v celku lebo bola dost zabava to vyberat.. heheheh ale dalo sa. potom daj vediet ako bolo

eva7780
30. sep 2012

zeleninova polievka s pecenovymi knedlickami,kur.prsia zo zeleninou a tarhona 🙂

abriela
30. sep 2012

hrstkova polievka, karfiol, zemiaky - znovu varim sama pre seba.
Vcerajsi kolacik z listkoveho cesta aj k dnesnej kavičke.

gumkacik
30. sep 2012

vyvar s kare kosti,brav.a kuracie rezne a k tomu zemiakova kaša alebo ryža a kompot bud broskyne alebo hrušky.

georgia333
30. sep 2012

srnčie medailónky v brusnicovej omáčke so šampiňónmi, trojfarebná ryža,

dudduli
30. sep 2012

burgundské s brusnicami a knedla

georgia333
30. sep 2012

@abriela koláčik vyzerá chutne, recept by si neposlala ?

lululka555
30. sep 2012

ahojte ,dnes varim vyvar so zeleninou a druhe kuracie prsia plnene susenymi paradajkami a mozzarelou a k tomu ryza a poobede este nejaky kolacik stvorim 🙂

georgia333
30. sep 2012

@irsina83 je to klasické kysnuté cesto, alebo má svoj recept ?

abriela
30. sep 2012

@georgia333 dakujem.
Z 1 l mieka, 3 pudingových práskov uvaris puding. Pridas cukor.
Listkove cesto rozdelis na 2 casti. Vyvalkas. Das na plech jeden plat, na to piskoty, lubovolne ovocie (ja som dala teraz jablka), zalejes uvareným pudingom. Na vrch druhe listkove cesto. Popichas vidlickou a das upiect.
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=50132

levandullka
30. sep 2012

Dievcata, nemate nahodou nejaky osvedceny recept s cicerom? Dakujem 🙂

georgia333
30. sep 2012

@abriela ďakujem veľmi pekne, idem upiecť

caly8
30. sep 2012

ahojte 🙂 takže ja len také ľahučké dnes .. kuracie soté so šampiónmi, ryža, slepačí vývar a dezer dusené jablčka so želé a na to šlahajdaaaa 😝 ..

evitaka
30. sep 2012

polievka z kyslej kapusty, fašírky so zemiakmi, smotanový prívarok zo zelenej fazuľky. Dezert - kokosový zákusok od mojej babičky 🙂

irsina83
30. sep 2012

@georgia333 nieje asi klasicke...vlastne neviem, ja robim len toto. 1 kg hladkkej muky, pol litra mlieka, kocka kvasnic, 100g cukru, 3 lyzice oleja, 1 cajova lyzicka soli a do cesta este vmiesavam 3 bielka vyslahane na sneh 😉

georgia333
30. sep 2012

super, ďakujem veľmi pekne, je to iný recept 🙂

nativanativa
30. sep 2012

my mame fazulovu polievocku s klobaskou , bravcove stehienko na cervenej paprike na prirodno , k tomu ryzku a kysnutu babovku 😉

anos18
30. sep 2012

@levandullka Zdravim. Ja varim vybornu "omackopolievku" z ciceru. Cicer namocim vecer na celu noc, rano vodu vymenim a potom dam na trocha oleja cibulku, oprazim, pridam mletu cervenu papriku, zalejem vodou, pridam cicer a bobkovy list. Ked je cicer uz takmer makky, tak pridam 2-3 pokrajane zemiaky a zeleninovy bujon. A na zaver zahustim: mlieko+kysla smotana+muka. Mozme ochutit aj trochou octu, prip.aj troska cukru. Nam velmi chuti tato omacka, alebo polievka, ak je redsia. Ine som zatial z cicera neskusala.
Dobru chut.

abriela
30. sep 2012

@georgia333 hned 😨 ? Tak dufam, ze kolacik bude vsetkym chutit 😉

abriela
30. sep 2012

@irsina83 uha, do kysnuteho pridas bielka? Ako sa zmeni potom cesto? Urcite to vyskusam, a este som o takom recepte ani nepocula.

nelly3
30. sep 2012

dnesni obedik - kuracie zavitky plnene sunkou, syrom a susenymi paradajkami, robila som to podla receptu co dala irsina83, len som tam nedala olivy - manzelik ich nelubi a k tomu zemiakova kasa, mnamky, o chvilka sa ide obedovat 😉

georgia333
30. sep 2012

@abriela dúfam že sa my podarí, už pracujem 🙂