Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

danielaj
6. okt 2012

@joannas kryštálový nie 😒

kikatko
6. okt 2012

tak ja nevarím nič ale s mojími rodičmi robíme jablčný mušt- teda už je vylisované a je toho 150 litrov. a mama urobila zemiakové placky a ja pečený čaj- z pošrotovaných jabl a potom s výlistkov som robila domáce musli

nakup
6. okt 2012

@a2303 a kedy ráno vstávaš ?

joannas
6. okt 2012

@danielaj a nejaku inu polevu nevieš kde ide krištslovy? 😉

sesilia
6. okt 2012

@titkovamiriam dakujem velmi pekne.

akika722
6. okt 2012

cestoviny+smotanovo syrová omáčka /šampiňony,kukurica/

joannas
6. okt 2012

@akika722 wow vizera to velmy dobre 🙂 ako si robyla tu omačku ?

erni
6. okt 2012

@danielaj dakujem za recept, uz dlho mam na ten kolacik chut, ten album mas krasny 😵 si velmi sikovna, zajtra chcem urobit ten tvoj zapekany hermelin 😉 a za mesiac sa chystam na lentilkovu tortu a dufam,ze sa vydari 🙂

akika722
6. okt 2012

@joannas vdaka,... na masielku som orestovala cibulku,na tom čerstve nakrajane šampiňony,podusila to,pridala taveny syr,kukuricu z konzervy,smotanu na varenie a nechala povariť.. sol,korenie,provensálske bylinky -podla potreby zahustiť..je to taka rychlovka..občas tam davam aj kuracie krsia

natal12
6. okt 2012

baby preco mam ten ryzovy nakzp vzdy jak brblanicu ???? 😢 nikde sa to nedá tak pekne pokrajat ako som tu posielala minule repcet z varechy ten som robila

natal12
6. okt 2012

@akika722 cim zahustujes omacky ?? 🙂 vyskusam

nany100
6. okt 2012

pre malú paradajkovú polievku a bravčové na rasci s ryžou, pre nás lasagne s mletým mäsom 😉

akika722
6. okt 2012

@natal12 celozrnnou špaldovou mukou

levandullka
6. okt 2012

Naša dnešná (udobrovacia) večera 😅. Hovädzí steak, zemiakové pyré, zelená fazuľka na masle a karamelizovaná cibuľka

a2303
6. okt 2012

@nakup vstávanie mi organizujú deti 🙂 06:30 alebo 7:00 ale stane sa, že 07:30 ale to je veľmi zriedka 🙄

happy8051
6. okt 2012

Natalkin meninovnik 🙂 - meninovy pernik 🙂 . recept mam od kamosky a je uzasny, stavnaty

milenka74
6. okt 2012

@nicky182 ano v prasku,ja neviem s tou platkovou.

maartinkaa
6. okt 2012

baby recept na rozky rychlo!!!! dakujem,,,,myslim tie klasicky rohliky

rastulka
6. okt 2012

My sme dnes mali pečene kura,ryžu a čerešnovy kompot 🙂 Mala chcela tojtičku, tak som jej upiekla snehove loptičky "tortičky" 😉 🙂 http://varecha.pravda.sk/recepty/snehove-loptic...

anavila
6. okt 2012

ahojte...chcem zaqjtra vyskusat kura na jablkach...robil niekto? je to jedle? nieje to divne? budu mi to jest? ako to pripraviť?na nete je vela receptov ale chcela by som pocut nejaky osvedceny, vyskusany- dakujem

bubo1104
6. okt 2012

@rastulka - krásne loptičky . Ja ich tiež robievam dosť často , keď je v rodine oslava . Kraje používam na rumové guľky , takže odpad nie je žiadny

bubo1104
6. okt 2012

dnes som varila polievku s fazuľových ľúskov . Druhé ryža + kuracie nugetky v rúre , obaľované syrom a aj s bylinkami . Bolo to fajnotka

nanulik
6. okt 2012

zajtra bude cestovinový šalát, polievka zostala lebo dnes malý nejako velmi papať nechcel (asi si potreboval bruško odlahčiť) a malému odložím trochu čistých vrtuliek a ak bude chcieť bude mať s grankom

nanulik
6. okt 2012

@happy8051 môžem poprosiť recept? ja mám len taký o ničom že sa mi trusi a drahý perník pýta 🙂

zklimekova
6. okt 2012

@happy8051 aj u nás sa dnes piekol perník 🙂..len nie meninovník 🙂..aj keď mám krstniatko Natálku 🙂..ale zatiaľ len foto na plechu 🙂

happy8051
6. okt 2012

mam uz menu na buduci tyzden:
pondelok: polievka so zelenych fazuliek, jablkovo tvarohova zemlovka, kompot
utorok: gulas z miesaneho masa, pecivo
streda: brokolicova, paradajkova kapusta, varene zemiaky
stvrtok: bryndzova polievka, kurca na paprike, maslove halusky
piatok: polievka z ruzickoveho kelu, cestoviny s nivovou omackou a sunkou
sobota: zeleninova s mrvenickou, pecene jaternice a zemiaky, kysla kapusta
nedela: vyvar, híovadzie na horcici, tarhona, salat

irsina83
6. okt 2012

Na zajtra kuraci vyvar s mrvenickou, svieckova na smotane a domaca knedla 😉 potom pridam aj foto 😉

mysiatkoo
6. okt 2012

dnes sa nevarilo, vyletili sme a straaaaaaaaasne sme sa nazrali v trnave ... minestrone, lievance, hovadzi steak s fazulkovym salatom a panenkovy steak s tagliatele a hribikmi...pizza kitty ... palec hore ;)

lencyca
7. okt 2012

dobre ranko,vcera mal maly este jednu varku gratulantov,robila som velky hrniec kuracieho sote s arasidmy a zeleninou,ryza,hranolky, kapustovy salat,budem mat aj na dnes 😀 robila som parizsky salat a upiekla som karamelovy zakusok s oprazenymi orechami,mnam 😉