Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

mysiatkoo
22. okt 2012

@janulabj ja robievam toto : 500g hladka muka, 250g maslo, 120g praskovy cukor, 1 vajce, 1 vanilkovy cukor a citronova kora... vsetko zmiesat, odstat do xladnicky aspon na 2h a potom piect pri 150st cca 5-10min

odrik
22. okt 2012

Dnes bude Musaka 🙂! Uvarím ryžu, potom si dám do misky na zapekanie trošku oleja, kyslú kapustu, uvarenú ryžu, šunku alebo uvarené mäsko, strúhaný syr a znova vrstvu kyslej kapusty. Zapečieme a podávame s pochúťkovou smotanou 🙂. Dobrú chuť 🙂

abriela
22. okt 2012

Obed: Mrkvova polievka s ryzou a bravcove rizoto so syrom.

miruska73
22. okt 2012

dnes dojeme trojdnovy segedin co zajtra navarit netusim ....v sobotu mm griloval a makali sme na zahrade..skoda ze to uz konci 😢 😢 😢 😢 😢

maba
22. okt 2012

@lussy23 prosím ťa dala by si receptík na fornety? 😉

sisanka
22. okt 2012

ja som vcera vyprazala kuracie stehienka..uvarila som ich v polievke tak bol aj vyvar 🙂 a vsetko sa zjedlo...ach jaj tak dnes robim sulance s makom a hubovnik ci ako sa to vola - som zvedava co z toho bude 😀

ivanajelinek
22. okt 2012

My tiez dojedame zo vcera. Hovädzi vyvar, kuracie stehna, ryzu, plnku a urobim este k tomu palacinky.

Neviete co uvarit z baklazanu a cukiny???

ifkael
22. okt 2012

prosim, co s karfiolu? nejake placky? vyprazeny ee, zapeceny tiez nie...

kikatko
22. okt 2012

dva druhy gulášu- mexický a klasika z kuraciny

mysiatkoo
22. okt 2012

@ifkael nejake maso a karfiolova kasa (normalne ako zemiakova,ale miesto zemiakov karfiol)

ifkael
22. okt 2012

@kikatko hmmmm... Aj tofu mam v chladnicke

fordikford
22. okt 2012

zhodou okolnisti dnes vypražany karfiol a zemiaky pečiem chlebik uvidim čo z neho bude 😝

milenka74
22. okt 2012

@mysiatkoo ahoj a to miesas ten karfiol aj so zemiakmi alebo cisto len karfiol uvaris a urobis kasu ako so zemiakov? 😉
dakujem

womankc
22. okt 2012

@mysiatkoo Keď sú belšie, to sú v podstate kŕmne zemiaky , ale tak aj ja som také mala a spapali sme , len to, že sa rozvárajú, však aj do polievočky aj na tie cestá , dá sa to spotrebovať 😎

womankc
22. okt 2012

Kočky máte tu niekto overený recept na biskupský chlebík?

lencyca
22. okt 2012

dnesna karamelova zemlovka s jahodami,posypana grankom 😉

ifkael
22. okt 2012

A este si predstavujem z toho karfiolu nieco zdrave, nic vyprazene na masti... Hmmmmm

kikatko
22. okt 2012

@ifkael ja som to už robila a bolo to dobré. inak, recepty od týchto chlapcov tvoria jadro mojej kuchyne

danielaj
22. okt 2012

@womankc ďakujem krásne 😉

womankc
22. okt 2012

@bklaudia no tak urobíš si klasické kysnuté cesto - ja som dala polohrubú múku / asi 50dkg/, teplú vodu ,kvasnice, lyžicu cukru, posolila, dala som 1 vajce+žĺtok a cca 1,5dcl oleja / môžeš aj roztopený tuk, alebo masť/ - najprv som si urobila z vody a kvasníc a cukru kvások , zmiesila všetko / ja vždy až nakoniec pridávam olej/ vymiesila som si také tuhšie cesto a nechala podkysnúť , keď bolo nakysnuté, ešte raz som premiesila a nechala znova nafučať.
Plnku som si robila 2 zemiaky uvarené v šupe a nastrúhané na jemno do toho som primiešala bryndzu tak cca 15dkg do toho na troške oleja udusený pór s nahrubo nastrúhanou junior salámou , to som spolu premiešala- miešaj si to vychladnuté . touto plnkou som plnila cesto. Nechcelo sa mi ho váľať , tak som ho len zľahka premiesila a odtŕhala kúsky cesta a na múke rozplackala . naplnené buchtičky som ešte nechal podkysnúť na doske , varila v osolenej vode zhruba tých 7 -9 minúť , na hotové som dala udusenú kapustu s karamelovou cibuľou, najpr si podusíš na masti cibuľu , keď bude spenená pridáš cukor , miešaš až kým nezačne chytať takú zlatavú farbu a potom tam pridáš kapustu a podusíš , mohla by si kľudne urobiť aj z čerstvej kapusty , alebo len tú cibuľu podusenú na vrch , aj mňa to prekvapilo, aké to bolo dobré musím povedať, som sa bála , že mi to ohrdnú

mysiatkoo
22. okt 2012

@milenka74 cisto karfiol.. uvarim v osolenej vode (plus pridavam jeden cely strucik cesnaku), popucim a doxutim ako kasu - ale so smotanou a stipkou nastruhaneho muskatoveho orieska + maslo a sol

milenka74
22. okt 2012

@mysiatkoo diky ,vyskusam 🙂 😎

novakova2000
22. okt 2012

zeleninová polievočka, pečená krkovička ryza 🙂

bklaudia
22. okt 2012

womankc ďakujem za receptík. Určite to vyskúšam niektorý deň. Ja som zvykla tie buchty variť na pare. Ty si ich dala normálne do vody ponoriť? 😅 Tak som to ešte neskúšla.

miruska73
22. okt 2012

😨 😀 😀 😀 😀 tak co sa mi prihodilo ...idem hriat obed a tam len jedna porciaa moja dcera ho vcera jedla 3xporcie ....ami traja skoro ma porazilo tak ja si robim leco amm bude mat na veceru vyprazane bedle len musim po vajcia do obchodu ked sa drobka zobudi..

womankc
22. okt 2012

@bklaudia jasné , že môžeš na pare, ale ja varím vo vode a obraciam tak po troch minútach

lussy23
22. okt 2012

@maba. Listkové cesto som vyvaľkala, nakrájala na obdlžniky a do stredu obdĺžnika som urobila akoby takú mriežku a na druhú som dala plnku. to je už na vás, ja som dala banán, čokoládu, nivu a jahody.
Ale tá jahoda zhorkla, tak to neodporúčam.
a bola to len inprovizácia, nabudúce cchem vyskúšať z plundrového lístkového cesta

boubelka0021
22. okt 2012

Baby ako urobim pepermintovu plnku do praliniek....

nakup
22. okt 2012

@ifkael urob mozoček z karfiólu a k tomu chlebík alebo varené zemiaky, karfiólovú polievku mliečnu 😉 😉 😉