Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
b.bardyova
21. okt 2012
@ukana ja som taka kucharka zaciatocnicka😃 ked mozem si pracu ulahcim
nakup
21. okt 2012
my dnes ako vždy dojedáme kapustnicu , bravčové stehno v paci hranolky ryža a baby písali ste veľa o chorvátskych rožkov ( pečive ) nebíčko v papulke jednoduchá príprava a kto nevyskúšal prichádza o veľa rožky škoda že z polovičnej porcie a 5 ks s nutelou tie si syn rezervovalal 4 ks zajtra na desiatu.
nakup
21. okt 2012
@abriela veď je to z lásky od mangela a vyzerá super 🙂
kucminka
21. okt 2012
@natal12 nech sa páči-1kg polohrubej múky,2 Hery,4 žľtka,30dkg eidamu-nastrúhať,1pr.do pečiva,2 čajové lyžičky soli,1 kyslá smotana.Je toho veľa,dá sa aj z pol dávky.Všetko si spolu zmiesiš,vygúľaš na hrúbku asi 5mm a vykrajuješ praclíky.Poukladáš na papier na pečenie,potrieš vajíčkom a posypeš čo máte radi-vegeta,sezam,kmín,racsa,syr 😉
lululka555
21. okt 2012
ja som dnes vyskusala papagajovy kolacik,dala som vanilkovy,kakaovy a malinovy puding a citronovu polevu a je mnam 🙂 😉 @danielaj
pekny vecer 😉
natal12
21. okt 2012
Baby ako vyuzit jablka?? mam ich vela .. Len okrem kolacov a susenia a vyzivy 🙂
abriela
21. okt 2012
@nakup dakujem
@lululka555 vyzera krasne, tie farby
@natal12 čo tak spraviť mušt???
danielaj
21. okt 2012
@kucminka joj, ďakujem, veď by som aj dobehla, nemám to ďaleko, tak možno inokedy 😃
@abriela ďakujem pekne 😉 fíha adrahý parádne napiekol 😉
@nakup no veru o to viac ma to potešilo, že ju robila úplne sama, podľa receptu z MMB, tak sa snažila, len zabudla na sviečkovú 35-ťku, tak to vyriešila 5 a tromi sviečkami 😃 😃
danielaj
21. okt 2012
@nakup parádne, som rada, že mnou odporúčané chorvátske rožky žnú taký úspech 😉
@lululka555 teším, sa že papagáj ďalšej chutil 😉
happy8051
21. okt 2012
menu na buduci tyzden:
Pondelok:kapustova polievka, zemiaky plnene bryndzou a syrom, miesany salat
Utorok: brokolicova polievka, cisarsky trhanec, kompot
Streda: paradajkova polievka, kuracia pecen na paradajkach a horcici, ryza, salat
Stvrtok: cicerova polievka, kapustove halusky
Piatok: hraskova kremova polievka, rybie file na masle, zemiakovo cibulovy salat
Sobota: zemiakovy paprikas s tekvicou a sekanou, pecivo
Nedela: vyvar, pecene morcacie stehna na mede, pecene zemiaky, ryza, salat
veve39
21. okt 2012
@happy8051 prosim ta ako robis cicerovu polievku ? vdaka 🙂
lussy23
21. okt 2012
ahojjte, včera som mala párty pre kamošov a tu je menu. Slané praclíky, Kombinované tyčinky, pokus o fornety plnené jahodami, nivou,banáom a čokoládou. Až pri tých jahodových som prišla na to, ako sa to robí. , torta a avokádový puding, veselé chlebíky do ktorého sme zabudli dať kakao, ale ani tam nechýbalo:-)
lussy23
21. okt 2012
a tá torta by mal byť pes
zuul
21. okt 2012
@happy8051 ahoj prosim ta uzasne menu, aj ja premyslam co si uvarime s naty buduci tyzden
mam tu hokaido polievku, porovu s haluskami, zeleninkovu s mrvenickou
a privarok zo zel. fazulky, parok, a este ma napada tekvicovy privarok,zemiacik,vajko

@happy8051 prosim ako robis cisarsky trhanec?
kuracia pecen na paradajkach a horcici? pecienku mam v mrazaku.

hor sa na online nakup do tesca. x-)
zuul
21. okt 2012
@veve39 ja si ocistim 3zemiaky, 1mrkvu, na cibulke cicer z konzervy (alebo namoceny) nakrajat mrkvu, zemiaky, cesnak, ochutit, uvarim spolu v tlakovom najlepsie a potom uz len rozmixujem a zjemnim smotanou na slahanie. x-) nasi lubia takuto. ale je ich velmi vela druhov, podla chuti.
levandullka
21. okt 2012
Včera sme boli na jednej krásnej oslave 🙂. Tu je (časť) menu (hlavné jedlo som zabudla odfotiť :-N ). Predjedlo foie gras na jablkách s brusnicovou omáčkou a dezert cheesecake s jahodou omáčkou. Všetko bolo dokonalé 🙂.
bellada
21. okt 2012
u nas dnes bol vyvar z bravcovych kosti so zeleninkou a rezancami
pecene kuracie stehna, varene zemiaky, uhorkovy salat
jablkova strudla
glukacova
21. okt 2012
my dnes klasika hovädzia polievka a bravčové, kuracie rezne so zemiakovou kašou a jahodovým kompótom
ivancek23
21. okt 2012
@lululka555 ahoj mozes poslat recept prosim ta..dakujem 🙂
zuzi0911
21. okt 2012
Dnes mic bola sme u mamy 🙂 . ale ta mala klasika polivku a svieckovu s knedlou. No a zajtra spravim fasirky a zemiaky s uhorkovym salatom.
zklimekova
21. okt 2012
@danielaj dcérka je šikulka po mamine 🙂
veve39
21. okt 2012
@zuul vdaka, vyzera to byt chutne a jednoduche 🙂
sharmana
21. okt 2012
včera som na obed urobila len zeleninovú polievočku a palacinky, na večeru špagety carbonara..
dnes som sa na varenie a vlastne aj umyvanie uplne vypr... a, a zavelila som, že sa ideme najesť von a basta 😃
niekedy mám na tie hrnce už alergiu 😃 😃
tosomja
21. okt 2012
Dnes som varila u svokry - polievku z morčacích krkov a krídel, zapekaný karfiol so šunkou a syrom, zemiaková kaša so zelerom. Juuuuj, to bolo pochvaly - nevidím si pre to na špičku nosa 😃

Zajtra budeme mať kelový prívarok, sekanú
A možno si objednáme aj pizzu, nebudem predsa kvôli trom eurám behať do obchodu :-N
mysiatkoo
21. okt 2012
my dnes na pohlad nie az tak lakave, ale xutovo vynikajuce 🙂) zemiakove placky a kuracie sote (bez stavy, kedze mame nestavove dieta :-p )
janulienkazv
21. okt 2012
@nakup mozem poprosit recept na tie rozky?dakujem
nakup
21. okt 2012
@danielaj veď to som si všimla, ale vynašla sa " čo dom dal " 🙂 🙂 🙂 🙂 o to krajšie
nakup
21. okt 2012
@janulienkazv http://varecha.pravda.sk/recepty/pecivo-z-chorv... sú fakt dobré aj plnené 🙂 😉 🙂
miriamr
21. okt 2012
melencová polievka s kuriatkami, krkovička v marináde a ryža, gaštanové rezy a jablkový koláč s orechovou penou 🙂 recepty v albume 😉
danielaj
22. okt 2012
@zklimekova ďakujeme 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli