Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
nelinka0401
27. okt 2012
@akika722 to dobre poznám,môj malý nezje skoro nič len svojich pár jedál..už som z toho na nervy ....tak ho nejak nakrájaj a sprav ako čínu :-N
akika722
27. okt 2012
@nelinka0401 vidiš..čina..to ma nenapadlo 😃 super..vdaka 😃 😃 😃 😃 😃
moji trošku vymyšlaju no zjedia toho vela..ale tak vedu cestoviny,HALUšKY su u ich naj 😃 😃 😃 😃 zemiaky nechyju na tanieriku vždy a ryžu zobu po zrnkach :-N
ale činu robievam podla svokry-s cestovinami 😃 +činska kapusta,mrazena zelenina na činu,kuracie mäso,ono sa to tak potom spolu mieša..mnam 😃 a za tym sa idu potrhať-len kapustu davaju bokom aby sa neotravili 😃
nelinka0401
27. okt 2012
@akika722 som rada,že som pomohla 😉 môj malý je len taký prieberčivý.cestoviny zje len špagety a vrtulky.ak mu dám náhodou iné.odsunie tanier a dojedol.aj ja robím čínu s tou čínskou zeleninou mrazenou. ale jeme to z hranolkami
veroninna1
27. okt 2012
my ideme zajtra k nasim na obed a mama bude chystat pecenu kacku, dusenu kapustu a knedle a samozrejme nebude chybat ani polievka.
miruss
27. okt 2012
@veroninna1: Aj my ideme zajtra naobed, ale k svokrovcom. Bude pečený zajac a pečené bravčové mäso, domáca knedľa a dusená kyslá kapusta, polievka neviem aká bude a ešte majú byť dva druhy zákuskov. To sa zajtra prejem. 🙂
luciaq
28. okt 2012
my dnes kuracia polievka s pecienkovymi haluskami, pecene kura s plnkou a zemiakova kasa+ cerstvy jablkovy kompot. a zajac na smotane s cestovinou
lululka555
28. okt 2012
krasne ranko 🙂 u nas dnes vyvar so zeleninou,bravcove pecene,kysla kapusta s karamelom a parena knedla 🙂 a samozrejme ,ze nejaky kolacik 🙂
gelinka75
28. okt 2012
ja varim dnes kuraci vyvar, plnenu papriku a este mame osie hniezda a zavin zo vcera 🙂
bublina83
28. okt 2012
Vcera boli u nas dukatove buchticky 🙂 robila som ich prvy krat a velmi sa vydarili !
zuziq
28. okt 2012
@adelajda2012
@bklaudia
ten syr sa pecie v rure. Ja robim tak, ze nastruham syr, na cca 200g dam jedno vajicko, zmiesam, pripadne trosku struhanky na zahustenie. Potom z toho urobim taku akoby gulicku ktoru obalim v strhuhanke a vlozim do formy na muffiny. Peciem na 200st. asi 20 minut. Moze sa do toho pokrajat aj sunka na kocky 😉
erni
28. okt 2012
@danielaj teda normalne som sa tych prstov zlakla, perfektne to vyzera, to cervene je dzem? dnes vyskusam ten obrateny jablcik 😉
@luciferova mozem ta poprosit o ten recept nato pite 😉
luciferova
28. okt 2012
@erni paci sa, robim tento, ale teda s maslom klasickym a struham ho na velkych okach. Skus, vyborny je
http://varecha.pravda.sk/recepty/babkin-jablkov...
luciferova
28. okt 2012
@adelajda2012
@bklaudia
Vysmazany syr bez smazenia je toto
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=992

Ale mne sa s tym nechce babrat tak robim do jednej nizsej zapekacej misky, kde vsetko nahadzem, dam 2-3 vajicka na celu misu a dam do struhankou vysypanej misky. Pripadne sa da pouzit aj plech na mafiny 😉 je to vyborne
danielaj
28. okt 2012
@levandullka ďakujem pekne, čierna časť je čučoriedka, ale také nepravé čučoriedky, čo pestujeme na záhrade, sä väčšie ako klasické, upeikla som tie oči, čučoriedku som namočila zospodu do slivkovej nutely a dala do tej jamky, aby to držalo a červená časť je cukrovo-bielková poleva, ako na medovníčky 😉
levandullka
28. okt 2012
@danielaj Ďakujem pekne 🙂. Ja som si ani neuvedomila, že je čas haloweenu, takže určite niečo vyskúšam 🙂. Na tie prstíky si netrúfam :-N. Máš ich dokonalé
luciferova
28. okt 2012
@danielaj tie oci aj prsty su genialne 😃
danielaj
28. okt 2012
@akika722 ďakujem dúfam že budú radi :-p
danielaj
28. okt 2012
@erni 😃 😃 , no len sa mi troška zväčšili :-p tak to sú teda prsty od tučnej čarodejnice 😃 to červené je džem zmiešaný s farbivom 😉
@levandullka
@luciferova baby ďakujem, no nie je to dokonalé, ale tak snažila som sa 😉
nelinka0401
28. okt 2012
Ahojte,dnes slepačia polievka so zeleninou a slížikmi a rezne s pečenými zemiakmi a smaženou cibulkou a nejaký zeleninový šalát ešte vykúzlim.koláčik ostal od včera.Papagájové rezy
sisanka
28. okt 2012
dnes hovadzia polievocka s domacou mrvenickou lebo som prave zistila ze nemam rezance 😃 a zapecena krkovicka v marinade s ryzou 🙂 a poobede chcem aj nieco upiect 😉
lenka268
28. okt 2012
Dnes, slizikova slepacia polievka a pecene maso, knedla, kapusta, a jednoduchy marhulovy kolac, bublaninu.
eva7780
28. okt 2012
dnes paradajkova polievka,pečena krkovička a zemiakova kasa
henikav
28. okt 2012
vcera bola slepacia polievka, zostala este aj na dnes a plneny baklazan, no a dnes po polievke, ideme opekat jahnacie masko, salat a chlebik, deti chcu ohen tak snad nezamrzneme 😃 😃 😃 😃 😃
mukiii007
28. okt 2012
slepacia polievka, leco maso, ryza, zemiaky a este light cesnakovo-jogurtove kuracie prsia, dezert palacinky 🙂
rastulka
28. okt 2012
Ahojte 🙂
U nas kuracia polievka ešte zo včera 😉 druhe bude pečena hus s lokšami a dusenou kapustou :-p :-p :-p Držte mi palčeky robim lokše 1x :-N
lululka555
28. okt 2012
@rastulka drzime 😉
bubo1104
28. okt 2012
slepačia polievka s rezancami ( domácimi ) , zemiaková kaša + mleté mäsko zabalené ako štrúdľa , plnené vajcom , párkou , uhorkou a pečené v rúre . Nakrájam si to na plátky ako sekanú . No a od včera dojeme jablčník
nikita308
28. okt 2012
Ahojte, dnes vývar z bravčových kostí, rezance, rezne a slovenský zemiakový šalát... peknú nedeľu všetkým želám... 🙂
sonitta
28. okt 2012
Ahojte, dnes zapecene zemiacky s cibulou, porom, cesnakom a ovcim syrom..mňáááám ((:
levandullka
28. okt 2012
U nás dnes pečené kuriatko s tarhoňou a so šalátom. A poobede sa mi snáď podarí niečo aj upiecť 🙂. Možno to bude tentokrát niečo haloweenske (inšpirované @danielaj) 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli