Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

atiatko
1. okt 2012

@danielaj Danka ďakujem, zapisujem, upečiem a dám info ako chutil 😉 krásny deň prajem 🙂

atiatko
1. okt 2012

@nakup jéééééjda moja najväčšia slabosť na svete, čo sa jedla týka - všetky jedlá z kyslej kapusty ...... a moja favoritka je kapustnica a segedínsky guľáš .... "ďakujem" za príjemnú "provokáciu" 😉 🙂 🙂 🙂

levandullka
1. okt 2012

Tak u nás dnes šalát z celozrnných cestovín, zeleniny a kuracieho mäsa 🙂

kamka17
1. okt 2012

polievka z ružičkového kelu (rozmixované, lebo malá ohrnula nos nad veľkým kúskami) špaldové cestoviny...ešte neviem, či si ich dám s tvarohom alebo cuketovou omáčkou...a chlap má akési pečené mäso so zemiakmi od včera...

lucikatn
1. okt 2012

včera sme grilovali marinované kuracie prsia + zeleninový šalát s talianskym korením. Dnes pre zmenu budú prsíčka na prírodno so šampiňónmi a ryža + nejaký tvarohovo-jablkový koláč alebo zákusok, idem ešte len pohľadať nejaký fajnový recept

daniz
1. okt 2012

My dojedáme zo včera br. stehno na šampiňónoch + tarhoňa a karfiolovú polievku s mrkvou a krupicovým haluškami a včera som piekla 2 jablkové bábovky, pretože 1 bola málo 😀 😀 ak som deťom chcela zabaliť po 2 ks na desiatu. Deťom urobím niečo ľahučké na večeru. ČO? netuším. 😒 😒

mita9
1. okt 2012

nejaky fajny receptik na metenik nemate?

akika722
1. okt 2012

aaaaaaaa ešte kelova polievka 😀

babush
1. okt 2012

dnes polievka kuracia zo vcera a granadir s uhorkou

danielaj
1. okt 2012

@lululka555 ja už roky orechy dávam do pohárov a sterilizujem, sú aj po rokoch ako čerstvé, vylúpané orechy dobre vysuším, dám do 7 dl pohárov, uzavriem a sterilizujem, nechám vybehnúť teplotu na 100 stupňov, znížim plameň a ešte 20 minút nechám tak 😉

lienka2
1. okt 2012

baby nejaky fajny recept na bravcovu krkovicku?

zarabono
1. okt 2012

hraskova polievka na masle a zivanska 😝

joannas
1. okt 2012

@danielaj nepredaš kilo orechov ked ich maš tak vela ? 😉

soniatko
1. okt 2012

vysmazane sampiony, vysmazany syr a varene zemiaky... 😉

babulka123
1. okt 2012

@soniatko hehe som namiesto vysmazane precitala vysmiate.. a kukam ze to su ake.. heheheh ale mnamka vyborna..

mysiatko
1. okt 2012

@danielaj orechy davas to nejakeho nalevu alebo do vody? inak som o tom este vôbec nepocula 🙂

lencyca
1. okt 2012

dnes sosovicova polievka,spaldove palacinky s tvarohom,synacik si dal nutelu,v pohode ich zjedol,boli vyborne,do cesta som supla aj skoricovy cukor,krasne vonali 😉

danielaj
1. okt 2012

@mysiatko nie suché 😉 http://varecha.pravda.sk/recepty/zavarane-orech... 😉
@lencyca tak čo chutili tie špaldové? dobre som poradila, či ani nie? 😉

danielaj
1. okt 2012

@joannas veď by som aj predala, len keby ich mal kto vylúpať 😒 , jedine, že by som ti poslala vreco a vylúpeš si 😝 ale zase na druhej strane mám komu rozdať 😉

lencyca
1. okt 2012

@danielaj Dani,vyborne boli,Mato ani nevedel,a zjedol,aj Timko,dobre si poradila 😉

bubutko
1. okt 2012

pridavam foto bravcove kocky na stave s mrkvou a hraskom a nelupana ryza

joannas
1. okt 2012

@danielaj joj ale ja nehcem vrece len tak 1-2 kila 😉

kucminka
1. okt 2012

@sisanka ako robíš to kurča po grécky,vyzerá to super,mňam 😉

lucka1987
1. okt 2012

@sisanka no aj ja by som prosila vsetko co si do toho kurata davala. , s jablkami som ho veru este nejedla

sisanka
1. okt 2012

@kucminka nooo ono to aj chuti vyborne 😉 vlastne je to normalne rozporcovane kurca - ja som mala stehna, okorenis, osolis, okminujes, grilovacie korenie - to je uplne jedno cim to nakorenis, troska oleja a najvacsi grif je vlastne v tych zemiakoch, nakrajas na kocky, osolis a marinujes v citronovej stave s horcicou, cesnakom a oregane ( stava z 2-3citronov, lyzicka horcice, 3struciky cesnaku) a das to na plech vedla kurcata a potom tam este poprekladas jablka na mesiaciky, mrkvu, petrzlen, zeler na pruzky a cibulu na mesiaciky - kludne sa to moze zamiesat aj do tych zemiakov a piect 45-50min na 180-200C, pokial to nebude hotove 🙂 my mame radi vela jablk v tom 😉

lucka1987
1. okt 2012

ja som dnes varila len rizoto, este dorobim kuraciu polievku.. kocur dojde az zajtra vecer, a pre seba nevyvaram.. jaaj a este nejaky kolac lenivez zeny asi.. alebo nieco podobne. mam doma rozne zavaraniny, mam chut na ribizle.. poradte nejaky jednoduchy recept na dobry a lahky kolac.. nieco v style " vymiesam a hodim na plech " 😅

sisanka
1. okt 2012

@lucka1987 😉 tie jablka su na tom asi najlepsie

lucka1987
1. okt 2012

@sisanka recept som si pre istotu zapisala. 😉 pri najblizsej prilezitosti skusim, potom dam vediet 😉

abriela
1. okt 2012

@lucka1987 bublanina 🙂