Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

titkovamiriam
31. okt 2012

@bublina83 nadherne fotecky davas-ako do kucharskej knihy 😀 😀 😀 😀 😀 a jasneže aj recepty su mňamkove 😉

bublina83
31. okt 2012

@titkovamiriam Taka fotka odputa pozornost od nejakych chybiciek 🙂 velmi sa mi nechce prplat s aranzovanim na tanieri 🙂

lenartha
31. okt 2012

Ahojte,stále Vás sledujem,tak dnes pridám aj ja nápad.Dnes to budú vyprážané šampiony s pečenými zemiakmi🙂

titkovamiriam
31. okt 2012

@bublina83 že chybičky,ved je to nadhera a to kare si mala nadherne 😉

barbora84
31. okt 2012

Vajickovo-rascova polievka, zapekana brokolica so zemiakmi a syrom ;)

bublina83
31. okt 2012

@titkovamiriam Dakujem pekne 😵

natal12
31. okt 2012

rajcinova polievka a brokolicu zapečenu zo zemiakmi a syrom 🙂 a ked sa budem nudiť spravim aj nejaky kolacik .

lucikatn
31. okt 2012

falošná gulášová polievka a lasagne - mám trocha miešaného mletého mäsa tak asi tam primiešam ešte trošku sójového granulátu a ostatné už ako má byť 😉

sisanka
31. okt 2012

dnes peciem tento kolacik na zajtrajsie Deniskove meniny http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=50185 a polievku zeleninovu a druhe este netusim, asi nejake cestoviny 😀

nelinka0401
31. okt 2012

pripájam foto včerajších plnených Chorvátskych rožkov 🙂

vi3ka
31. okt 2012

ahojte, tak u nás dnes francúzska polievka a neviem ako to nazvať-improvizácia-pikantné maso v omáčke s ryžou zo včera. a malej som včera varila špenátovú polievku s ovs. vločkami, tak bude aj dnes a už mám pripravené sladké pirohy (lekvár, domáca nutela a mak) z hrubej múky+domáca celozrná múka. videla ako ich robím a popritom mi vyjedala cesto 🙂
a ešte pridávam foto z pondeľňajších domácich rožkov ktoré som robila. 🙂

rosannar
31. okt 2012

u nas dneska bravčový guláš 😉

bklaudia
31. okt 2012

Ahojte! Ja dnes varím kurací paprikáš, halušky a uhorkový šalát 🙂 Včera som upiekla palacinky.

dabon
31. okt 2012

...nooo včera sme dojedali zemiakove pyre a kuraccie gordon blue, kyslá polievočka s maskom a rezancami (teda drahý a malá dojedali, ja som štrajkovala, ma totálne vytočil ten môj chlap)...
A dnes som im s láskou navarila zemiakové gnocchi s mletým maskom v paradajkách s vonavučkou čerstvou bazalkou, posypane syrom, no a zostala ešte kyslá polievka tak hádam to idem zvolať na obed 🙂

babulka123
31. okt 2012

ahojte.. my dnes shrekova polievka s gulickami { uvarena zelenina - mrkva, hrasok , brokolica, sol } rozmixovane a do toho krutony, a domaca pizza.. robila som 1x max jednoducha a vyborna http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2311, na vrch som dala kecup s cesnakom , troska poru, troska paradajok, paprika, sunka, kukurica a syr.. a mnaaam

ela2710
31. okt 2012

Ahojte, my sme mali vcera aj dnes pecenu kacicku s jablkami na mede a víne, s cervenou kapustou a knedlou 🙂

abriela
31. okt 2012

kuracie sote na mandiach, alebo vyprazany kuraci rezen v cesticku v omacke s mandlami a ryza

maba
31. okt 2012

Ahojte,dnes máme kyslú fazuľovú polievku, zemiakové špízy : http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=119863 s kyslou kapustou (keďže sú deti akési prechladnuté) .Pekný deň 😉

lencyca
31. okt 2012

ahojte,dnes sme bez polievky,akosi u nas nejdu,len par vyvolenych 😠 zapekane fasirky so syrom,zemiakova kasa,calamada,minule ako som skusala aj chorvatske rozky aj pletenky,mm mi to nechce jest ze tam citi kvasnice,ze mu to nechuti,no co uz,ze mam robit len tie spaldove rozky,ine nie 😖

zklimekova
31. okt 2012

langoše na želanie prázdninujúcich 🙂

luciaq
31. okt 2012

francuzske zemiaky a jablkovy kompot. jablka nam tuto zimu aj usami pojdu 😉

zuzananinka
31. okt 2012

@zklimekova mohla by som poprosit recept -- neviem ho tu najst - alebo aspon názov koláčika na strane 1635 - dcera by chcela aby sme ho upiekli a páči sa aj mne 🙂

kikatko
31. okt 2012

fazulová kaša a k tomu opečená klobáska

mitchelstown
31. okt 2012

rybka na rybacom koreni, opecene baby zemiaky s tymianom, trosku ryze od vcera, udusena kukuricka s hraskom a zelenou fazulkou a este salatove listy. Taky zdravy mix 🙂

zuzananinka
31. okt 2012

@zklimekova dakujem tesime sa spolu s dcérou, že si ho upečieme 😵

mataspit
31. okt 2012

paradajkova polievka a spagety

pojezdalova
31. okt 2012

V pondelok sme dojedali z nedelea na veceru sme mali lievance, včera som robila sosovicovy privarok a na veceru rezance z makom a kedze mi ostal nak tak aj dnes ich mame, vsak mojim chutia 😉 a este mame aj privarok zo vcera 🙂

lululka555
31. okt 2012

🙂 moja cicerova polievka ( zo vcera ) mnam,vyborna 😝
dnes som robila kuracie mäsko so sampionami,kari korenim a so smotanou a ryzu k tomu ... a coko pena s bananmi 🙂 len je bledsia ,robila som mliecnej cokolady a banany su v nej pokrajane na kolieska 😉

patrikmisko
31. okt 2012

@lululka555 vyzera to super, môžem poprosiť receptík na tu penu? dakujem 🙂