Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

danielaj
7. okt 2012

@joannas nie, takú neviem ☹

verka18567
7. okt 2012

Ahojte viete mi niekto poradit recept na zapekane kuracie prsia so syrom a broskinou?dakujem

tinuskaha
7. okt 2012

dnes morcaci vyvar a morcaci perkelt s kolienkami

afrika
7. okt 2012

slepačia polievočka, pečené kuriatko na hubách a zemiačiky 🙂

verka18567
7. okt 2012

Prosim vas poradite?ci sa tu odpoved asi nedockam

mmaatt
7. okt 2012

@verka18567 http://www.akosatorobi.sk/video/1108/rezne-hawa..., stačí dať do vyhľadávača a tam je kopec receptov......

lenka268
7. okt 2012

Dnes varim kuraciu polievku a plnenu papriku s chlebom.

verka18567
7. okt 2012

@domak2
@mmaatt dakujem

luciaq
7. okt 2012

kuracia polievka s rezancami, nakladane bravcove maso s volskym okom k tomu varene zemiacky v supke s bylinkami a synovi kuracie prsia dusene na paradajkach a paprike s ryzou

ivanajelinek
7. okt 2012

Ahojte baby. Zabudla som vytiahnut z mrazaku kuracie kridla na polievku. Myslite ze ich tam mozem dat aj zamrazene?

sisanka
7. okt 2012

@ivanajelinek na chvilku ich daj do vody...budu rozmrazene raz-dva 😉

sisanka
7. okt 2012

ja dnes varim len polievku - pre deti, kuraci vyvar a ideme na obed k sestre 🙂

gianni
7. okt 2012

včera manžel doniesol bedle tak tie zatvorené naplním a ostatné vypražím...

soni1
7. okt 2012

Fazuľovú polievku s údeným mäskom, bravčové pečené mäsko v remoske s ryžou a k tomu miešaný šalátik.

ibajeho
7. okt 2012

Kocky nejaky osvedceny recept na haluskove cesto? Mne sa vzdy lepi

soni1
7. okt 2012

@ivanajelinek Mne sa to už tiež stalo a dávala som ich tam rovno z mrazničky, kľudne ich tam môžeš dať.

rastulka
7. okt 2012

@bubo1104 Dakujem 🙂 tak ako u nas,ani ja si neviem predstavit vianoce bez snehovych loptičiek 😉

rastulka
7. okt 2012

U nas dnes kuracia polievka,pizza rezne a ryža 🙂

nakup
7. okt 2012

@verka18567 ja rozmýšlam či to tiež neurob´m na obed prsia naklepem osolím okorení dám vegetu na pekáč dám olej nasolené psia nadrobno nakrájanú cibulku 10 minút necham piecť na 250 stupňov nech sa mäso zacelí podlejem bujónom, stíšim teplotu na 180 st a pečiem pred koncom dám broskyňu na ňu plátok syra a ešte zapečiem máž aj šťavu na poliatie prílohy 🙂

nakup
7. okt 2012

@ivanajelinek radšej ich daj do teplej vody rozmraziť aby si ich mohla dobre vyumývať

mia.k
7. okt 2012

@gianni prosím ťa,tie plnené bedle ako robíš? To nepoznám.

gelinka75
7. okt 2012

aj ja robim dnes kuracie prsia s broskynou a syrom, je to premiera, ked to kazdy tak ospevuje, uz sa to pecie 😀

lululka555
7. okt 2012

ahojte 😉 dnes vyvar so zeleninou,obratene rezne z bravcoveho kare, k tomu zemiakova kasa a kysla uhorka ....a kolacik nejaky upeciem 🙂

dabon
7. okt 2012

My dnes fazuľkovo šampinonová polievka so zemiačikmi (len tak narychlo) a pečene kuriatko so zemiakovou kašou a k tomu mrkvovo-ananásový šalátik 🙂

ivanajelinek
7. okt 2012

My dnes kuraci vyvar so zeleninou a slizikmi a svieckova na smotane s knedlou 😝

gumkacik
7. okt 2012

@happy8051 hodis recept na pernik

fordikford
7. okt 2012

dnes kuracia polievka s haluškami,mäso na zelenine a ryža kapustovo mrkvovy šalat , ak stihnem tak čokaoladove resanky 🙂

vi3ka
7. okt 2012

Ahojte. Ja mám dnes na to lidi😀 sme u svokry a varí ona😉 paráda deň.
Inak máme kuraciu polievku a rezne-dúfam, že s kašou. Som si rozkazala, lebo furt sa má pýta čo má uvariť.
pekný deň zienky

mimi21mimi
7. okt 2012

My mame pre chlapov obalovane kuriatko a majonezovy salat a pre mna a malu "bolonske" spagety bez masa.