Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

danielaj
2. nov 2012

@miruska73 takto približne som robila, dala som ilivocý olej, cesnak, bazalku, mleté čierne korenie a soĺ 😉 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1581

danielaj
2. nov 2012

dnešné fotečky, langoše klasické, langoše plnené pizzové, olovrant, naša obľúbená mliečna ryža z domácej pekárne a ďalšie 2 várky dulového džemu 😉

nelinka0401
2. nov 2012

@danielaj Dani,Ty len chúťky robíš 🙂 😀 😀 😀

lencyca
2. nov 2012

@danielaj mnaaam langoše 😉

natal12
2. nov 2012

Baby naco su dobre mandarinkove supky ??? 🙂

amdeis
2. nov 2012

@natal12 no pokial su to tie standardne chemiou striekane tak len spolu s verzatilkou na flusacku. 😅

ribelina
2. nov 2012

Ahojte žiničky, musím vás všetky pochváliť ake ste šikovnice 🙂 slinky sa mi zbiehajú s týchto receptíkov. Mohla by som vás poprosit recept na pizza cesto a paradajkový základ 🙂 takú mam chut 🙂 dakujem

sharmana
2. nov 2012

kremovu karfiolovu polievku, opekané kružalky (zemiaky nakrájané na krúžky) a opečené kuracie prsia nakrájané na rezance s Gyros korením a sojovou omáčkou

rastulka
2. nov 2012

@titkovamiriam Hihi,ja mam 3 valčeky 😀

titkovamiriam
2. nov 2012

@natal12 ja ich teraz davam na radiator aby prevonali byt,možeš ich potom použit na vianocnu dekoraciu svietnika,stromceka a pod

titkovamiriam
2. nov 2012

@amdeis ty pana esteže toto netuší Marek!!!!!!!!

titkovamiriam
2. nov 2012

@danielaj že fuha-mnaaam 🙂 a moj opravený mobil foti tak blbo,budem zatial bez foto 😲

manila421
2. nov 2012

Maminky, mam zajaca a chcem ho upiect ale daku plnku donho potrebujem, Mate neaky dobry recept? este som to nerobila a ani nepiekla zajaca...Dakujem

zuul
2. nov 2012

ahojte koceny,
my dnes paradajkova a morcacie prska v horcicovej omacke a knedlik. teda deti sa nadlabli.
a teraz som dopiekla jablkovy mrvenickovy kolac a moja posledna dnesna torta.

a zajtra mame to iste. a na nedelu len pecene kura, cibulkova ryza a kompotik. a polievku este neviem.
od pondelka sme zasa same na obedy, maly ide konecne po chorobach do skolky, tak nam bude sveta varit. 😀

natal12
2. nov 2012

@titkovamiriam hmm to my nepouzivame ako ozdoby 🙂 my tie supy vyhadzujeme a ja som si myslela ze sa z toho robi caj alebo co 😀

sweetsuzi
2. nov 2012

@danielaj jeeej to prvy raz pocujem ze sa v pekarni da robit mliecna ryza, ja ju mam velmi rada, len sa mi ju nechce varit 😒 Najdem niekde u teba recept ?

titkovamiriam
2. nov 2012

@natal12 tak dali by sa aj kandizovat no je to sama chemia tie supy 😲

zklimekova
2. nov 2012

@danielaj tak tie langoše nabudúce aj ja vyskúšam plnené 🙂..zase som sa inšpirovala niečím novým 🙂..ďakujeeem 🙂

inak u nás dnes bola paradajková polievka a ešte sme dojedali čo bolo v chladničke ,.... konečne máme doma ocka tak sme vyrazili na zimné nákupy do PP a....aj tak sme figu kúpili :(...a celý deň preč...a v noci budem poťahovať tortu, ktovie kedy, lebo len teraz skončila namazaná v chladničke...

mata71
2. nov 2012

kapustová polievka,kapustové fliačky,prevarená udená rolka,chlebik,baranie rohy,,,,,všetko aj na zajtra...

nakup
2. nov 2012

@zuul Úžasná tortička 🙂 krása od krásy máš zlato v rukách 😉

kikaneu
2. nov 2012

@danielaj veru, aj ja by som rada vedela ako urobiť mliečnu ryžu v pekárni 😉

luciferova
2. nov 2012
natal12
2. nov 2012

@titkovamiriam radsej budem hadzát do koša 😀

miruska73
2. nov 2012

@miruska73 dakujem vyskusam zajtra 🙂 skvela inspiracia tie tvoje plnene langose, mam v plane aj ja robit bud.tyzden a urobim polovicku aj plnenych budu mat domaci prekvapko este som take nerobila ale na jarmokoch si davame...

miruska73
2. nov 2012

@danielaj a ku comu podavas tu pecenu papriku?

miruska73
2. nov 2012

@danielaj normalna som 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak spravu pre teba poslem sebe 😀 😀 😀 😀 to bude asi tym radlerom....

mysiatkoo
2. nov 2012

aaaaaaa idem vas dociiitat... nesiel mi par dni monitor na kompe, tak som len pokukovala cez telefon... a varila a piekla.... dnes tarhoto...vlastnorucna vlastna torta (3. pokus s potahovanim, 1x robena hmota z cukrikov) a este stredajsie mafinky a dake ranajky a vecere inspirovane z webu....

lussy666
2. nov 2012

@danielaj mliecna ryza z pekarne? hm, hm, hm, ako sa to robi? diik 😵

pegggy
2. nov 2012

ahojte babule,
mám otázočku, myslíte, že mi stačí taká obyčajná pekárnička /z tesca/, keď ju chcem len na vymiesenie kysnutého cesta používať?
Zajtra idem robiť lososa, tak som pozeral na vareche nejaké receptíky ako ho pripraviť, ak máte nejaký osvedečný receptík budem rada.

Ďakujem. 😉

dabon
2. nov 2012

Dnes dusené kuriatko s ryžou s hráškom... ach a zajtra netušim čo...