Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
danielaj
22. okt 2012
dnes navarím, nepečiem, máme veľa na dojedanie, 😉 užite si pekný dník x-)
lencyca
22. okt 2012
@sweetsuzi ahoj,ja ich tak robievam,ale su smazene...urobim si fasirky,obalim v struhanke,vo vajicku,vyprazim,dam na plech,zalejem ochutenom vodou-1l vody,3PL kecupu,3PL horcice,1PL sojov.omacky,sol,korenie,cesnek,zakryjem alobalom,peciem asi hodku pri 180c,a do fasirky davam aj struhany eidam,a kyslu smotanu,su bozskeee
lencyca
22. okt 2012
@lululka555 krasny kolacik 😉
lencyca
22. okt 2012
@danielaj krasnu torticku ti urobila,sikulka 😉
lencyca
22. okt 2012
dobre ranko 🙂 vcera nas svagrinka uhostila kremovou brokolicovou polievkou s opekanym chlebom,spizy-bravcove,kuracie masko,cibula,paprika slanina s varenymi zemiakmi,mnamka...my dnes kelova polievka so zemiakmi a parkou,zemlovka 😉
natal12
22. okt 2012
ahojte takze ranna kavička musi byt :-N a dojedaci den mame 🙂
natal12
22. okt 2012
@abriela to je nieco ako sirup ?? pozerala som
rastulka
22. okt 2012
@luciok @titkovamiriam
@abriela
@danielaj Dievčata,aj keď s oneskorením o to úprimnejšie Vám prajem k sviatku všetko dobré, veľa, veľa zdravia šťastia a pohody :-o :-o :-o :-o
danielaj
22. okt 2012
@rastulka ďakujem veľmi pekne, si zlatá 😉
eva7780
22. okt 2012
dnes dojedame,bravcove na hubach,ryza a slepacia polievka
rastulka
22. okt 2012
Dobre ranko 🙂
Cez vikend sme boli u našich,tak som varit nemusela 🙂 mama nas nabalila na 2 dni,takže ani dnes nevarim 😃 😃 😃
Ale som sa nudila včera podvečer a vyčarila som toto http://varecha.pravda.sk/recepty/bomba-jablcnik... 😉
titkovamiriam
22. okt 2012
@rastulka dík
u nas pohankova polievka a slize s makom,orechami alebo kakaom 🙂
titkovamiriam
22. okt 2012
@rastulka mnam-super kolacik!
janulabj
22. okt 2012
Baby prosím dáte mi receptik na linecke kolieska....ďakujem,nejaké Vami vyskusane. 🙂
tinka9000
22. okt 2012
ja mám ešte zo včera zemiakovo-hríbovo-bryndzovú polievku a tofu na zelenine s ryžou, a dnes idem variť šošovicový prívarok s duseným mäskom.
lululka555
22. okt 2012
ahojte 😉 my tiez dnes navarime,dojedama zo vcera ( polievku,pecene plnene kura a ryzu ) 🙂
womankc
22. okt 2012
@mysiatkoo tieto rozvárateľné múčne zemiaky sú určené na zemiakovú kašu
womankc
22. okt 2012
Všetkým oslávenkyniam dodatočne prajem veľa zdravia lásky a rodinnej pohody a dlho dlho dobré kuchynské nápady a šikovné ručičky
abriela
22. okt 2012
@natal12 skor ako dzus. Aj ked mis me to robili len zo stavy ale nasla som aj recept na mmb.
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=44247
@rastulka dakujem za prianie. Kolacik vyzera ozaj uzasne
mysiatkoo
22. okt 2012
@womankc dakujem za odpoved 😉 skusila som, ale ani ta z toho velmi xutna nebola...ale placky boli vyborne - mixli sme tam rosku cukety... a este sa z nix xystam vyskusat lokse... ale na to potrebujem viaaac casu 😎
womankc
22. okt 2012
Ja som v sobotu robila šampiónovú polievku a parené buchty na sladko / džem, nutela/ s makom a na slano / zemiakovo-salámovo-bryndzovou plnkou + cibuľka a žltá paprika/ a tie som polievala dusenou kapustou na cibuli a karamele- podarili sa mi super , v nedeľu som robila kuraciu- hovädzí vývar s mrkvou a cestovinou a špízy / cibuľa, slanina , kuracie stehná, kápia, paradajka a zajačia pečeň na gyros korení / na zemiakoch a cvikli
a boli sme na huby - doniesli sme košík masliakov mňam
Ešte vtipná historka zo soboty - vlastne bolo ich viac - svokra ma prosila , aby som jej kúpila karfiol a brokolicu , lenže som v piatok zabudla, tak tatík dostal ráno v sobotu lístok do ruky s príkazom, aby to skočil kúpiť , vrátil sa a v kuchyni na stôl vyložil 4 krásne obrovské kely a brokolicu . A ja ako osa naň, že "to čo si kúpil tie kely" a on na mňa, že však si si to napísala na lístok . A ja Fak trúbka som mu miesto karfiol napísala kel , a aby mi urobil radosť ,tak tie najkrajšie vybral, tak sa ukelujeme k smrti hehe
😃
No a druhá historka, v sobotu som sa konečne dostala do záhrady a tak som ako zdivená začala presádzať, celý deň
som presádzala skalky , večer som to spokojná dorobila, založila som si krásny nový kvetový záhon, ráno si to ide obzrieť, pokochať sa ako sa mi to podarilo a skoro som zinfarktovala, naše bohyne / rozumej voľne pustené sliepky/ prešli až dopredu a krásne mi to, ale že detailne rozhrabali tak, že som tie rastlinky zbierala v polke trávnika :-p , no zabi to , keď to vajcia znáša 😃
womankc
22. okt 2012
@mysiatkoo no niekedy sú také moc sypké, že nemajú moc chuť , skôr ako kŕmne vyzerajú a nie sú aj také belšie?
Hej aj tie lokše , či zemiakový knedlí, halušky alebo ovocné knedlíčky, tam ich môžeš zužitkovať
chrumka
22. okt 2012
Dnes este dojedame tekvicovu polievku, fasirky a zemiakove pyre. Na utorok-stredu som si vymyslela paradajkovu polievku, kuraciu pecienku s jablkami a ryzou, a na stvrtok-piatok hraskova polievka kremova, pecene kuracie stehna a zemiakove pyre 🙂
mamkabeika
22. okt 2012
Ahojte, mna dnes prepustili z nemocnice a nic nevarim, ideme sa niekde najest 😃
hexi
22. okt 2012
ahojte tak ja dneska som akurat dovarila porkovu polievku, kuracie masko na stave so zeleninou a ryzu, mnam to sa nabastime 😃
mysiatkoo
22. okt 2012
@womankc ano, take belsie... dostali sme do daru plne vrece 😃 ale tak... lokse som este nerobila a vsetci to zboznujeme, tak vyhadzovat tie zemiaky isto nebudem 😉
gianni
22. okt 2012
dnes budú fliačky s kapustou...
veverina
22. okt 2012
Dnes,spenatove cestoviny na obed a vecera zeleninovy borsc...(chudnem) 😉
bklaudia
22. okt 2012
Ahojte! womankc napíšeš mi ten receptík na tie slané parené buchty? 😃 veľmi som zvedavá, a aj by som ich spravila 🙂 f
Ja dnes varím šťaveľový prívarok s vajíčkami 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli