Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

lienka2
5. okt 2012

baby ja vam tak zavidim ked pisete ze mate kopec jablk.. ja zboznujem jablkove kolace, ale kedze nemame zahradu som odkazana na obchodne jablka, tie ani poriadnu chut nemaju a o cene ani nehovorim 😖

nelinka0401
5. okt 2012

dnes veľa nevarím.zostal zajac zo včera.len nejakú zeleninovú polievku spravím.práve som dopeikla plát na krtkovú tortu na plechu,tak oddychujrm pri kávičke 😉 potom šup dprobiť koláč a už mám nachystané ovocie na pečený čaj.tak to do večera hádam postíham 😅

joannas
5. okt 2012

@mysiatkoo pekni zakusok 🙂

lencika
5. okt 2012

@vivusika ahoj uz som kukla a aj vyskusala dakujem za novy recept vyborny

nakup
5. okt 2012

@natal12 ja by som doliala vodu a dochutila

lencika
5. okt 2012

ja mam na dnes celkom dobry typ vyprazany karfiol zemiacky a tatarka

mysiatkoo
5. okt 2012

@joannas ale ta xut.... :D sialene pracny, ale moj sucasny favorit z jablkovyx ;)

kikaneu
5. okt 2012

ahojte babule 🙂 robím rožkové pirohy.....a nejak mi vyšlo 60 kusov, zamrazila by som polovicu......stačí ich uložiť do sáčku alebo aký je postup? nikdy som pirohy nemrazila a vlastne ani nerobila ešte 😀 dík

lululka555
5. okt 2012

@kikaneu ahoj najskor ich daj na tanier,alebo tacku tak zamraz a potom do sacku,aby sa to nepolepili.Ja tak robim 🙂

joannas
5. okt 2012

@mysiatkoo aj ja som hcela zajtra taki upiecť ale som zabudla kupiť jablka ☹

kikaneu
5. okt 2012

@joannas ďakujem 🙂

irsina83
5. okt 2012

tekvicoco-mrkvova kremova s krutonikmi a pecene kuriatko s ryzkou a kompotikom 🙂 mnam ale na obed sme boli v Piestanoch a tam sme si dali cinu 🙂

abriela
5. okt 2012

Obed: zeleninova polievka, zapecene zemiaky so syrom
Vecera: slivkove knedle s karamelovou polevou a struhankou (skusam tvoj typ Dani - @danielaj)
Zajtra: masovo zeleninova polievka, lazane s masom

sisanka
5. okt 2012

moj dnesny cesnakovy posuch - velka mnamka 😉 nakoniec som cuketak nerobila, len zemlovku, tento posuch a este na veceru budu plody mora so zeleninou, taka chutovecka 🙂

lu2112
5. okt 2012

@sisanka mozem recept na ten posuh vyzera super 😉

natal12
5. okt 2012

dnes rajcinkova polievka zo syrom a vysmazany syr zo zemiakmi a tatarka . a zajtra ryzovy nakyp 🙂

sisanka
5. okt 2012

@lu2112 paci sa 🙂 ja fakt vyborny... http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=33304

mysiatkoo
5. okt 2012

@joannas nam rastu v zahrade... poslem ti ? 😉

lia09
5. okt 2012

@miriamr tak toto vyskusam.Vyzera to zaujimavo 😉
@luciok a to je nieco podobne ako bananova,ze?Sem neide smotana,iba jablka striedane s piskotami?

luciok
5. okt 2012

@lia09 Áno, iba jablká a piškóty

joannas
5. okt 2012

@mysiatkoo nie ,ale velmi pekne dakujem 🙂

womankc
5. okt 2012

tak som práve nakrájala plech na pečený čaj, recept som dostala od susedky už minulý rok, ale pravdupovediac ma k tomu vyprovokovala danielaj - dala som hrušky, jablká,hrozno,nektarinku, kiwi, slivky 🙂 a na večeru boli cestoviny s pórkom, morčacou sunkou v syrovej omáčke s oreganom a k tomu uvarená brokolica s postrúhaným syrom a idem pokračovať v lúpaní orechov
😝

joannas
5. okt 2012

ja som dnes nič nevaryla neboli sme doma 😝 na večeru som urobila omeleti s kislou kapustou a salamou 🙂

womankc
5. okt 2012

@slavka034 prezraď čo sú ľečky? ak povieš , že šúľance tak odpadnem hehe 😉 😀

tinuskaha
5. okt 2012

dievcata zajtra chcem robit pizzu...ktora poradi osvedceny recept na cesto??dakujem 😉

vivusika
5. okt 2012

@lencika ďakujem, som rada, že chutí 🙂

slavka034
5. okt 2012

@womankc no najsamfajnovejšie širšie rezance robené z múky vajíčka vody a kvapky oleja)) 😀 😀 😀 a najlepšie chutia s novou kapustou a opraženým masielkom...))) 😀 😀 😀

natal12
5. okt 2012

ma uz niekto tento recept na ryzovy nakyp odkusany ??? 🙂 http://varecha.pravda.sk/recepty/ryzovy-nakyp-s...

tinuskaha
5. okt 2012

@milenka74 a ake je cesto?chcem aby papal aj maly...ake je na druhy den??