Čo dnes varíte? Dajte inšpiráciu

ozi
12. jan 2010

Nikde som to tu nevidela, tak to hádam nezamknú 😝

Neviem ako vy, ale ja vždy mám najväčší problém vymyslieť, čo navariť, tak píšte dačo na inšpiráciu.

megika1
7. nov 2012

od kravičky mliečko a výsledok úžasný,je to pracnééé ale kvalitné ....muž robil syr ,ja tvaroh ,maslo a zo zákvasu budú kysnuté bekeraje 😀 😀 😀 v mojej réžii

nakup
7. nov 2012

@lienka2 JA SI POKRÁJAM NA MALIČKÉ KOCOČKY KURACIE PRSO, CIBULKU NA DROBNO OPRAŽÍM PRIDÁM SOL PEPER, VEGETU TROŠKU MAKY OPEČIEM PODLEJEM VÝVAROM AK JE MäSO MäKKÉ PRIDÁM PRETLAK, KEČUP NECHÁM ZOVRIEŤ 🙂

danielaj
7. nov 2012

@lencyca nie zavárané som nedávala, nejak mi to tam nepasuje, čerstvé je čerstvé, ale skús, možno to bude fajn 😉

lululka555
7. nov 2012

ahojte 😉 kedze som dnes nic sladke nepiekla,urobila som len taku rychlovku,ani neviem ako sa to original vola ,ja to volam ,,Slahackovy indian,, 🙂
su to 2 baliky indian keksov ( mozu sa aj striedat s marina keksom ) namacane vo vychladnutej kave a zlepovane osladenou slahackou,musia aspon 2-3 hodky postat v chlade ,aby sa to pekne dalo krajat,pekne sikmo ako metrovy kolac,je to mnamka 🙂

kucminka
7. nov 2012

dnešná večera-cesnačky 😉

kikaneu
7. nov 2012

a ja som sa rozhodla pre domáce sušienky dnes 🙂

lucka1987
7. nov 2012

@kikaneu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som sa inaaak nasmialaaaa 😀 😀 😀

kikaneu
7. nov 2012

@lucka1987 to som rada 🙂

nelinka0401
7. nov 2012

@lululka555 mňam,to by som si dala 🙂
@kucminka vizerá to dobre? aký je recept? 😉

dianka16
7. nov 2012

ahojte ,mozem poprosit recept na cesnacky?
😉

d_anielik
7. nov 2012

@kucminka ahoj, aj ja by som poprosila o recept na cesnačky... vyzerajú neskutočne, až mi slinky tečú 🙂

a2303
7. nov 2012

@kucminka Môžem poprosiť recept na cesnačky? 😵 ďakujem

a2303
7. nov 2012

@danielaj Ďakujem 🙂

milka1978
7. nov 2012

dnes sme mali fliačky so sladkou kapustou a slaninkou :P

nelinka0401
7. nov 2012

moja prvá valkaná štrudla-jablková a jablkovo čerešňová

mavion1984
7. nov 2012

@kucminka aj ja poprosim recept 🙂 dakujem

mamkabeika
7. nov 2012

@danielaj Ahoj 🙂
Môžem vo všetkých receptoch, ktoré si kedysi pridala do DP nahradiť hladkú múku špaldovou alebo celozrnnou? Nespráva sa tá múka inak?
ďakujem 🙂

titkovamiriam
7. nov 2012

@megika1 nadherne ,ten syr je uzasný!!!

a baby ako ste dnes super vypekali ja som rada ze mieco uvarim po tych nocnych,no cez vikend sa chystam robit niaky kolačik 😲 😀

nelinka0401
7. nov 2012

@titkovamiriam 🙂 ale ty nám tu stále nahadzuješ také super fotky,tak teraz potešíme my teba 😀 😀

titkovamiriam
7. nov 2012

@nelinka0401 dakujem-hmm fotky uz sa to lepsi aj ked stale maju niaku chybu,fotila som dnes mareka a teda nic moc vzdy je nieco niekde rozmazane a tak asi ježiskovi napisem o digi-to ten mi zasa uz nik nedovoli do kuchyne ked som uz tak jeden utopila 😀 😀 😀 😀

fiona8
7. nov 2012

kyslú fazulovu zo struhanou mrkvou 😉 a špenátovo hráškové rizoto s gran padanom 😉

nelinka0401
7. nov 2012

@titkovamiriam 😀 a čo si fotila polievku?? 😀

titkovamiriam
7. nov 2012

@nelinka0401 keby-omáčku a sice kartu som zachranila no fotak v prdeli

bubo1104
7. nov 2012

šošovicová polievka , zemiaková kaša + rybky pangasy ( vyprážané ) + jablkový domáci kompót .

joannas
7. nov 2012

@titkovamiriam a aky si mala foťak ?

kucminka
7. nov 2012

@nelinka0401 Nech sa Vám páči,CESNAČKY:cesto -1kg hladkej múky,3/4 l mlieka,kvasnice,3lyžičky soli,1dcl oleja.
@dianka16 plnka-1 Hera,6 strúčikov cesnaku,môžte aj viac,soľ
Zamiesite si cesto,necháte vykysnúť,rozdelíte na 6bochníčkov,každý bochník potriete rozpustenou Herou
@d_anielik s cesnakom a soľou,posypete strúhaným syrom a šunkou.Zatočíte ako roládu a nakrájate na
@a2303 trojuholníčky.Poukladáte na vymastený plech,potriete vajíčkom,posypete kmínom a pečiete.Dobrú chuť 🙂
@mavion1984

titkovamiriam
7. nov 2012

@joannas olympus 😠

d_anielik
7. nov 2012

@kucminka dakujem 🙂

mysiatkoo
7. nov 2012

dnesna experimentalna vecera - muffiny "uprac xladnicku" 😀 - karfiol, cuketa, mrkva, trosku cottage cheesu, vajko, smotana, korenie, zemla .... a co je najprekvapujucejsie - 2ks zbodlo moje starsie vymyselnicke dieta a ze "mamka take este mozes spravit nabuduce" 😵 mm frflal, ze tam nie je maso, ale aj to sa da...

bonaquaba
7. nov 2012

Ahojte kocky
poprosim vas o receptiky na narodeninovu tortu rocnej dcerky,dakujem pekne