Recepty
ozi
12. jan 2010

Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú :-p

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.
ivv
31. okt 2012
kapustnica s masom a klobasou, hlivovy perkelt s cestovinami a bufetove rozteky 🙂
natal12
31. okt 2012
@lululka555 to mesko s ryzou vyzerá fajn aj tá pena 🙂 😉
rastulka
31. okt 2012
@patrikmisko Ako robiš cicerovu polievku? :-N
rastulka
31. okt 2012
Naš obedik 🙂 gulašova polievka a zapekane palacinky 😉
rastulka
31. okt 2012
@patrikmisko Pardon :-N :-N :-N malo to byt pre @lululka555 😃
andreakukan
31. okt 2012
@maba Dobry den,prosim Vas do spizu ste dali zemiaky,cibulku a este nieco?mozem Vas poprosit recept na polievku?este som nerobila kyslu fazulovu.pekne prosim .dakujem.Andrea 🙂 :-N
patrikmisko
31. okt 2012
@rastulka práve pozerám, že to mne asi nepatrí 😃 , ale tiež by som prijala receptík, taku som ešte nerobila, moje deturecne lubia polievky, tak by som ju vyskušala aj ja 🙂 😉 🙂
heli78
31. okt 2012
My sme mali chilli con carné s ryžou.... naše najoblúbenejšie jedlo... tento týžden sa už u nás piekli šišky, boli aj dukátové buchtičky s vanilkovým pudingom a špenátová polievka :-p
lululka555
31. okt 2012
@patrikmisko na nete je vela receptov na tu penu,ja som ju robila takto: 160 g cokolady -aku mas rada,mliecnu,horku,alebo na varenie,3 vajcia - ja som mala domace, 3PL pras.cukor,100 ml slahackovej smotany. Cokoladu som roztopila nad parou,zltky vymiesala s cukrom do penista a pridala roztopenu cokoladu.Potom som do toho vmiesala vyslahanu slahacku a nakoniec len tak zlahka sneh z bielkov.Naliat do poharov a sup do chladnicky aspon na 2 hodiny,je to mnamka .Recept mam z mk 🙂 ,uz som ho raz pisala,tak som ti ho zkopirovala

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=14108 polievku z ciceru robim tuto 😉 @rastulka
lussy23
31. okt 2012
včera aj dnes kuracie prsia plnené špenátom a nivou so smotanovosyrovou omáčkou, pečené v trúbe s ryžou. Recept mám odtiaľto. je to výberné.
Zajtra pečená oranžová tekvica, a ak ju nežoženiem tak špagety so zeleninovou omáčkou.
rastulka
31. okt 2012
@lululka555 Aj som si myslela,ale chcela som si byt ista 🙂 Naposledy som robila aj ja tuto,je vyyyborna 🙂 😉
patrikmisko
31. okt 2012
@lululka555 dakujem 🙂 😉 🙂
maba
31. okt 2012
@andreakukan Andrea, tu si všetky tykáme 😉 .
Fazuľová kyslá polievka : Deň vopred si namočím fazuľu , na druhý deň ju dám do hrnca , zalejem studenou vodou , pridám bobkový list,celé nové korenie (dávam aj cesnak v celku-nemusí byť),dám variť(zatiaľ nesolím).Keď je fazuľa skoro mäkká, tak k nej pridám zemiaky nakrájané na kocky ,osolím a uvarím domäkka.(niekedy pridám aj kúsok udeného). Rozmiešam si smotanu,alebo mlieko s múkou(podľa toho,akú chcem polievku hustú)nechám prejsť varom, podľa chuti osolím,ocukrujem,pridám ocot a posekaný kôpor.
Do špízu som dala striedavo: zemiaky,klobásku,cibuľu,špekáčiky.posypala som to grilovacím korením,pokvapkala olejom ,zabalila do alobalu a piekla v rúre na cca 180°C 45 minút.Slaninku,ani syr som nedala.Robila som to prvý krát a veľmi nám to chutilo.Jedli sme to s kyslou kapustou.Lacné ,jednoduché a chutné jedlo . 😉
andreakukan
31. okt 2012
@maba Dakujeeem 😉 😃
natal12
31. okt 2012
@rastulka ako robis zapekane palacinky ?
nelly3
31. okt 2012
@lululka555
uzasne x-)
pivnakozmetika
31. okt 2012
Dnes ,keďže sú prázdniny Kinder mliečny rez x-)
rastulka
31. okt 2012
@natal12 Robila som tieto http://www.modrykonik.sk/fotoblog/traktor/album... som palacinky potrela jablkovou nutelou :-p 🙂
natal12
31. okt 2012
@rastulka nejde to :-|
bellada
31. okt 2012
dnes bola rychlovka - zeleninovy kuskus
a najblizsie dni sa stravujem u rodicov a svokrovcov, takze ziadne varenie z mojej strany :-N
martinka354
31. okt 2012
@bublina83 Dobrý večer,Dakujem vám veľmi pekne,ste zlatá a šikulka 😉 ,ja väčšinou robievam len struhané jablká,ale chce to zmenu,a s tou čokoládou to musí byť super,ešte raz dakujem,pekný večer 🙂
nakup
31. okt 2012
Ahojte dnes ešte stale fazuľová na kyslo tá rastie zo dňa na deň, a plnené placky s kuracím mäsom a kuracou pečienkou 🙂 a na zajtra keďže sú zas prázdniny a ja idem do práce synovy vajíčkový šalát so syrom
miri.b
31. okt 2012
vajíčková ryža s jarnou rolkou (ryžový papier plnený zmesou mlete mäso, mrkva zeler, por, šampióny a ochutené-opečené na teflonovej panvici) 😉
nelinka0401
31. okt 2012
@lululka555 Mňááám,to všetko vyzerá strašne jedlo....dala by som si veru 😉
rastulka
31. okt 2012
@natal12 Hmmm...neviem prečo!Skusme ešte raz! 😉 http://www.modrykonik.sk/fotoblog/traktor/album...
natal12
31. okt 2012
@rastulka uz to ide dakujem 🙂
natal12
31. okt 2012
@rastulka ty si aj tu misu na zapekanie vymazala olejom ? ci?
rastulka
31. okt 2012
@natal12 Nie,maslom 😃 😃 😃
rastulka
31. okt 2012
@nakup Mnáám,plnene placky sme už davno nemali,dakujem za tip 🙂 Možem sa spytat ako robite ten vajičkovy šalat? 🙂
miruska73
31. okt 2012
ahojte koceny tak jasom si dnes naparala parance a mm uvaril hlivovu polievku (hliva zo zahrady naockovali sme kmene) a na ranajky bola prazenicka z masliacikov vcera sme sa boli prejst po lese (bala som sa diviakov vsetko je zrypane) =-) =-)

Začni písať odpoveď...

Odošli